Falter-Król Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Falter-Król Sp. z o.o.

Jak oceniasz wynagrodzenia w firmie Falter-Król Sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Gość
@admin 01.11.2015 07:16

Falter-Król Sp. z o.o. wygrywa przetargi dzięki zaniżonym ofertom co powoduje śmieszne stawki dla podwykonawców; nie dysponuje parkiem maszynowym żerując na narzędziach podwykonawców; podejmuje się ofert o bardzo dużym metrażu nie zatrudniając kadry pracowniczej; za każdym razem podejmuje ryzyko niewywiązania się z umowy ponieważ nie posiada własnych pracowników, szuka ich na bieżąco z dużymi problemami gdyż nie dysponuje właściwą ceną za zadaną pracę. W związku z wygrywaniem przetargów za śmieszne pieniądze podwykonawcy się do niego nie garną. Praktyki te dotyczą również innych rzekomo dużych firm, które w rzeczywistości nie posiadają nic poza paroma dostawczymi samochodami i kilkoma złotymi na koncie.

Zostaw opinię o Falter-Król Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Falter-Król Sp. z o.o.