Opinie o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy w Pułtusk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy, lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy w Pułtusk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy w Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Manio Nowy wpis

W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci normalni co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.

dako Nowy wpis

PRACA JAK PRACA- RÓŻNIE BYWA. CZY lepiej JEJ NIE MIEĆ CZY MIEĆ? Jeżeli się godzisz na takie warunki to nie skowycz że ci źle. Jak nie podoba Ci się to odejdź !

ANONIM Nowy wpis

Witam. Pracuje w tej firmie od kilku nastu lat i z roku na rok jest coraz gożej, wyzysk pracownika jak tylko się da pęsje coraz niższe a ludzi mają za nic ,zero szacunku zwłaszcza os młodycz makowiaków ,dosłowny [usunięte przez moderatora] ,radzę omijać tę firmę z daleka,zwłaszcza pracy na Kleszewie.

logo firmy Ekspert ds. sprzedaży OZE
RenEnergy.pl
(12 opinii)
logo firmy Kierowca C+E
Pułtusk
Pawtrans Holding sp. z o.o.
(197 opinii)
ES-PERFEKT
(234 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
obiektywny

A ja jestem innego zdania. [usunięte przez moderatora], wyzysk ludzi itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy - Pułtusk

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy