Jastrząb Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Jastrząb

Będzin

Opinie o Jastrząb Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Jastrząb

sosnowiec

Firma nie godna polecenia, okropne wykonanie, zepsuli cale gladzie i malowanie, przeswity i paski wszedzie, nie polecam !!!

wojkowice

Nie polecam firmy, slabe wykonanie i ogromne kosty, ktore nie byly uwzgledniane wczesniej...

BLEBLE

JESLI KTOS CZYTA WLASNIE TA OPINIE TO NIECH SPRAWDZI TEZ ALFA PIASEK BĘDZIN BEDZIECIE WIEDZIEC O CO CHODZI . ZRESZTA NIE WIEDZIALAM ZE PRZYJMUJA KOBIETY DO TYNKOW MASZYNOWYCH ALBO NOSZENIA BIGBAGOW TAK TO SIE CHYBA PISZE Z PIASKIEM CIEZKIE TROCHE CO?

Zostaw opinię o Jastrząb Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Jastrząb - Będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jastrząb Firma Remontowo-Budowlana Dariusz Jastrząb