Opinie o Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot w Ostrówik

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot w Ostrówik

a wy to widzieliście w ogóle jakieś ogłoszenia od firmy? ja jak na razie przeglądam sobie okoliczne i teraz zastanawiam się czemu ktoś chciał się jakiś czas temu zatrudnić, zwłaszcza ze kiedyś o jakimś kłóceniu się pisali. Czy do teraz atmosfera się oczyściła?

MariuszGiera Nowy wpis

Czasem pojawia się na olx, w zimę trochę mniej roboty to pewnie nie ma ogłoszeń. Podjedź na baze i pogadaj z panem Henrykiem czy Cię zatrudni, pewnie nie będzie problemu

Krzychu Nowy wpis

Witam wszystkich. czy firma Młot przyjmuje do pracy kierowców? Jaka umowa i płaca ? Jak auta jak robota ? Zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie .

AP Nowy wpis

DM masz racje dlaczego w tej firmie jest tak ze jeden Auto w kraju moze zostawic a drugi nie zostawi bo on bedzie krzyczał to lepiej go nie denerwowac chociaż ten pierwszy pracuje na tych samych zasadach co ten drugi. I to jest cała odpowiedz na te negatywne komentarze o firmie i o calej Spedycji Młot porostu kierowca kierowcy nie rowny i dopoki Pan Henryk nie zrobi cos z tym bedzie caly czas szukał nowych kierowcoe bo Młot jako szef jest ok auta tez ok placi jak kazdy na kraju

DM

W Firmie Młot szef jako osoba z takim taborem naprawde jest wporzadku ma jakies tam swoje chwile slabosci aura ma ok mechanicznie zadbane pieniadze tez wyplaca na czas a robota jakto robota raz lepiej raz gorzej. Duzym błedem jaki popelnia Pan Młot jest to ze nie umie lub nie chxe zrobic porzadku z spedytorami i przez to traci duzo naprawde dobrych kierowcow którzy msj dosc tego ze takie pociotki a zarazem krzykacze maja lepsze wyplaty kolo domu niz kierowca na caly tydzien w kraju no tak nie moze byc bo to jest wielka niesprawiedliwosc. Taka moja rada dla przyszlych kierowcow noe wolno dac sobie wejsc na glowe trzeba byc tz (usunięte przez administratora) Jem i wtedy bedzie zadowolenie z pracyba szef i tak was ni zwolni bo tak to działa w tej firmie a jesli dacvsobie wejsc na glowe to bedziecie pracowac od ndz wieczorem do piatku w nocy i to jeszcze wycieczki busem. Pozdrawiam

Arek
@DM

Podpisuje się pod tym obiema rękami

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Roki

DM masz 100% racji w tej firmie jak chcesz pracowac i byc zadowolony z pracy to trzeba sie kłocic i nie dac sobie namieszac w głowie

Mariusz

Mnie osobiście praca nie pasowała, ale napewno znajda się tacy, którzy zostaną i będą zadowoleni. O wcześniejszych wypowiedziach powiem tyle, w każdej plotce zawsze znajdzie się ziarenko prawdy. Plusy: Szef płaci pełen ZUS od wynagrodzenia, rzadkość w Polsce Wypłata na czas Dobry stan samochodów, nie ma problemów ze zjazdem na bazę na czas naprawy Dyspozytorzy potrafią dobrze podpowiedzieć drogę, wskazać objazd i pomoc dojechać na miejsce Jazda 100% legal Minusy według mojej oceny, komuś może nie przeszkadzać ;) Dojazdy osobówkami w poniedziałek i zjazdy w piątek, oczywiście nie zdarza się to tydzień w tydzień, ale trzeba być gotowym na wyjazdy w niedziele w nocy i powrót z piątku na sobotę w nocy. Skomplikowany system wynagrodzenia, km, załadunki rozładunki diety Mała ilość kilometrów w stosunku do czasu spędzonego w kabinie, przynajmniej u mnie tak jest, wiem ze są tacy co potrafią sama ciężarówką zrobić 12 tysięcy kilometrów w miesiąc. W moim przypadku niestety pensja była poniżej aktualnych standardów kierowcy krajowego, ale może to kwestia okresu w jakim przyszło pracować. Nie napisze czy polecam czy tez nie, wypisałem szczerze wady i zalety.

Www
@Mariusz

Warto doprecyzować, że dojazdy samochodami osobowymi są w pełni płatne co tez nie jest standardem w PL ;)

Oszuści

Każdemu kto się szanuje radzę z daleka omijać tę firmę. Nie dość, że głodowe stawki to jeszcze oszukują przy wypłacie. Pieniądze płacone za urlop czy L4 nijak się mają do tych należących się zgodnie z prawem. Co do samej pracy to przy tylu samochodach dyspozytorzy nie ogarniają co się dzieje, mają kilku ulubieńców, których pilnują a reszta to wolna amerykanka. A na koniec tygodnia najlepiej żeby wcale nie wracać ciężarówka na bazę, tylko zostawiać ją po różnych punktach w kraju, na których trzeba pół dnia czekać żeby wszyscy kierowcy się zebrali i dopiero jest powrót zdezelowaną Dacią bez klimy. Wyjazd oczywiście w niedzielę o północy bez względu na to czy ci to pasuje. Jedynym plusem są chyba tylko świeże samochody. Zmarnowałem rok w nadziei na poprawę. 32gr z km i 30zl diety, tfuu!

Urszula
@Oszuści

A to jakimi autami jeździcie? Jaki rocznik?

Robert

Ile tu teraz można zarobić bo czytałem że wcześniej w granicach 5 tysięcy można było wyciągnać. Teraz stawki się poprawiły czy nadal ten sam poziom?

Janek

Firma solidna. Wykazują pełne wynagrodzenie (będzie duża emerytura). Płacą za załadunki, rozładunki (opłaca się robić krótkie trasy). Dobry i zadbany sprzęt, nowe auta z klimatyzacją postojową.

Barbara
@Janek

Super, że jesteś zadowolony z pracy w Młot Bożena i Henryk Młot. Wspomniałeś w swoim wpisie o wynagrodzeniu. Przyznam, że jest to jedna z najważniejszych kwestii, którą kierują się kandydaci w wyborze danego miejsca pracy. Czy możesz napisać ile można się spodziewać?

@Janek

I zostawianie co tydzień gdzie indziej samochódow na weekend i zjazdy po 10 godzin na bazę i wszystko za 32 grosze z kilometra super pracodawca i spedycja

@Janek

I takich ludzi potrzeba w tej firmie. Dalej tak trzymać. Jesteś tylko niewolnikiem i co z tego że duża emerytura jak jesteś Janek tylko niewolnikem i muzynem i nikt się nie liczy z twoim wolnym czasem najlepiej jak byś wogule nie wychodził z samochodu. A Janek to chyba z tych dupowlazow co przywoża dyspozytorom jak można ich tak nazwać bo raczej nie kiełbasę jajka i biberek albo dziczyznę żeby mieć lepsza robotę i lepsza traske. Ale tacy mile widziani ogłoszenie cały czas wystawione kierowcy potrzebni a raczej niewolnicy bez domu. I czym bardziej lubisz wchodzić w (usunięte przez administratora) To takich ta firma potrzebuje. Kiedyś może i spoko firma teraz omijać szerokim łukiem chyba ze chcesz być niewolnikem panów dyspozytorów i Henia

@Byly

Zapewne...zapraszam będziesz miotłą ! do sprzątania brudów :) po przednikach ...

@Piotr

Z przyjemnością to zrobię bo jak czytam niekture opinie to asz się scyzoryk otwiera w kieszeni. Kiedyś może i ok firma ale teraz to tylko (usunięte przez administratora) pracują młodzi bez doświadczenia ktuzy przychodzą złapać doświadczenia i uciekają a zostają najgorsze niemety co boją sie wystawić nogi za miedze i bez pojęcia, jak nowa trasa to już placz że on tam nie był nie jedzie w sumie to nie tylko młodzi i stara gwardia płaczków jadą tylko tam gdzie byli coś nowego to już się migają i płaczą ze tam nie byli i nie jada. Staży kierowcy się zwalniają to chyba o czymś świadczy jak tam jest. Zaczyna się cieszki czas dla spedycji młot z takim podejściem dla kierowców nie będzie przyszłości. Panie Młot wes się za tych twoich dyspozytorów i zacznij szanować kierowców bo przyszłości nie ma ta firma z tym podejściem do ludzi i takim traktowaniem zkoczyly się te czasy że kierowców jest w brud koniec tych czasow teraz widać która firma dba o kierowców a która cały czas szuka kierowców i nie pomogą jak to mów Janek nowe samochody i klimatyzacja i duża emerytura jak cały czas ogłoszenie wystawione i nie ma komu jeździć nie ma szacunku nie ma ludzi proste

Halogen
@Byly

A co z tymi dyspozytorski nie tak??? Hmmm układy, układziki... Który tam teraz najlepszy gwiazdor?

@Halogen

Halogen. Układy układziki przyniesiesz coś albo przynosisz to i jedziesz i będziesz jeździł. Najpierw robota rozdana tym co przynoszą i kolega a co zostanie to może Ci się uda coś lepszego złapać albo i nie to sobie postoisz a wiadomo jak Henio płaci z km to jak stoisz to nie zarabiasz. I ogulnie jedno wielkie (usunięte przez administratora) jak coś potrzebują to wszyscy milucy zrobisz to cie już nie znaja. I robia sie chamy mówiac to bardzo grzecznie chamy. Jedne wielkie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kłamia w żywe oczy albo zwala jeden na drugiego i jak zawsze winego nie ma. Tam teraz to już wszyscy się wyrównali do tego samego poziomu kłamać ściemniać. Zadzi dwuch wiadomo KOT i Biernat a reszta to tylko pachołki do dzwonienia i ściemniania. Jeden i drugi ma swoich pupilków kturym musza robote ułożyć. A reszta jak wyjdzie i jak trafisz

Gąsior
@Byly

A co z gwiazdorami K.P i S.R ? Jeszcze pracują ?

Leo
@Byly

No właśnie otwiera się scyzoryk jak czyta się ten Twój post. Takich jak Ty jest pełno, jedyne co potrafi robić i głównym jego hobby to ciągłe narzekanie jak mi to źle, jaki ja jestem nieszczęśliwy. Było robić swoją robotę, a nie takie cwaniaczki jak Ty próbują ustawiać sobie samemu robotę. Mają gdzieś to, że jest ponad 100 samochodów i kierowców jeszcze więcej. Byłeś niezadowolony zwolniłeś się to zamknij się, a nie teraz rzucasz kłody pod nogi. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to (usunięte przez administratora) się w głowę i zastanów się czego tak naprawdę chcesz pajacu. Zarabiać czy narzekać i być codziennie w domu.

Mimo
@Leo

Tak chcę zarabiać a nie sypać 3 h za 30 zł albo czekać w Polsce ponad 12 h na robotę za darmo albo robić zasyp za 10 i myć samochód tu się można dorobić Leo czego pajacu pozdrawiam mimo

Były
@Leo

I tu sie mylisz i to bardzo. To jak jest ponad 100 kierowców to możesz być traktowany jak niewolnik i moga nie mieć do ciebie szacunku??? Jak ci to pasuje to prosze bardzo. A ja robote robilem i nie narzekałem do czasu. Ale widać że następny kolega dyspozytorów sie trafil. I nie kłody pod nogi tylko niech nowi zainteresowani kierowcy wiedza jak jest i jak benda traktowani po okresie ochronym żeby nie tracili czasu na ta firme bo nie ma sensu. I przeczytaj dokładnie napisałem że firma była spoko i nie było do czego sie doczepic ale do czasu. A pajac to jesteś Ty. A ja chcem tylko godnego traktowania za wykonana prace i szacunku. Pajacu Henia i dyspozytorów jak można ich tak nazwać.

Czech
@Były

Były czasami ty nie jesteś ten co go wódkę (usunięte przez administratora) i się odgrażał ze jeszcze Henio go zapamięta. Bo wnioskuję to po twoich błędach ortograficznych

Bryk
@Janek

Aut z klimatyzacją postojowa jest znacznie mniejsza część a ładunki biorą aby droższe. Zazwyczaj się wyjeżdża o godzinie 00.00 a potem na słońcu śpi w nagrzanej kabinie żeby pozniej jak się ściemni potem znowu ruszać. Są osoby które mają robotę poukładają ale są takie które kilka razy pod rząd robią pauzy po 17h. Ogólnie jak nie jesteś żadna rodzina do szefa ani sąsiadami dyspozytorow to nie polecam bo zajeżdżą cię najgorsza robotą a zarobisz to samo co niektórzy w tej firmie po jeździe po dniu od pon do pt i bez powrotów taryfami.

Berni
@Bryk

Bryk morze wszystkie auta klimy nie mają ale nikt nie zabrania ci spać na odpalonym aucie

@Czech

Jestem kim jestem. Jak to sie mówi Polak mały. Nie wszyscy muszą być polonistami jak ty i nie robić błędów. Ważne jest co innego. Prawda jak jest. Ale widze ze dużo już tu jest obrońców albo już sami dyspozytozy i zainteresowani pisza te komentarze. Były podwyszki bo już nie było wyjścia tyle ludzi sie zwolniło ale tylko sezonowe a samochodów coraz więcej zostaje w Polsce i taxi do domu

Krzok

Pracuje w tej firmie parę lat i uwarzam że firma jest ok w okresie pandemi było faktycznie mniej pracy i trzeba było czekać ale teraz wszystko wróciło do normy jest i więcej kursów i stawka się podniosła. W tej firmie było dużo nowych kierowców niektórzy zostają na długie lata niektórzy odrazu odchadza bo uważają ze to nie dla nich i to się szanuje. Ale są i tacy co zostają ale czas to im jest źle oni są najbardziej pokrzywdzeni wszystko im się należy wszędzie wykrzykują że szef i dyspozytorzy to h.uje ale jak wchodzą do biura do najlepsi ziomki to ich ukochani dyspozytorzy a druga sprawa to by chcieli zarabiać 6tys zł za 8h pracy. I tak jest prawda. Pozdrawiam

WOJTEK
@Krzok

Tak.. A najlepiej jak zamykali się w biurze i nie można było wchodzi bo pandemia i trzeba dbać o bezpieczeństwo żeby się nie zarażać.. A kierowców ladowali w osobówki... Jeden z najstarszych kierowców w firmie się przyburzył że sami się zamykają a nas to mają gdzieś to szef powiedział.. Jak się nie podoba to się zwolnij...

@WOJTEK

Jak to Henio powiedział nie można wchodzić do biura i warsztaku i trzymać dystans dwa metry od siebie i jak najszybciej z bazy wyjeżdżać żeby nikogo nie zarazić,bo oni mają rodziny i się muszą izolować od kierowców. A kierowców 7 do osobówki i w polskie i było ok kierowca rodziny nie może chorować. I tak niestety traktuje się ludzi jesteś tylko maszynka do jazdy i NIK nie liczy się z tobą

Bryk

Aut z klimatyzacją postojowa wcześniej wspomniana jest znacznie mniejsza część a ładunki biorą aby droższe. Zazwyczaj się wyjeżdża o godzinie 00.00 a potem na słońcu śpi w nagrzanej kabinie żeby pozniej jak się ściemni potem znowu ruszać. Są osoby które mają robotę poukładają ale są takie które kilka razy pod rząd robią pauzy po 17h. Ogólnie jak nie jesteś żadna rodzina do szefa ani sąsiadami dyspozytorow to nie polecam bo zajeżdżą cię najgorsza robotą a zarobisz to samo co niektórzy w tej firmie po jeździe po dniu od pon do pt i bez powrotów taryfami.

Pazio

U Pana Młota jest dużo kiełbasiorzy. Dyspozytorzy daj dobre kursy za kiełbasę przyniesiona po cichu do biura. Pozdrawiam

Nowyy
@Pazio

Pazio a ile tej kiełbasy trzeba przynieść żeby 6 tys zł zarobić?

Czy pracodawca Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Siofer

Tak motywuje 5 tyg pod rząd zostawianie auta gdzieś w Polsce.... Głównie Gdańsk Toruń i Piotrków Trybunalski a jeszcze ostatnio Kujawy cementownia i Konin i Komorniki???????????????? Super zjazdy po 10 h do domu w 7 osób Dacia???????????????? Komfort cudowny???????????????? dyspozytorzy też super robią kawę nic po za tym???????????? idealna firma???? polecam????????????

Antoni

Czy firma poszukuje instruktorów jazdy? I jakie samochody mają w swojej flocie?

Grzesiek

Słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracownika? Jakieś wskazówki?

Rekin
@Grzesiek

Jasne tam zawsze są przyjęcia szczególnie na wiosnę baner wisi na płocie pan Henryk płaci za wszystko samych dodatków na zarabiasz a z kilometra 30 gr śmiech

rick
@Grzesiek

Przyjęcia są, ale przez zimę zarobki wąchają się w granicach 1500-2000zl/mc

Kondor

Pracuję w firmie już ponad 10 lat. Były wzloty i upadki ale firma nie zawiodła. Zawsze wynagrodzenie na czas, praca jest, Szef w porządku. Na każdego można coś złego powiedzieć ale ja pracowałem już w wielu firmach i wiem jak jest. Tu mam zagwarantowaną stabilność i wiem, że mnie nie przekręcą. Szef daje szanse młodym, mogą się nauczyć pracy. To mi się podoba.

Aaa aaa. ....
@Kondor

Może szef w porządku,ale rządzi kto inny,bo nie każdy zarobi

aaa

Z czystym sumieniem NIE POLECAM. Firma od dawna ma opinię szkoły nauki jazdy i można by z tym stwierdzeniem się zgodzić gdyby jeszcze ta jazda była. Bez codziennego dzwonienia i "nękania" dyspozytorów nie ma co liczyć na kursy. Takie płaszczenie się i proszenie pracowników o pracę chyba podnosi ego i czuja się bardziej dowartościowani. Arogancja i chaotyczność potworna. Brak podstawowej komunikacji to pierwszy problem. Brak systematyczności, porządku i ładu ze zleceniami to drugi olbrzymi minus. Dziś jedziesz, jutro nie wiesz co będziesz robił. Może trafi się kurs, a może cały dzień przesiedzisz bezczynnie w domu bo albo będzie telefon albo nie. Nie szanowanie pracowników i ich czasu, a przecież logiczne, ze jak nie jeździsz nie zarabiasz. Stąd w okresie zimowym zarobki nawet w kwocie 800 zł. Pan Młot ogólnie w porządku człowiek, ale chyba nie za bardzo wnika w pracę dyspozytorów i ich podejście do ludzi co swoje odzwierciedlenie ma w rotacji pracowników.

&&&

Jakaś aktualizacja informacji o firmie ?

Audi w TDI

Firma jak firma szału nima.zarobił w sezonie marzec&listopad 3500-4000 może 4400 jak Cie w balona nie zrobią . zima 2000-2500 jak masz urlop. Na kip silosach maja lepsze pieniazki ale więcej pracy w zimę więcej pracy Plusy: Szef pieniądze płaci na czas Ubezpieczenie nie na najniższa Samochody zadbane PAN Młot ogólnie w porządku człowiek Szybkie za ładunki na cementowniach aby nie w Kozienicach na elektrowni czasem trzeba odostać. Minusy Nie płacą mrozowego Spedyorzy zalała firmy. Jedynie PAN Grzegorz w miarę zna się na planowaniu pracy. Panowie spedytorzy szczególnie PAN tzw (kamyk, kolunio) złośliwy ham do tego oszuści pierwsze 3 mies bajka potem lipa. Czekanie w nieskończoność na telefon najlepiej żeby jeździć nocą w dzień mają Cie w dupie. Dla pracowników tzw Wafli praca od poniedziałku do piątku w miarę poukładane dla reszty śmieci najlepszą robota jest w pt i sib bo wafle maja wyjechane godzinki. Zdarzają się przestoje i popisowa trasa Kozienice -Warszawa. ( Annopol, Kłobucka zawodzie i chelmzynska) Pazuzy na ekobecie. Firma młot staje się powoli szkoła jazdy :) Przyjmują na nowe Scanie i Mercedesy ogłoszenie na olx

Zostaw merytoryczną opinię o Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot - Ostrówik

• Jak się pracuje w Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot?

Zobacz opinie na temat firmy Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Młot Sp.j. Bożena i Henryk Młot