Opinie o Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane w Sieniawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane w Sieniawa

Wiecie może, czy w Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane szukają chętnych na staż?

Dariusz Nowy wpis

Polecam Firmę budowlaną Tedi. Budowa przebiegała bardzo sprawnie i terminowo.Jakość usług jak również kontakt z Panem Tadeuszem (właścicielem) w każdej chwili był bardzo poprawny.Jeśli miałbym realizować jakąkolwiek kolejną budowę,wybrał bym ponownie tą firmę budowlaną.

Rafał Nowy wpis

Ekipa pana Tadeusza wykonała u mnie gruntowny remont kuchni i łazienki oraz malowanie pokoi. Wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie, z dbałością o szczegóły oraz czystość reszty mieszkania. Przejrzysta wycena, świetny kontakt. Efekt piękny. Polecam!

Zadowolona klientka Nowy wpis

Bardzo polecam!!! Punktualnie, sprawnie, fachowo. Ściany pięknie pomalowane.

Aplikowałeś na stanowisko Przyjmę murarzy, cieśli dachowych i dekarzy oferowane przez firmę Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Sara

Polecam firmę TEDY Usługi Budowlane. Budowa przebiegała sprawnie i terminowo. Szef pilnuje pracy, temperamentny ale dzięki temu wszystko sprawnie przebiegało. Przed dokonaniem wyboru Pan Tadeusz podobnie jak inni wykonawcy pokazał mi wykonane przez siebie budowy więc nie miałam wątpliwości odnośnie wyboru i nie rozczarowałam się.

Anna Mendes

Futryny zamiast skręcić śrubami użyli silikonu żeby nie było widać łączeń.Panele sie podniosły pod gładzią nie ma gruntu (bo se Jasiek zapomniol)nie liczy się Tadek z nikim tlumaczy że musi ludziom zapłacić i kota ogonem odwraca.Powiedzialam że nie zostawię tego tak .Wstyd Tadek znamy się jakieś 40 lat miałam że 3 lata jak byłam u was pierwszy raz.Nie wierzę że postępuje tak nawet że znajomymi i nie poczuwa się do konsekwencji jak coś nie wyjdzie.po ostatnim poscie zaczął do mnie wydzwaniac i straszyć mnie za jeszcze raz zaplace(dokładnie tak samo jak z p.Dorota B.

Edward
@Anna Mendes

To słabo że aż taka fuszerka szczególnie że to twój znajomy. Szkoda że nie można się dogadać co do poprawy roboty. Jak masz umowę to możesz złożyć reklamacje. No i jest sąd który rozwiązuje takie spory :)...

@Edward

Wie Pan co próbowałam iść na ugodę bo sąsiadkę zalało jak się Tedy dowiedział o pokryciu kosztów to przestał odbierać telefon i dokładnie jeżeli on się nie poczuwa do do napraw to tak jak Pan pwiedzial został sąd i tam rozwiążemy

@Ana

W jak dużym stopniu ją biedną zalało? Ma jakieś ubezpieczenie czy cokolwiek? Ciekawa jestem jakie dokładnie koszty z tego wynikły

@Ewa

Nikt nie naprawił sprawa oddana do sądu niebawem się dowiecie powiadomię wszystkich

@Ana

Raczej kilka miesięcy to potrwa prawda? Podają jakieś ewentualne terminy?

@Ewa

Rzeczoznawca juz był to się za głowę złapał i wyliczył sprawiedliwie i dokładnie nawet lustro w łazience które zostało ubite podczas montażu. Ha ja tez się już nie mogę doczekać rozprawy

@Ana

To na ile tak właściwie to wszystko powyceniał? I pierwszy raz widzę, żeby ktoś nie mógł się rozprawy doczekać. ;)

@Ana

Z tego, co mi wiadomo to firma Tedy nie zajmuje się wykończeniami. Firma Tedy usługi budowlane prowadziła budowę mojego domu. Byłam bardzo zadowolona i chciałam żeby zrobili mi również wykończenia ale odmówili ponieważ nie robią takich prac.

