A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Ktoś niżej pisał że szukają kierowców i udało mi się znaleźć ofertę na krajówkę, faktycznie praca jest poniedziałek piątek a weekendy wolne? Czy czasami coś wyskakuje w weekendy jakieś nadgodziny?

Pawel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.

Dalej auta to tylko te na cng? Badz lpg? / na gaz. Czy sa juz jakies diesle dostepne dla kierowcow??

Słuchajcie, było takie ogłoszenie na kierowcę do podstawiania naczep i obsługi placu. Praca w weekendy 2 dni wolne w tygodniu. Wiadomo coś, czy znowu takiego placowego będą chcieli do roboty? Jakie to pieniądze z tego są?

Z tego co się orientuję to placowy jest już zatrudniony. Szukają kierowców.

Dzięki wielkie za cynk, przedzwonię do firmy w takim razie na dniach. Podpowiesz mi tylko czy dużego doświadczenia za kółkiem wymagają i czy idzie tu w miare dobrze zarobić. Ktoś pisał, że oprócz podstawy wchodzą w wynagrodzenie też inne dodatki, czyli na premie można liczyć, czy też nie co miesiąc coś wpadnie?

Patryk Nowy wpis

Najlepiej zadzwon i wszystkiego sie dowiesz , przyjmowane sa osoby nie tylko z długim doświadczeniem. Powodzenia

Czy pensja w A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Kierowca c, ich ogłoszenie jest 7 stycznia na Praca.gov.pl.

Patryk

Nie jest to tylko podstawa, zadzwon na numer z ogłoszenia i dowiedz sie dokładnie

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Az

Czy firma zatrudnia kierowców bez doswiadczenia

Antek

Rozumiem że trudno się dogadać ze spedytorami. A w jakim systemie pracują tu kierowcy? Trasy są dłuższe czy codziennie zjazdy na bazę? Ty długo byłeś zatrudniony że aż tak warunki ci dopiekły?

Katowice
@Antek

Co drugi dzień w domu niekiedy nawet na 3 dni cię zostawią bo nie będzie kursu żadnego także jak dla mnie firma (usunięte przez administratora) nic tylko uciekać . Kierowcy z Katowic uciekli póki mogli .Samochody trupy nic tylko na żyletki.

Aż transport

Witam mam uprawnienia c Ce czy firma mnie zatrudni bez doswiadczenia

Katowice
@Aż transport

Bez doświadczenia do tej formy nie polecam będą cię gonić jak (usunięte przez administratora) będziesz jeździł wszędzie. W tej formie jesteś (usunięte przez administratora) Z całego serca życzę Tobie abyś znalazł pracę na poziomie a nie taki (usunięte przez administratora)

W mieście Stęszew poszukiwano osób na stanowisko Magazynier. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Modzik

Witam. Nikomu ,nawet najgorszemu wrogowi nie polecił bym tej pracy. Wiecznie nic się nie zgadza, ciągłe problemy z ładunkami a najgorsze jest to że na końcu jesteś winny ty jako kierowca. Spedytorzy? Śmiech na sali i tak właśnie to wygląda w nieodpowiednich rękach także jeśli ktoś się chce nabawić nerwicy żołądka zapraszam

@Modzik

Serio wszystko zwalają na kierowce? A za takie sytuacje masz potrącane z wypłaty czy nie ma żadnych kar? Jak masz kontakt ze spedytorem to nie możesz zgłosić że papiery nie zgadzają się z ładunkiem? Chociaż próbowałeś?

Mikołaj

Kierowca C+E na transport krajowy tak rzadko jest poszukiwany, czy raczej już do sieci ogłoszeń nie wrzucają? Pytam, bo szukam pracy w takim charakterze, a znalazłem ich ogłoszenie sprzed 2 lat, więc dosyć stare. W ogłoszeniu podali, że oferują stabilne zatrudnienie ale nie napisali, ile na rękę na dzień dobry? Bo pod pojęciem atrakcyjne wynagrodzenie może się kryć różna suma. No i jeszcze pytanko mam, czy nadal pracuje się po te 10-12h zamiast 8? Pisano tu w wątku o tym problemie i ciekaw jestem, jak teraz realnie to wygląda.

Xxx

Jakie warunki panują na podwójna obsadę czy wie ktoś jak to dziala

Vito
@Xxx

Sam jestem ciekaw , warto uderzać tam na podwojna obsadę czy raczej unikać ?

Kiler

Siemka wie ktoś coś wiecej o tej firmie ? Jak traktują kierowcę? Jeżdżą tylko po kraju ? Jaka kasa? Zwalniają się ludzie? Proszę o pomoc bo chce złożyć tam CV

Patryk
@Kiler

Jak jest w tej firmie na kierowcę c?

W życiu nie skladajcie papierów do tej firmy. Wielkie obietnice, super wynagrodzenia jedna wielka ściema,fałsz i obłuda. Telefony non stop od rana do nocy w weekendy piątku świątki i niedzielę. Na umowie 8h pracy A tyra się po 10 12h. Podstawa najniższa, reszta,,premii" pod stołem. Słodko pieprza A przychodzi co do czego to traktują ludzi jak w obozie. Zero płaconych nadgodzin, jak na urlop pójdziesz to ci kasę też utna. Trzeba się ewakuować bo szkoda życia na ten (usunięte przez administratora)

Sever

Z tego co się orientuję to wszystko w normie ???? Turbina nie zwalnia tempa tylko ludzi coraz mniej.

Magazyn

Jak wyglada praca na magazynie- załadunki, rozładunki, jakie zarobki i ile zmian, godzin pracy wychodzi?

Marzena
@Magazyn

Przyznam się, że sama chciałabym to wiedzieć. Oby w miarę szybko znalazła się tu osoba, która posiada takie informacje. A Tak swoją drogą to nie miałam pojęcia, że w A&Z Transport szukają teraz ludzi do pracy na magazynie. Może źle szukałam. Dostałeś już propozycję pracy, czy dopiero aplikujesz?

Sever
@Magazyn

Brak jakich kolwiek poszanowan człowieka. Liczy się tylko towar i chore pomysły spedycji. Nikt nie liczy się z godzinami pracy. A ilość snu na magazynie w Niemczech w całym tygodniu ledwo dobija do 24h... Więcej szybciej a pensje stoją. Generalnie jak ktoś się szanuje nie polecam. Stracone zdrowie i nerwy..

Ołów

Jedna wielka żenada

Wiktoria

Czy były jakieś grupowe zwolnienia przez pandemie ?

Aleksandra
@Wiktoria

A tego to nie wiem... wsunie nic nie wiem i niechęć wiedzieć w sumie do czego mi to potrzebne

firma

kontakt 512 988 800

Nordi

Podpowiedzcie czy firma mimo trudnej sytuacji z epidemią potrzebuje nowych pracowników i będzie zatrudniać?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.?

Albanczyc

Musisz miec dwie rece dwie nogi i to chyba wystarczy..

Małymiś

Firma która ma kompletnie za nic pracowników.. Wykorzystuje ich na maksa.. Jedziesz 10 godz tirem a następnie od razu do pracy.. Na 13-14 godz.. Nie ważne że jesteś zmęczony po podróży.. Busy przeladowane na maksa.. Mogą zabrać 700 kg a ładuje się na nie i nawet z 3 tony.. A kto odpowie w razie wypadku.. Oczywiście szary pracownik.. Ogólnie zero szacunku tylko (usunięte przez administratora) od rana do wieczora.. A i nawet do nocy.. I tak co dzień.. Socjal który miał być też taki rewelacyjny też praktycznie nie istnieje.. Pokoje 2 osobowe są tak naprawdę 4 osobowe.. A liczba godzin w miesiącu która miała wynieść 170 gruba ma ponad 200. Jedyne co się zgadza to pensja.. A reszta to jedna wielka ściema.. Więc uważajcie i nie dajcie się nabrać na wielkie obietnice..

admin

Masz informacje na temat rekrutacji w firmie A & Z Transport-Logistyka Sp. z o.o., atmosfery pracy? Podziel się z nami swoją opinią i pomóż poznać prawdę o warunkach zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o. - Stęszew

• Jak się pracuje w A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.?

A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.