Kosbud Wojciech Kosiński

Wrocław

Opinie o Kosbud Wojciech Kosiński

Artur

Polecam firmę Kosbud - firma akurat niedaleko mojego miejsca zamieszkania, warto wspierać bo robią na prawde dobre produkty, wysokie jakosciowo, a nie zawyżają bezsensownie cen. Do tego 6 lat gwarancji, uczciwi, dobrzy fachowcy. Byłem w szoku ze to taka swietna obsluga!!!

Artur

Firma godna polecenia !!

Klient

Hmmm, malkontent wszedzie sie znajdzie. Jak mozna narzekac na te firme ? Ludzie sa rozni niestety.

Jozef

zupelnie nie rozumiem osoby, ktora sie tak wypowiada o firmie, ktora ja z czystym sumieniem polecam. Prace wykonane sprawnie, czysto i sumiennie. Ktora firma dzisiaj oddajac wyremontowany pokoj dokladnie sprzata , myje okna... Ja mialem czyste i pieknie zrobione mieszkanie. Polecam firme.

Klient

Piszę jako klient z polecenia. Żałuję że zawierzyłem właścicielowi, który narzuca swoją wolę i nic nie da rady. Co innego ustalenia a inaczej wykonanie. Tego nie można, tego nie da rady inaczej, tak się robi.... w jakich latach my żyjemy. Polecam SŁUCHAĆ KLIENTÓW i mieć więcej pokory panie właścicielu. Nie jestem stolarzem ale udowodniłem, że to czego nie można już sam sobie poprawiłem bo na tą firmę nie ma co liczyć. Ważne, że pieniądze właściciel wziął a do poprawek się nie kwapi. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU

WŁAŚCICIEL

TEN WPIS ZOSTAŁ OPUBLIKOWANY BEZ MOJEJ WIEDZY JA SOBIE TEGO NIE ŻYCZYŁEM

Zostaw opinię o Kosbud Wojciech Kosiński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kosbud Wojciech Kosiński