Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz

Gdynia

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz
1 1 6 1

Opinie o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz

kicha

Jeżeli ktoś podejmuje się pracy u Marcina Marchwińskiego, to radzę dopilnować czy umowa o pracę została zgłoszona do ZUS-u. W moim przypadku składki ubezpieczeniowe nie były odprowadzane - tzn. były, ale nie do ZUS, a do kieszeni "szefa" i jego ekspedientki.

Administrator

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

zonk

Szef z jedna z ekspedientek tworzy kółeczko wzajemnej adoracji. Oczywiscie stosowanie magnesu to codzienna praktyka. Wszędzie widzi spiski.Generalnie nieuczciwy pracodawca. Nie polecam.

ali

Jazda na wariata z Tarnowa do Tarnowa. Magnez od impulsatora się nie odkleja. Każe jeździć a potem za paliwo z wypłaty zabiera. Ogólnie dobry chłop ale jak odmówisz roboty to na złość Ci robi żeby Cię usadzić w kraju na weekend. Zarobki względne

Zostaw opinię o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz - Gdynia

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz