Marzuchowski Stanisław Zakład Ogólnobudowlany i Drogowy

Poznań

Opinie o Marzuchowski Stanisław Zakład Ogólnobudowlany i Drogowy

ten co wie wszystko

nalepsi są ci co wchodzą bez mydła czyli ziomki pojawił się jeden taki jakiś czas temu na początku wszystko a teraz no ziomek co moge mu zrobić jako szef przecież wozidełko mało pali ropki a że troszke se sciągne kto się dowie przecież wszysko się zgadza a niech mały płaci a ci co robią zawsze w cieniu może szanowny szefie wkońcu zrozumiesz i zaczniesz szanować tych pracowników którzy coś robią w tej firmie i nie mówię o operatorach koparek bo ci kludki na zbiornikach nie pomogą pozdrawiam długoletni pracownik

zawiedziony

Też tam pracowałem i wiem coś na ten temat.

koszmar

jeśli chcecie być poniżanym i jeść na dworze w deszczu bez toalety bo przecież są krzaki albo na każdym kroku szuka się pretekstu do zabrania premi a nie mówie już o zusie który trzeba sobie samemu płacić bo tak szef oczywiście może [BO JA MOGĘ WSZYSTKO JESTEM SZEFEM] to zapraszam do firmy polecam

ja też tu pracuje i nie słyszałem o tobie a jesli ktoś sam sobie opinie wystawia o swoim zakładzie to chyba coś jest nie tak pozdrawiam

Zostaw opinię o Marzuchowski Stanisław Zakład Ogólnobudowlany i Drogowy - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marzuchowski Stanisław Zakład Ogólnobudowlany i Drogowy