Iwona
@Sara

Kiedy te usługi miały miejsca? Może się po prostu coś zmieniło od tamtej pory...

Ana

Potwierdzam opinie P.Doroty u mnie to samo

Dorota
@Ana

Ten Pan (usunięte przez administratora)A te pozytywne wpisy to wpisy jego znajomych żenada!

Ewelina
@Ana

a co zostało niedopilnowane? czy może bardziej chodzi o zachowanie? czy jest polska ekipa?

Iwona
@Ana

Ale co u Ciebie to samo? Bo trochę zacenzurowano wpis pani Doroty i nie rozumiem o co chodzi

@Iwona

To że ta firma jest nieuczciwa proszę sobie zrobić remont w firmie Tedy to się pani przekona i zobaczy pani sama jak to wygląda a jak pani jest naprawdę zainteresowana to proszę nie znalesc na fb(Anna Mendes) to pani zdjęcia wyślę jak mam pięknie po remoncie nie ma ani jednej rzeczy która jest poprawnie zrobioną.Ana koniec wyłącza Tadek telefon. BRAWO TADZIU ALE JA TEGO TAK NIE ZOSTAWIĘ za dużo zapłaciłam za tą fuszere.

Dorota Brzuchanua

Zapraszam wszystkich do poczytania sobie opini o tym Panu na innych forach . Wlosy się na głowie jeżaNie polecam usług Pana (usunięte przez administratora) szef ekipy kłamie prosto w oczy, jest strasznie niesłowny, nie potrafi przyznać się do błędu. Kierownik budowy miał wiele zastrzeżeń. Prace wykonywane nie strannie, byle jak a co najgorsze niezgodnie z projektem- brak prawidłowego zbrojenia co było ukrywane laniem betonu, beton źle zawibrowany,wystające pręty ze słupów oraz straszne krzywizny i odchyły od pionów i osi. NA dzień to co zrobila Firma Tedy jest zgodnie z ekspertyza do robórki !zakładam sprawa sądową Szef to fałszywa osoba bez kszty honoru

marek
@Dorota Brzuchanua

Czy mogę podjechać do kogoś komu firma TeDY budowała dom by zobaczyć jego dzieło :-)

@Dorota Brzuchanua

Witam poproszę o kontakt wyrobyzdrewna@onet.pl dot firmy TEDY

Maria

Firma TEDY, godny polecenia wykonawca. Budowa domu parterowego od podstaw do SSO. Prace przebiegały terminowo, bez żadnych przestojów, rozliczenia zgodnie z umową, nie było dodatkowych kosztów. Na placu budowy zawsze panował porządek, po zakończeniu budowy wszystko posprzątane. Pan Tadeusz na moją prośbę organizował też dostawę części materiałów bez dodatkowych kosztów, zbędnych telefonów. Polecam Firmę TEDY jeżeli chcesz budować dom szybko, solidnie i bez spędzania czasu na budowie.

Halina
@Maria

Wiele dobrego słyszałam na temat firmy Tedy. No a Twój komentarz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że warto korzystać z ich usług. Wykonywali dla Ciebie dom parterowy. A możesz powiedzieć, ile czasu konkretnie im to zajęło? Jestem ciekawa.

Wierzytelna firma, jakość usług zadowalająca. Serdecznie polecam

Basia N.

Bardzo rzetelna firma trzymająca sie terminów!Prace budowlane przebiegały szybko i bez zastrzeżeń, a co najważniejsze bez reklamacji. Cena też bardzo zadowalająca.Naprawdę polecam!tel: (usunięte przez administratora)

@Basia N.

Fachowa,solidna i uczciwa Firma. Pracownicy rzetelnie wykonali swoją prace bez opuznień. Cena najkorzystniejsza. Serdecznie Polecam Firmę Tedy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane - Sieniawa

• Jak się pracuje w Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane?

Tadeusz Krzysiak Firma Tedy Usługi Budowlane
  • 183