Euro-Group Sp. z o.o.

Mosina

Opinie o Euro-Group Sp. z o.o.

Martines

Porazka to malo powiedziane to oszusci i zlodzieje na maxa powiem tak maja duzo konkurecji wiec nie patrza na nic byle Cie wysla do pracy za granice bo z tego maja pieniadze. Wiec zwalniasz sie z Polski z powiedzmy stalej jak na Pl dobrej pracy wydajesz nie male pieniadze na wyjzd , docierasz na miejsce a tam okazuje sie ze nie ma dla Ciebie tam pracy lub jest aczkolwiek inna calkowicie np nie w Twoim zawodzie .Wiec TERAZ LUDZIE dzwonicie i mowicie ze cos jest nie tak ze nie do tej pracy przyjechaliscie odpowiedz jest tylko jedna pakuj sie i wracaj do Polski tak wlasnie dziala ta agencja pracy nic za ciebie tam nie zalatwi umywa rece i podejrzewam dalej wchodzi obcej agencj wiadomo gdzie a ty juz nie istniejesz wiec jak dla mnie to nie agencja tylko Mafia ktora zarabia na chandlu zywym towarem moze sie uda a moze nie Porazka !!!!!!!!!!!!!!!!!! Upodlenie Czlowieka calkowite

cichy112

to aż tak żle ?

angda2

Porażka całkowita,firma inko,co zarobi to na winko.Prezes taki bajkopisarz,że mógł by zastąpić braci Grimm.Zero odpowiednich narzędzi,jeden frez na 10 ludzi,maski do spawania to pierwszy raz takie widziałem,zatrudnienie bez badań lekarskich,okres próbny na czarno,umowa od najniższej,więc jak się zwalniasz to od tej umowy on ci wypłaci,to nic że z nim uzgodniłeś stawkę np.20 zł. netto.Więc radzę przy rozmowie o włączenie mikrofonu na telefonie,żeby mieć podstawę prawną,ja tak robię,bo życie mnie nauczyło,a mam 33 lata pracy,w tym 10 lat jako spawacz.Nie płaci na czas,grubo po 20tym każdego miesiąca,nie ma płynności finansowej,jak zleceniodawca mu wypłaci to dopiero on wypłaca pracownikom.Tylko o jedno się pytam,czy sobie też tak płaci,każdy z nas ma opłaty.Jeżeli ktoś kto będzie to czytał i nie chce uwierzyć,podaję mój telefon 695 922832,to chętnie udostępnię rozmowy nagrane z prezesem i jego bliskimi osobami.

Zostaw opinię o Euro-Group Sp. z o.o. - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Group Sp. z o.o.