Opinie o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy w Pułtusk

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy
counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 71 dni.

Czy w Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy są paczki/bony świąteczne?

Manio Nowy wpis

W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci normalni co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.

dako Nowy wpis

PRACA JAK PRACA- RÓŻNIE BYWA. CZY lepiej JEJ NIE MIEĆ CZY MIEĆ? Jeżeli się godzisz na takie warunki to nie skowycz że ci źle. Jak nie podoba Ci się to odejdź !

ANONIM Nowy wpis

Witam. Pracuje w tej firmie od kilku nastu lat i z roku na rok jest coraz gożej, wyzysk pracownika jak tylko się da pęsje coraz niższe a ludzi mają za nic ,zero szacunku zwłaszcza os młodycz makowiaków ,dosłowny [usunięte przez moderatora] ,radzę omijać tę firmę z daleka,zwłaszcza pracy na Kleszewie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

obiektywny

A ja jestem innego zdania. [usunięte przez moderatora], wyzysk ludzi itp.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy - Pułtusk

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy