Opinie o Obi-Logistics Dariusz Obara w Świebodzin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Obi-Logistics Dariusz Obara. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Obi-Logistics Dariusz Obara o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi-Logistics Dariusz Obara w Świebodzin

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma przyjmuje tylko przez agencję? Trochę dla mnie to nieporozumienie idąc na cały etat na umowę zlecenie

Były pracownik Nowy wpis

Hej pracowałem tam kilka dobrych miesięcy ,niestety zwolniłem się bo i na głowę czasami leciało , co rusz zapalnie zatok jeżdżąc na wózku odczuwalnie jest o wiele mniej stopni.Dyrektor stwierdził że nie jest wcale zimno ????.Wczasy pod grusza porażka , zmuszanie do pracy w sobotę grozić utratą premii (jakieś 600 zł) porażka .Wczasy pod gruszą jak wyżej pisano były we wrześniu w kwotach brutto gdzie zabrali nam premię ????.Fajne natomiast dla mnie było że liderzy są na Ty z Tobą menadżer też.Ale muszę dodać ze stanowiska w biurach są obstawione przez dziewczyny menadżerów, koleżanki z Amazona ,ludzi bez wykształcenia i zerowego doświadczenie wystarczy nie mieć 30 lat oraz bombelków ????.

Co jaki czas w Obi-Logistics Dariusz Obara można ubiegać się o podwyżkę?

Nicki Nick Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora)Nie polecam nikomu.Ciezka praca fizycznie.Wypłaty zenujaco niskie.Brak socjalu.We wresniu dali wczasy pod gruszą a w pazdzierniku zabraki całkowicie wszystkim premie! Prezes bezczelnie ludzią w oczy mówi ze nie zabrali tylko przesuneli o miesiac WTF!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Obi-Logistics Dariusz Obara.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Świebodzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent Spedytora Międzynarodowego
Koimex
logo firmy ELEKTROMECHANIK (K/M)
AUDIT HR Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Świebodzin
CCC S.A.
Pracownik13

Magazyn świetnie się ogłaszał, z chęcią chciało się tu pracować.. przychodząc do firmy niestety trzeba zejść na ziemię. Co do samej pracy, zależy kto co robi i na jakim dziale mi osobiście praca się podoba.. ale jeśli popatrzymy na to jak czasami trzeba dźwigać nienormalnie ciężkie przedmioty typu kosiarki po kilka sztuk jest to śmieszne.. dużo osób jest na zwolnieniach z powodu przeciążenia kręgosłupa i innych dolegliwości.. weźmiesz l4 źle bo cię za to ukarzą.. wiele razy prosiliśmy firmę o zapewnienie ODPOWIEDNIEJ odzieży roboczej. W sezonie zimowym na magazynie jest jak w chłodni przy otwartych bramach. (usunięte przez administratora) Co do systemu socjalnego.. porażka.. równie dobrze mogłoby go nie być.. 500 zł brutto wczasów pod grusza? Pomylka jakąś... przejścia z agencji na firmę to też jakieś nieporozumienie. Niektórzy pracownicy pracują tu od początku magazynu a umowy są im odmawiane na rzecz nowych zielonych ludzi.. którzy tę umowy dostają praktycznie od razu. Firma nie docenia pracowników którzy pracują tylko tych którzy siedzą na (usunięte przez administratora) cały dzień w pracy. Brak dojazdu do pracy lub rekompensaty za dojazd.. brak ciepłych posiłków.. jedna przerwa 15 min na ,, szybkie,, jedzenie własne bo stoją jak w (usunięte przez administratora)

