Planimetria Biuro Projektów Leszek Szymula

Myślenice

Opinie o Planimetria Biuro Projektów Leszek Szymula

evita

Bardzo dużo można sie w tym biurze nauczyć. Fajna atmosfera. Jeśli chodzi o płace , to takie jak wszędzie i są one efektem sytuacji na rynku i dość jeszcze niskiego prestiżu zawodu. Ale to się powoli zmienia.

Leo

Pracowałem w Planimetrii 1,5 roku zaraz po studiach. Ci ludzie mają kompletną wiedzę nt. projektowania i architektury.P. Leszek Szymula - super szef choć wymagający.Płace rynkowe, ale jak ktoś się szybko uczy i nie robi tych samych błędów to dostaje więcej.Robią sporo dużych projektów. Ja akurat miałem szczęście pracować przy koncepcji zagospodarowania terenu dla największego centrum handlowego w PL koło Kielc - teren 60 ha(!).

Zostaw opinię o Planimetria Biuro Projektów Leszek Szymula - Myślenice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Planimetria Biuro Projektów Leszek Szymula