Tedy Usługi Budowlane Tadeusz Krzysiak

Katowice

Opinie o Tedy Usługi Budowlane Tadeusz Krzysiak

Basia N.

Bardzo rzetelna firma trzymająca sie terminów!Prace budowlane przebiegały szybko i bez zastrzeżeń, a co najważniejsze bez reklamacji. Cena też bardzo zadowalająca.Naprawdę polecam!tel: ( usunięte przez administratora )

Ania
@Basia N. 27.04.2015 20:30

Fachowa,solidna i uczciwa Firma. Pracownicy rzetelnie wykonali swoją prace bez opuznień. Cena najkorzystniejsza. Serdecznie Polecam Firmę Tedy.

Zostaw opinię o Tedy Usługi Budowlane Tadeusz Krzysiak - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tedy Usługi Budowlane Tadeusz Krzysiak