Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego

Kielce

Opinie o Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego

Rydz

Omijac ta firme szerokim łukiem,pracuje sama rodzina i kreci waly żeby mic na premie,obcy nie jest w w tym oddziele mile widziany i wiele sie nie nauczy a o wybiciu nie ma co mażyc,poprostu najniższy szczebel.

Macie doświadczenie w firmie Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego jako stażysta? Co możecie powiedzieć o warunkach pracy, atmosferze w firmie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skanska S.A. Oddział Budownictwa Ogólnego