Zgadzam się całkowicie. Socjal dostaliśmy ale za to zostały zabrane całkowicie w całości premie. Najgorzej wyszli pracownicy agencyjni bo oni nie dostali socjalnego a premie im zabrano. Weźmiesz urlop na żądanie po całej premi. Dzień na dziecko po całej premi. Wypłata najniższa z możliwych. Podwyżka po nowym roku ale tak naprawę wyrównanie do najniższej. Traktują cie jak złodzieja. Przy wejściu nawet musisz pokazać co masz w torbie z jedzeniem. Ochrona potrafi zaglądnąć do podpasek które masz w kieszeni przy innych pracownikach no bo przecież tam można schować zlew. Pracownicy pikingu traktowani są (usunięte przez administratora) Zmuszani do pracy w nadgodzinach. Odmawiane są urlopy nawet 1 dzień. Chodzą tylko z listą i dlaczego tak mało zrobione. Odradzam.

Warren

Nieprawdę piszesz. Premia zabrana jest dla osób które notorycznie są na L4. Wg mnie bardzo słusznie. To że sprawdzają przy wejściu czy wyjściu... bardzo słusznie... gdyby nie był wnoszony alkohol, gdyby nie byl wynoszony towar.. pewnie tego by nie było

@Warren

Czyli w październiku otrzymasz premie? Czy gola wyplate? Czy uważasz że zabranie całej premii za wzięcie urlopu na żądanie (1 dzien) jest sprawiedliwe? Czy uważasz że zaglądanie do kanapek jest normalne? Premia nie została zabrana za notoryczne l4 wystarcza 4 dni

@zirytowany

Przede wszystkim firma notorycznie łamie przepisy BHP. Kobiety (w tym moja) nosi ciężary znacznie przewyższające dopuszczalny w przepisach limit. Wracają do domów z bólem brzucha. To temat dla inspekcji pracy. Zaraz większość pracujących tam kobiet nie będzie mogła mieć dzieci. Co to w ogóle ma być? Gdzie są odpowiedzialne za taki stan rzeczy służby BHP?

Czy firma Obi-Logistics Dariusz Obara w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Witam nie polecam tego miejsca pracy . Po pierwsze barak benefitów , kolejna rzecz liderzy zarówno osoby będące wyżej nad ludźmi zwykłymi stosują kary wobec pracowników w postaci zmiany na cały tydzień danego stanowiska na gorsze , bądź dawanie cięższej pracy od innych pracowników . Bo ludzie biorą urlop na żądanie bądź L4 z powodu choroby . Pracownik zwykły szeregowy jest brany za nic za zero nikt ani nic się z tobą nie liczy . Wczasy pod grusza kolejny temat który został obiecany i odwlekany w nieskończoność aby tylko ludzią nic nie wypłacić . Te miejsce zapowiadało się na dużo fajniejsze niż inne zakłady w pobliżu ale niestety mobing na każdym kroku i poniżanie pracowników .

Czym w Obi-Logistics Dariusz Obara zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatków nie ma żadnych. Nie ma funduszu socjalnego ani dojazdów do pracy. Dostajesz pensje i ewentualnie premie.

Niezadowolony z Manpower

Ja obecnie mam problematyczne doświadczenie z zatrudnieniem w Obi Świebodzin , ponieważ firma Manpower jest firmą niekompetentną i nie powinni się zajmować czymś takim jak rekrutacja ludzi do pracy. Mają mnie w systemie jako osobę rekomendowaną ale nic nie robią w sprawie rekrutacji, gdzie firma Randstad wysłała by już mnie na badania i podpisała wszelkie umowy ze mną gdyby nie blokada przez Manpower.

agencje pracy to zło
@Niezadowolony z Manpower

Ze mną podobnie. Przeszedłem wszystkie etapy rekrutacji i... cisza. Chciałbym chociaż usłyszeć, że zmieniliśmy zdanie, nie chcemy z panem współpracować, itp. A tu cisza. Słabo.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi-Logistics Dariusz Obara - Świebodzin

• Jak się pracuje w Obi-Logistics Dariusz Obara?

Zobacz opinie na temat firmy Obi-Logistics Dariusz Obara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi-Logistics Dariusz Obara?

Obi-Logistics Dariusz Obara