Piter-Trans Teresa Kaźmierowska

Roztoka

Opinie o Piter-Trans Teresa Kaźmierowska

tirowiec

Kolego Marku z tego co wyczytałem i sądząc po dacie wstawienia jesteś właścicielem tej chujowej firmy i tylko podszywasz się i udajesz zadowolonego pracownika.ostrzegam kolegów przed tym bagnem co zwie się piter trans...unikajCię jak ognia...brak szacunku to ich dewizA.najniższa krajowa itabor rodem ze szrotu zajebany ...

marek1234

Ja mam inne zdanie niż kolega, pracuję na cały etat od początku opłacony ZUS i pensja zawsze na czas. Pensje w Piter-Transie nie odbiegają od stawek w wielkich firmach transportowych. Pragnę też pochwalić, że jak potrzebuje wolny dzień lub zaliczki nie ma żadnego problemu. Prawda jest taka, kto solidnie pracuje to jest doceniony finansowo.

lukas

nie polecam tej firmy.totalny brak szacunku dla pracowników.Nie ma także co liczyć na premie.Praca za najniższą krajowa.I jeszcze raz podkreślę totalny brak szacunku dla pracowników.

Zostaw opinię o Piter-Trans Teresa Kaźmierowska - Roztoka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piter-Trans Teresa Kaźmierowska