Trans Expert Sp. z o.o.

NIP: 9532623321 REGON: 340873897 KRS: 0000378698

Adres: Bydgoskich Przemysłowców 29, 85-862 Bydgoszcz

Opinie o Trans Expert Sp. z o.o.

Agnieszka

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie, ze względu na ich dobre podejście do rozwoju pracowników. Firma nie tylko oferuje atrakcyjne benefity, ale także daje nam możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania się zawodowo. To naprawdę motywuje mnie do zaangażowania i pełnej chęci pracy.

Aleksandra

Firma Trans Expert to naprawdę wspaniałe miejsce pracy. Doceniam ich otwartą kulturę, elastyczność oraz dbałość o rozwój zawodowy pracowników.

@Aleksandra

Zgadzam się z tą opinią :)

Janna Zomelia

Pracowałam w firmie kilka lat, teraz jestem na macierzyńskim, zawsze byłam zadowolona z oferowanych zarobków oraz warunków. Nie rozumiem skąd wzięły się negatywne opinie.. Podnoszenie kompetencji oraz chęć samorozwoju, to jedyny sposób na wysokie zarobki i szybki awans. Pozdrawiam Szefostwo!

Aleksandra K.
@Janna Zomelia

To prawda! Ja też mogę powiedzieć wiele dobrego o szefach i o całej firmie. Dla każdego kto chce znajdzie się tutaj szansa na samorealizację i rozwój. W tych czasach można policzyć na palcach jednej ręki firmy, z tak serdecznym podejściem do pracownika. Miałam kłopoty rodzinne i przekładały się na efektywność mojej pracy, ale szefostwo jak i kierownik okazali mi duże wsparcie i przestrzeń, aby dojść do siebie po przykrych przeżyciach.

Renia
@Aleksandra K.

Cześć :) To dobrze, ze masz takie zdanie o pracy w firmie, zakładam, że praca od razu staje się przyjemniejsza. Chciałabym aplikować na stanowisko Samodzielnej Księgowej, ale z tego co wyczytałam, półtora miesiąca temu też kogoś szukali. Wiesz o co chodzi? Co się dzieje w dziale księgowości, ze znowu kogoś firma potrzebuje? Rotacja, czy po prostu zespół się powiększa? Nie wiem juz co robic, aplikowac czy nie? Jestem trochę w kropce niestety :/

@Renia

Renia, będzie nam bardzo miło Cię poznać, zapraszamy do przesłania CV :)

Aleksandra K.
@Renia

Myślę, że spokojnie możesz spróbować swoich sił. Z tego co wiem, pracy mają coraz więcej, więc pewnie właśnie stąd częsta rekrutacja.

Karol
@Aleksandra K.

No właśnie widziałem że mają dość dużo otwartych rekrutacji. Mnie zainteresowało na specjalistę ds. sprzedaży. Widziałem że dają samochód służbowy i stawkę koło 6 tys. Tyle można wyciągnąć już z prowizją? Ile dni w tygodniu jest się w terenie a ile w biurze? Wiesz może coś na ten temat?

Felix

Firma szuka samodzielnego księgowego i jestem zainteresowany tą ofertą. Zapytam tylko, czy widełki wynagrodzenia między 5500 a 6100 brutto uzależnione są od posiadanego doświadczenia? Poza pensją podstawową ktoś wie albo słyszał, czy są jakieś na stanowisku księgowego jeszcze inne benefity? Bo tego w ogłoszeniu nie podali. Jest informacja o wyjściach integracyjnych i wyjazdach firmowych. Tu też dopytać chcę, jak często mają one miejsce?

@Felix

Hej, Tak, wyjazdy integracyjne mamy tak co 2-3 miesiące, w zależności od ilości chętnych :) Pensja ustalana indywidualnie, w zależności od doświadczenia i wiedzy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trans Expert Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Trans Expert Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pati

Hej :) Jak ja próbowałam swoich sił to odezwali się bardzo szybko :) Proces rekrutacyjny nie był długi, to pewnie też zależy od stanowiska :) Ogólnie mogę polecić, mimo, że nie nawiązaliśmy współpracy, bo wybrałam inną firmę :) Szef bardzo miły, atmosfera wydawała się bardzo luźna i koleżeńska :) Jeśli spotkacie się na rozmowie to z pewnością będziesz czuł się tam komfortowo :) Powodzenia!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Trans Expert Sp. z o.o.?

Łukasz

Tak firma finansuje szkolenia pracowników, w każdym dziale. W firmie ciągle odbywają się szkolenia dokształcające. Pracownicy mogą bezpłatnie korzystać z kursów i szkoleń. Np. CPC

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Trans Expert Sp. z o.o.?

