Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska

Zbychu

Poprostu polecam. Dla osób które chcą pracować jako kierowca Firma w porządku. Jednak osobom chwilowo zainteresowanych dorobieniem sobie i olewaniem pracy stanowczo odradzam. Pracowałem u nich i gdyby nie sytuacja rodzinna pracowałbym nadal.

Maciek

Firma profesjonalna. Samochody regularnie serwisowane. Biuro- spedytorzy w porządku. Szef OK , można się z nim dogadać a w razie problemów zawsze pomoże. Zarobki dobre. Tak więc bardzo polecam.

Kazik

Jedna z niewielu Firm gdzie zawsze wypłata jest na czas. Samochody bardzo zadbane. Praca lżejsza niż w tego typu Firmach. Polecam.

Karol Nowy wpis

Ktoś wspomniał że jest duża rotacja wśród kierowców. Czym to jest spowodowane? Chodzi o zarobki czy się mylę i jest inny powód? Ktoś mi napisze bo szukam zatrudnienia ale stabilnego.

były Nowy wpis
@Karol

ogólnie mogłoby być lepiej.

ZIOM Nowy wpis

Hej jest niewarto pracowałem i nikt z Bochni nie jeździ w tej firmie to masz odp. kilometrówki od pon. do sob. i słabo płaci a po Niemczech każdy wie jak się jeździ.

Kamil Nowy wpis
@ZIOM

W sensie jak się jeździ? Źle? No i o samej wypłacie możesz coś napisać, ile może wpaść w ciągu miesiąca?

Antek

Czyli mówicie, że zatrudniając się tu trzeba lepiej wybrać opcję tygodniówek, żeby nie mieć niespodzianki z wypłatą co miesiąc?

Polecam przed podjęciem pracy udać się na pobliską myjnie autobusów, tam zapytać pracownika myjni o rotację kierowców w firmie wschód... bo tam myją samochody Chyba więcej nie trzeba pisać. Nie polecam pracy w tej firmie. Każda negatywna opinia jest zgodna z prawdą.

Witam. W związku z Pana powyższą wypowiedzią proszę napisać czy Pana zachowanie było na pewno zawsze w 100% w porządku? Czy szef nie miał do Pana żadnych uwag? Kierowcy Pana lubili? Dlaczego Pan nie opisał sposobu zwolnienia się z pracy? Więc wcale się nie dziwie, że w taki sposób wylewa Pan swoje żale. Życzymy Panu znalezienia wymarzonej pracy i bardzo wyrozumiałego pracodawcy.

Paw
@Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska

Bo takich rzeczy nie trzeba pisać, wyrażam swoje zdanie. Idąc tym torem dlaczego nie pisze Pan, że płaci za kilometry (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Zbychu

Daniel

(usunięte przez administratora) Nie warto. Za te pieniądze bez problemu znajdziecie lepszą ofertę.

@Daniel

Dziękujemy za pozostawienie opinii. Przykro nam, że praca w PHUT WSCHÓD nie spełnia Pana oczekiwań.

Maciek

Kazik

stary znajomy

nie polecam.(usunięte przez administratora)a nie daj boze zarysuj auto wszystkiemu robione sa zdjecia a pozniej zonk przy wyplacie.(usunięte przez administratora)zdecydowanie nie polecam(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska - Bochnia

Wschód Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Monika Bocheńska