Domar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariola Maryniak

Rychtal

Opinie o Domar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariola Maryniak

......

Współpracuje z firmą DOMAR od wielu lat. Zarówno Pan Ryszard jak i Pani Mariola są bardzo konkretnymi osobami i nie sądzę aby sytuacja opisana wyżej miała miejsce. Zgodzę się z tym że firma DOMAR wykonuje usługi a nie zleca je więc to na pewno jest jakieś nieporozumienie ! Polecam tą firmę każdemu który oczekuje najwyższych standardów wykonania usług i jestem pewien że będzie w 100 %tach zadowolony . Moja ocena to 10/10

MATI89

WSPÓŁPRACUJĘ Z FIRMĄ PHU DOMAR OD WIELU LAT.JAK NA NASZ RYNEK JEST TO FIRMA, KTÓRĄ ZAWSZE MOZNA POLECIĆ INNYM. SWOJE ZOBOWIĄZANIA REGULUJE A ZLECONE ZADANIA WYKONUJE NA CZAS. ŻYCZĘ WIELU ZLECEŃ..ROBERT

Karol

Znam firmę DOMAR od wielu lat i jest to firma, która wykonuje usługi a NIE ZLECA. Zawsze reguluje swoje zobowiązania i nie znam osoby, która by źle na ich temat powiedziała. Ich usługi nas profesjonalne współpracują z dużymi i mały firmami. Najlepszą reklamą jest to, że po wielu latach wracają stali klienci.

MONIKA

ale to nie ona jest tylko winna i nie znaczy z jest [usunięte przez moderatora] czy kłamcą

rojaxbasia

Może Pani Zna dobrze? Ale niestety to prawda z przykrością muszę to stwierdzić miałam obiecane, że pieniądze za wykonaną pracę wpłyną w zeszłym tygodniu i nie wpłynęły do tej pory i tak się ciągnie trzy miesiące

Monika

nie sądz nie obrażaj bo ja panią [usunięte przez moderatora] znam od dawna jest uczciwa i mądra nie wykorzystuje nie kogo jest dobrą osobą i spełnia obietnicę nie kłam i nie wymyślaj że jest [usunięte przez moderatora] i kłamcą ona jest sprawiedliwa .ja ją dobrze znam i wiem jaka jest .

rojaxbasia

Firma Domar Zleca pracę a potem nie płaci [usunięte przez moderatora]uwaga!!!

Zostaw opinię o Domar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariola Maryniak - Rychtal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mariola Maryniak