Solidtynk Kamil Kowalczyk

Gołaszyn

Opinie o Solidtynk Kamil Kowalczyk

dawid

Firma bardzo rzetelna. Jakosc uslug na wysokim poziomie a co najlepsze wlasciciel konkretny facet,przedewszystkim slowny terminowy. Polecam

Ryszard Kaczmarski

Firma SOLIDTYNK wykonywała u mnie tynki maszynowe. Prace zrobione rzetelnie, starannie bez zastrzeżeń. Dobry kontakt z właścicielem. Zakres prac, termin i cena ustalona przed rozpoczęciem nie uległa zmianom. Polecam wszystkim tego wykonawcę !!! Firma godna zaufania i polecenia.

wściekli

Po prostu partacz!!!! Udaje że wszystko wie , a tak naprawdę na niczym się nie zna.Trzeba patrzeć na ręce i dyrygować jak ma być zrobione.Robi niechlujnie! Ostrzegam wszystkich.

pokrzywdzony

Muszę wyrazić swoją opinię o firmie Solid-tynk Pana (usunięte przez administratora) Po prostu niesolidny wykonawca, zerwał umowę poprzez sms-a.

Zostaw opinię o Solidtynk Kamil Kowalczyk - Gołaszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solidtynk Kamil Kowalczyk