Kas-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Piwko

Białobrzegi

Opinie o Kas-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Piwko

Budowlaniec

Po zaplacie, nie wykonuje prac gwarancyjnych, nie ma.z nim kontaktu.

Dot. Kas bud

Brak jakiejkolwiek komunikacji z firma. Nie odpowiadaja na wiadomosci. Nie naprawiaja zgloszonych problemow! Zdecydowanie nie polecam!

nie_wazne

Przedstawiona oferta niezgodna ze stanem faktycznym po wpłacie za nieruchomość. Brak komunikacji i reakcji na zgłaszane problemy. Totalny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta.

Nikt wg piwko

Totalny brak komunikacji nie dokończone inwestycje dno jeszcze inwestycje nie są zgodne z ofertą uważać na nich

Zostaw opinię o Kas-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Piwko - Białobrzegi

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kas-Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sławomir Piwko