Opinie o Zet Transport Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zet Transport Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zet Transport Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zet Transport Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Kierowca

Na wloski bym przyszedl z checia jakby nie Staszka, dalej tak robi?

@Jan

I uważa Pan te zarobki za nieadekwatne, skoro już nie podejmuje się zatrudnienia? Ogólnie to jak może zostać oceniony stan aktualnej floty? Na stornie było napisane, że średni wiek to podobno 2 lata. Czyli dosłownie cała jest cyklicznie wymieniana?

Administrator Nowy wpis

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Spedytor. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Jak tam z przeciętnością podstawy? teraz po nowym roku była jakaś konkretna podwyżka? Na wszystkich stanowiskach? Aktualnie jest potrzebny ktoś do kontrolingu finansowego, reflektuje zgłoszenie się. czy możecie po krótce napisać mi tylko czy warto? jak oceniacie atmosferę na dziale? chyba, że wszystkie razem pracują?

Tata szuka pracy i wpadłam na ofertę dla Spedytora Międzynarodowego. Napisali, że dają satysfakcjonujące wynagrodzenie. Ktoś wie jaka to jest kwota? Jaka jest pensja?

Życzliwy Nowy wpis
@Ewa

Podstawa nie jest zła ale na tle innych firm spedytorskich wypada bardzo przeciętnie żeby nie powiedzieć tragicznie ;) obiecują śliwki na wierzbie a dostajesz premie poniżej krytyki

Kierowca

Na wloski bym przyszedl z checia jakby nie Staszka, dalej tak robi?

@Kierowca

Ale co w zasadzie robi? Bo to trochę z kontekstu chyba wyrwane

Zenek
@Kamila

Jak to co robi, pauzy skrocone w kraju pozniej za granica kazuje robic a tak nie wolno przecież a jak nie to wrzask do telefonu ze to moja wina ze towar nie na czas, wyzwiska przez telefon, pogarda, brak szacunku, zle dobrany ładunek do czasu pracy kierowcy, do tego sie nie potrafi przyznac tylko jechac nie patrzyć na pauzy

@Zenek

A to nie wiem a ilu spedytorów teraz macie? Widziałam, że w tamtym roku jeszcze kogoś na międzynarodówkę do was szukali. Czemu nie podają stawek? Kojarzycie widełki? Ile bym dziś zarobiła jakby mnie przyjęli, rekrutacja długo trwa? Jak wygląda?

@Kamila

Placa taka podstawa 3200 plus dieta 250 za dzień, to pojedyncza obsada na przerzutach zazwyczaj 3 na 1, lotniska wiecej i podwojna tez trochę lepiej

Kamila Nowy wpis
@Jan

Firma Zet Transport Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Manager Sprzedaży. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jak z zarobkami w tej firmie? Widzę po opiniach że nikt jeszcze się nie pochwalił... Nie wróży to niczego dobrego

Wojtek

Kierowca co pisze o dziale wloskim ma racje, Joanna to nie spedytor, spedytor powinien miec jakis szacunek do pracownika, a tu pogarda jak do bydla, nie polecam wloskiego dzialu, dzial niemiecki ok, tam znam 2 spedytorki co niemcy austria obracaja to 2 rozne światy jakby inna firma byla patrząc na kulture spedytorów, pozdrawiam

Kierowca

Staszki nie ma 2 miesiace az milo sie robi, praca poukladana, bez pogardy braku szacunku dla pracownika, da sie normalnie pracowac? da... Tylko spedytorke usunac

Tommy
@Kierowca

Witam, Aplikowałem do firmy zet transport. Mógłbyś mi przybliżyć jakie warunki tam panują i jakie opcje systemowe pracy tam mają. Jakie wymagania? Ja na zestawie jeżdżę ponad dwa lata po kraju i szukam teraz czegoś na międzynarodówce, potrzebuje jakieś porady Z góry dzięki:)

Ile średnio robi się km w systemie 2/1 w podwójnej?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zet Transport Sp. z o.o.?

Nika

Cześć! Po pierwsze weź ze sobą CV, rekruterka to kompletnie nieogarnięta i żyje na innej planecie. Pytania: 1 - Dlaczego mamy Panią zatrudnić ? 2 - Jakie okres wypowiedzenia ma Pani ? 3 - Jakie wymagania finansowe ?

Helena
@Nika

I tylko tyle pytań dostaje się na tej rozmowę rekrutacyjnej?

Nika
@Helena

Tak. Ja tylko te dostałam.

Justyna
@Nika

Jak wyslalas odpowiedzi to dostalas chociaz jakis zwrot? :)

Jan

Zadnych, chcesz pracowac to pracujesz, nawiną Ci dziadostwa na uszy a będziesz robil pol darmo. Jakies smieszne obciążenia nie wiadomo za co, jazda za darmo po kraju no szal (usunięte przez administratora)

@Jan

Pół darmo? :/ A te obciążenia to za co? Faktycznie o nic nie pytają? Bo jak tak to znaczy, że przyjmują jedynie ze względu na cv?

On

Czy lubisz jezdzic caly czas

@On

Czyli w sumie lubisz skoro pracujesz? ;p

Cześć wszystkim! Na jakie zarobki netto można liczyć w firmie ZET Transport na stanowisko spedytora? Chodzi mi doświadczonego spedytora z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Pozdrawiam serdecznie.

Janek

Przyjdź i wymien Rudolfa na wloskim, bo przez nią sie kierowcy zwalniaja, nie idzie z nia wytrzymac, z reszta sie idzie dogadac ale z nia nie, ten typ tak ma ????

Rękawice jak ładnie poprosisz

Jaka jest kultura pracy w Zet Transport Sp. z o.o.?

Jan

Na włoskim nie ma kultury wogole ???? taka spedytorka

Bili

Wszystkie pozytywy pisał pewnie ktoś z firmy. Ogólnie nie polecam

Barbara

Dobry wieczór wszystkim, piszę, bo interesują mnie warunki pracy proponowane przez tego pracodawcę, a konkretnie chodzi o dojazd do firmy. Czy pracodawca organizuje jakiś transport pracowniczy, tak jak to ma miejsce w wielu firmach? Proszę o odpowiedzi.

Witam. Jaka atmosfera panuje w biurze w firmie Zet transport? Atmosfera "korporacyjna" , czy raczej koleżeńska? Szukam pracy na stanowisku spedytora/spedytora międzynarodowego. Jak wygląda kwestia zarobków? Stała miesięczna stawka, czy podstawa plus prowizje? Określi ktoś widełki?

Mati

Witam. Może ktoś opisać jak wygląda praca w tej firmie?

Henryk

Firma z ogromnym bagażem doświadczenia, dobry pracodawca i firma dająca perspektywy pracy dla ludzi w regionie.

Damian

Czy poszukują kierowców?

Jak wygląda sytuacja z umowami w tej firmie oraz czy z spedycją można się dogadać ?

Kierowca.
@anonymous

Umowa o prace. Zależy jaki spedytor. Jak trafisz pod te nienormalne baby to ciężko.

Radek

Pan spedytor J. zwalnia ludzi jak się mu ktoś nie spodoba ....

Zostaw merytoryczną opinię o Zet Transport Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Zet Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zet Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zet Transport Sp. z o.o.?

Zet Transport Sp. z o.o.
  • Flisaków 1