F.P.H.U. Hajduga Anna Hajduga

Znamirowice

Opinie o F.P.H.U. Hajduga Anna Hajduga

Arek

Też tam pracowałem i moge powiedzieć że przy zarobkach od kilometra które oferują,nie ma tam tam co szukać,spedytorka zbiera sam szajs z transa,przerzuty,non stop pretensje o normy przy ładunkach 24t. Nie polecam.

miś

Właśnie słyszałem,że pare samochodów stoi bo kierowcy rezygnują z pracy w tej firmie

kierowca

Witam,pracowałem w tej firmie prawie dwa lata tak,że wiem dosyć dużo i szczerze nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o F.P.H.U. Hajduga Anna Hajduga - Znamirowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.P.H.U. Hajduga Anna Hajduga