Tomasz Goliński Goltom

Opinie o Tomasz Goliński Goltom

Aleksandra Nowy wpis

jak teraz w obliczu wojny z Ukrainą ma się zatrudnienie pracowników z Ukrainy ?? czy teraz jest ich jeszcze więcej czy jakie firma ma do nich podejście ??

Nowy wpis

@Aleksandra

W obliczu wojny mężczyźni pozostali na Ukrainie, więc nie zwiększyła się liczba Ukraińskich kierowców.

Stachu

12 Polaków reszta Ukraina czyli 25

Halina Nowy wpis
@Stachu

A teraz ile? :D Bo trochę miesięcy minęło, pewnie kadra znów się powiększyła.

Były pracownik Nowy wpis
@Halina

Tak kadra się powiększyła ale o kierowców z Ukrainy ????????

Karol

Ile jest pracowników aktualnie w firmie?

Nicola

Bardzo niepokojące piszecie komentarze dotyczące tej firmy, faktycznie jest tam aż tak zle ?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Tomasz Goliński Goltom? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Maciek

@Andrzej czyli kierowcy pracują tak samo?

Jan

Pracowałeś może w Goltom? Dużo wiesz na temat tej firmy, może powiesz mi na jakie stawki można tutaj liczyć jako kierowca? Liczę że wiesz coś na ten temat!

Mateusz Strykowski

Pomówienie. W (usunięte przez administratora) byłeś, (usunięte przez administratora) wiesz. Jak śmiesz? Ano tak, anonimowość.

Mateusz Strykowski

Jak każdy Pajtak. (usunięte przez administratora)

Kkk

Z góry chciałbym przeprosić Pana Mateusza za ten wpis trochę się chyba rozpedziłem jeszcze raz sorry.

Mateusz
@Kkk

W takim razie ja również muszę przeprosić panów Pajtaków, mnie też widocznie poniosło.

AdamAdam

Jedyna myśl, która się właśnie nasuwa to stwierdzenie, że (usunięte przez administratora) niezłą dziecinadę... Nie wiem, jaki cel chcieliście osiągnąć, jednak śmiem twierdzić, że jedyne co osiagneliście to to, który z was jest większym debil.em !!!! Radzę, aby każdy z Was zaczął rozglądać się za tym, czy na stoiskach w sklepach nie mają w sprzedaży mózgów!!! Bo już chyba oznaki jego braku dawają o sobie znać!!! tyle w temacie!! Pozdro!

Mateusz Strykowski

Dobra. Ostatnia moja wypowiedź bo widzę że nie ma sensu. Racja jest jak d*pa, każdy ma swoją. Do żadnej demaskacji nie doszło bo dopiero dzisiaj zobaczyłem co tu się dzieje. Najlepsze jest to że zamiast merytorycznej dyskusji w temacie firmy jacyś anonimowi ludzie wyciągają mi jakieś prywatne sprawy które nie mają nic wspólnego z firmą. Mówią że obrażam ich jako prywatne osoby. Bartusiów i krzysiow jest dużo, nie podałem nazwiska, nie użyłem żadnego obrazliwego słowa w stosunku do nikogo, może do KKK bo to z pewnością Krzyś znów jak na fb wyciąga sprawę serduszek, oszukiwania rodziny i inne rzeczy. 0 argumentacji tylko czysty hejt, pomówienia bez żadnych dowodów pod moim adresem. Mam nadzieję że spotkamy się na trasie i każdy co ma mi coś do powiedzenia to mi to powie w twarz a nie pieprzy anonimowo w sieci. Szerokości "koledzy". Bajo

Stachu

Największa (usunięte przez administratora) i mąciciel w tej firmie to jest Jarosław K. Znany jako Jarenty wszystko wie mała (usunięte przez administratora) o wszystkich ale o sobie nie

Mateusz Strykowski

Acha i jeszcze jedno apropo Ukraińców. Zarabiają więcej bo walą po 2 weekendy na miesiąc to mają. To tylko potwierdza uczciwość pracodawcy nawet w stosunku do nich.

Mateusz Strykowski

Jak widać nie tylko ja mam pozytywną opinię o firmie Goltom. Nie będę się ukrywać pod jakimś nickami. Potrafię w przeciwieństwie do ciebie powiedzieć co myślę nie ukrywając się jak (usunięte przez administratora). Co do zrytej bani wiesz od czego to popatrz wokół siebie, na swoją rodzinę, przemyśl to a później się odzywaj.

Mateusz Strykowski

Dyskusja na Facebooku niepykła to: - Dawaj Krzyś, będziem cisnąć anoninowo! - Dobra Bartuś, jedziemy! Nie na darmo Bartuś miał w tej firmie ksywe Bydlok. Całkowicie zgadzam się z kolegą "Pracowałem nie tak dawno". Żeby dostać 5500 to musisz albo w(usunięte przez administratora) lecieć albo wziąć tydzień urlopu. 5500 to jest kwota gwarantowana, wezmiesz tydzień, dwa albo trzy urlopu i nadal masz 5500. Masz tak u siebie? Dla Batusia i Krzysia czopkami i wazeliniarzami są ludzie którzy w przeciwieństwie do nich potrafią wejść do biura uśmiechnąć się pogadać o bele czym, pożartować a nie tak jak oni wejść obrażonym na cały świat i traktować ich jak wrogów. Nie potrafiłeś ze spedytorem stworzyć teamu bo ci ciągle coś przeszkadza to miałeś kiepsko. Dlaczego przychodzi niedoswiadczony chłopiec 21lat i robi po 13000€ obrotu na miesiąc? Nie wiesz jak wygląda wypłata przy takim obrocie. Ty po 6 latach robiłeś tyle w półtora miesiąca jak nie w dwa ????. Normalna firma dla normalnych ludzi a malkontenci i ludzie o wybujałym ego zawsze będą narzekać. Moja ocena to 5

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Goliński Goltom - Nowy Tomyśl

Tomasz Goliński Goltom