Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy

Pułtusk

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy

Opinie o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy

Weronika

@Manio, czy po takim czasie od dodania przez Ciebie postu coś w Atexie uległo poprawie? W internecie za wiele na temat samej pracy nie można przeczytać, głównie skupiają się na już gotowych projektach i ich promowaniu. Dlatego przydałby się aktualny głos kogoś kto w firmie pracuje.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Manio

W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci normalni co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.

dako

PRACA JAK PRACA- RÓŻNIE BYWA. CZY lepiej JEJ NIE MIEĆ CZY MIEĆ? Jeżeli się godzisz na takie warunki to nie skowycz że ci źle. Jak nie podoba Ci się to odejdź !

ANONIM

Witam. Pracuje w tej firmie od kilku nastu lat i z roku na rok jest coraz gożej, wyzysk pracownika jak tylko się da pęsje coraz niższe a ludzi mają za nic ,zero szacunku zwłaszcza os młodycz makowiaków ,dosłowny [usunięte przez moderatora] ,radzę omijać tę firmę z daleka,zwłaszcza pracy na Kleszewie.

obiektywny

A ja jestem innego zdania. [usunięte przez moderatora], wyzysk ludzi itp.

Zostaw opinię o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy - Pułtusk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy