Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński

Gdynia

Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński
0 0

Opinie o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

as

Marcin Marchwiński to oszust. Jeżeli znalazłeś ten wpis rozpoczynając pracę dla Marcina, to radzę dobrze się zabezpieczyć umową, żebyś w razie problemów miał z czym iść do sądu.

zonk

Szef z jedna z ekspedientek tworzy kółeczko wzajemnej adoracji. Oczywiscie stosowanie magnesu to codzienna praktyka. Wszędzie widzi spiski.Generalnie nieuczciwy pracodawca. Nie polecam.

ali

Jazda na wariata z Tarnowa do Tarnowa. Magnez od impulsatora się nie odkleja. Każe jeździć a potem za paliwo z wypłaty zabiera. Ogólnie dobry chłop ale jak odmówisz roboty to na złość Ci robi żeby Cię usadzić w kraju na weekend. Zarobki względne

Zostaw opinię o Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trans S.C. Tomasz Sienkiewicz Marcin Marchwiński