Transkor S.C. J. P. Korycińscy

Łuków

Opinie o Transkor S.C. J. P. Korycińscy

laska

w sumie ok na plus kasa terminowo minusem były dojazdy busem. Ahmed znam większość tych których nazywasz dupowłazami i smutne jest to że piszesz tak o kolegach z którymi pracowałeś i którzy na pewno nie raz ci pomagali w trasie.

Ahmed

A ja niepolecam,obciazenia za wszystko, teraz to zostai tam same dupowlazy a reszta to ukraincy,szefowie haha nowobogaccy. Omijajcie szerokim lukkiem.

Lisek

Głównie przerzuty Niemcy- Szwecja, płacą na czas raczej ok

Wiesz jak się pracuje w firmie Transkor S.C. J. P. Korycińscy i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Transkor S.C. J. P. Korycińscy - Łuków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transkor S.C. J. P. Korycińscy