Holka Transport Bartłomiej Holka

Bydgoszcz

Opinie o Holka Transport Bartłomiej Holka

ggnngnggn

to prawda masakra nie wypłacalni auta stan opłakany tylko żeby dało się jeździć pseuda kierownik [usunięte przez moderatora]

MM

Kto to napisał to chyba tam nigdy nie pracował, ponieważ pracował tam mój znajomy [usunięte przez moderatora] zmuszają do pracy po 36 godzin z dwiema przerwami po ok. godz. umowę podpisują jak grunt pod nogami się im pali a przede wszystkim są nie wypłacalni i za badania każą płacić pracownikom

Zostaw opinię o Holka Transport Bartłomiej Holka - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holka Transport Bartłomiej Holka