Ruta Sp.j.

Mińsk mazowiecki

Opinie o Ruta Sp.j.

karol

Witam! To prawda czas pracy nie istnieje, takich mechaników nigdzie nie widziałem w żadnej innej firmie, nic by nie robili tylko pili piwsko(twoje). Podejście szefa do pracownika jak do czarnego niewolnika.

Mietek
@karol 23.03.2016 20:31

Dokładnie tak jest, jazda na 2 karty albo tarczki za okno. Dla szefa jesteś śmieciem. Weekendy w domu ale po takim tygodniowym maratonie to słabe pocieszenie. Co by sie nie spieprzyło winny jest kierowca. Jedyne co sie zgadza to kasa. Tylko czy warto się tak o nią zabijać?

sylwek

Witam. Czas pracy w tej firmie nie istnieje a szef nie ma szacunku dla kierowców.

Zostaw opinię o Ruta Sp.j. - Mińsk mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ruta Sp.j.