Almex Albin Burdzy

Rusko

Opinie o Almex Albin Burdzy

Rolnik

Witam wszystkich. Nie róbcie żadnych interesów z tym człowiekiem. Całkowity oszust i kłamca! Nie wypłaca wcale pieniędzy za wzięte zboże! No i przy tym standardowe zachowanie, czyli nie odbiera potem telefonu. Omijać go jak najszerszym łukiem!!!

vvv

kancelaria prawna szuka osób pokrzywdzonych przez cygana burdzego prosimy o kontakt zamknaccygana@interia.pl

aspowe

prawdziwy polski biznesmen.. a ludzie którzy oddają mu towar to osły!! ha ha ha

rrrrrrrrr

złodziej zabiera zboże nie płaci uwaga na oszusta krętacz kłamca chciwiec

stasiu

UWAGA OSZUST

mat

Oszust. Okrada biednych rolników. Zabiera zboże po czym nie płaci. Oczywiście oszukuje najbiedniejszych bo tak jest najprościej. Rodzina na facebooku za to chwali się wycieczkami i imprezami. Albin wziął fikcyjny rozwód z żoną po to aby mieć spokój z komornikiem. Jeździ sobie luksusowym autem i nadal prowadzi złodziejską firmę.

bgt

złodziej i oszust ! dno

Zostaw opinię o Almex Albin Burdzy - Rusko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Almex Albin Burdzy