Łukasz

Tylko umowy o pracę. W firmie nie dajemy umów śmieciowych.

Radek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tajemnica
@Radek

Pozytywów tutaj NIE MA

Dno

Nie polecam pracy w firmie Trans Expert, słabe zarobki, mobbing, jeden z "mistrzów" serwisu przychodzi do pracy pijany, kłamią, nie dają Ci nic do roboty a później zwalniają bo nic nie robisz...

Nie polecam tej firmy , pan Ł... to jeden wielki palant opowiada bajki zaprasza do pracy w firmie a kierownik to widać taki sam , bajki i słabe zarobki , wystarczyło iść na rozmowe i dalej podziękowałem...

Znany

Nie polecam servisu , robione na szybko i na odpierdol , do tego czuć alkohol od szefa warsztatu , ceny wysoki .

@Znany

A kto ten serwis wykonywał tak właściwie i co poszło nie tak, że aż taka opinia?

@Znany

Prawda sam poczulem

@Paweł

A pozostałym pracownikom zdarza się może jakiś alkohol w trakcie pracy spożyć? Bo Ty to z pewnością nie skoro tutaj nagle to deklarujesz.

Znaby
@Emilia

Nie wiem kto wykonywał przy odbiorze podszedł do mnie z informacją i poszczuł, a reszta wyszła usterek na następny dzień i musiałem ratować się na trasie gdzie indziej , więc nie polecam i odradzam

Polecam firme z całego serca .Chyba jako jedyna na rynku sprostała naszym wymaganiom.

.....

Kierownik warsztatu to wielki pan inżynier, który nigdy nie trzymał klucza w rękach... Byłem na rozmowie o pracę i kierownik się wymądrza jaki to on jest mądry, a tobie powie, że masz za małe doświadczenie... Najlepiej to chciałby 20sto latka z 10cio letnią praktyką i pakietem szkoleń :( a ktoś kto chce naprawdę pracować i ogarnia robotę dostaje kopa w d...ę.

Honorowy
@.....

Tak prawda nie ma rządnego pojecia o prowadzeniu firmy, budowaniu więzi z klientem i braku jakiego kolwiek szacunku do pracowników. (usunięte przez administratora)

bp

Nie polecam pracy w tej firmie...

oLI

a coś bliżej? dlaczego?

bp
@oLI

Już kiedyś napisałem prawdę o tej firmie na tej stronie, to byłem straszony pozwem sądowym za zniesławienie. W skrócie? Niskie zarobki, grobowa atmosfera, mobbing...

Kolega

Pracowałem tam. Dno.

Kolega

Pracowałem tam.

@Kolega

No i czemu takie dno według Ciebie?

Wiktoria

Czy w lutym albo później będzie jakiś nabór na specjalistę do spraw rozliczania czasu pracy kierowców? Z jakim doświadczeniem biorą do takiej pracy, administracja i księgowość się przyda? :)

heniek

(usunięte przez administratora) i tyle, podpisalem umowe we wrzesniu a w pazdzierniku musialem sie rostac bo klamia.i totalny brak kulturyna na koniec po zerwaniu umowy dostałem cztery faktury za nic a dwie w jednym miesiacu bo takie maja przepisy (usunięte przez administratora)

Urszula

Hej, widzę że Trans Expert poszukuje pracowników na stanowisko Młodszego specjalisty: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/mlodszy-specjalista-ds.-sprzedazy-%28bydgoszcz%29,nuzle.pl312e1243fbe5eb142ba05c157cfdac1e,bydgoszcz Czy ktoś z was wysyłał już CV? Możecie powiedzieć jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca?

Wiktoria

Jest aktualna oferta pracy, akurat nie w warsztatach, tylko na stanowisku pracownika do spraw kadr i płac. Moglibyście podać przybliżone widełki miesięcznych zarobków kadrowej w Trans Expert? W ogłoszeniu piszą o umowie o pracę, szkoleniach i opiece lekarskiej, jednak nie zawadziłoby poznać też stawki. Z góry dziękuję!

Julia

Hej, widziałam, że w firmie w styczniu pojawiła się oferta pracy na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. sprzedaży. Zaintrygował mnie więc temat awansu w firmie. Po jakim czasie można liczyć na wyższe stanowisko i awans z Młodszego Specjalisty na Specjalistę a następnie na dalsze wpisanie się po ścieżkach kariery? :) Trzeba samemu się o to starać czy może pracodawca sam zauważa nasze starania i zaangażowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Trans Expert Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Trans Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trans Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trans Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trans Expert Sp. z o.o.