Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński

Gdynia

Opinie o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński

as

Marcin Marchwiński to oszust. Jeżeli znalazłeś ten wpis rozpoczynając pracę dla Marcina, to radzę dobrze się zabezpieczyć umową, żebyś w razie problemów miał z czym iść do sądu.

zonk

Szef z jedna z ekspedientek tworzy kółeczko wzajemnej adoracji. Oczywiscie stosowanie magnesu to codzienna praktyka. Wszędzie widzi spiski.Generalnie nieuczciwy pracodawca. Nie polecam.

ali

Jazda na wariata z Tarnowa do Tarnowa. Magnez od impulsatora się nie odkleja. Każe jeździć a potem za paliwo z wypłaty zabiera. Ogólnie dobry chłop ale jak odmówisz roboty to na złość Ci robi żeby Cię usadzić w kraju na weekend. Zarobki względne

Zostaw opinię o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński