Artex Transport Artur Kamiński

NIP: 8371005007 REGON: 750442579

Artex Transport Artur Kamiński

Opinie o Artex Transport Artur Kamiński

Michał

Znam właściciela i firmę i nie mogę powiedzieć nic dobrego nawet jak bym chciał.

gngngfvngfngf

Dziadostwo i SYF

Driver
@gngngfvngfngf 05.08.2017 20:49

Zgadzam się w 100% (usunięte przez administratora) jako szef, spedytor, mechanik i kierowca haha. Na niczym się nie zna a udaje się za h.. go wie kogo. Nie jasny system płac (rozliczeń) i długie przestaje na zagranicy, a za to nic nie płaci...

Zostaw opinię o Artex Transport Artur Kamiński - Czerwonka-Parcel

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artex Transport Artur Kamiński