Opinie o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy w Pułtusk

Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy
0 0 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy ma ściśle ustalone godziny pracy?

Manio Nowy wpis

W każdym kłamstwie jest ziarno prawdy. Ci normalni co przyszli już dawno odeszli powód? Brak organizacji, marna płaca oraz nadmiar obowiązków. G.M. Jeździ po tobie za byle co, obiecuje cuda niewidy no i kończy się to tylko na obietnicach. Biznesmen za pieniądze tatusia. Jak nie wezmą się za siebie i nadal ludzi będą przywalać masą obowiązków i marną pensją ludzie sami pękną i się masowo pozwalniają. Omijać z daleka tą firmę.

dako Nowy wpis

PRACA JAK PRACA- RÓŻNIE BYWA. CZY lepiej JEJ NIE MIEĆ CZY MIEĆ? Jeżeli się godzisz na takie warunki to nie skowycz że ci źle. Jak nie podoba Ci się to odejdź !

ANONIM Nowy wpis

Witam. Pracuje w tej firmie od kilku nastu lat i z roku na rok jest coraz gożej, wyzysk pracownika jak tylko się da pęsje coraz niższe a ludzi mają za nic ,zero szacunku zwłaszcza os młodycz makowiaków ,dosłowny [usunięte przez moderatora] ,radzę omijać tę firmę z daleka,zwłaszcza pracy na Kleszewie.

Ranking
obiektywny

A ja jestem innego zdania. [usunięte przez moderatora], wyzysk ludzi itp.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Atex Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja i Adam Makowscy - Pułtusk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie