Hubar Hubert Kozłowski

Słubice

Opinie o Hubar Hubert Kozłowski

mak2

*Pracowałem w tej firmie bardzo długo i to co piszecie to bzdury. Macie rację lenie tak mają.

mak2

A ja się nie zgadzam. Pracowałem w tej firmie baracie rację lenie tak mają.

ech

Zgadzam się w zupełności z tym co wyżej. Pracowałem 2 m-ce. Po pierwszym myślałem że to wszystko jest jednorazowe i potem będzie normalnie. Po 2 dałem sobie spokój. Lepiej w ochronie robić niż tam.

porażka

Firma KRZAK!!!!!!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Umowa na śmieszne pół etatu. Zasuwasz ok 300 godz w miesiącu. Urlop? Jaki urlop hahaha. Może tydzień raz w roku jak się wykłócisz. Wolne? Następny dowcip. Po 2 tygodnie non stop można robić. Z sobotami i niedzielami. Kasa? W sezonie. Jak zrobisz te 300 godz to zarobisz prawie 3000. Tylko jakim kosztem. Poza sezonem? Nawet o 2000 można marzyć. O kasę trzeba się prosić miesiąc w miesiąc. Zresztą jak o wszystko. Na to żeby zarejestrowali też trzeba się prosić parę miesięcy. Samochody trupy ledwie jeżdżące. Każdy jeden. Strach do tego wsiąść. Nie wiadomo czy wrócisz czy stanie gdzieś i kaplica. Martw się sam oni mają to gdzieś. Kto mądrzejszy pracuje 2 czy 3 m-ce i ucieka. [usunięte przez moderatora]. I żadnej rzeczy która miałaby zachęcić kogokolwiek do pracy tam. Naprawdę omijać. Chyba że ktoś lubi jak ma się go za nic. Za śmiecia i jelenia do roboty za darmo.

pl2
@porażka 08.08.2013 14:18

SAME ŚCIEMY! LENIE TAK MAJĄ!

Zostaw opinię o Hubar Hubert Kozłowski - Słubice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hubar Hubert Kozłowski