Wp-Trans Wojciech Popieluch

Nowy sącz

Opinie o Wp-Trans Wojciech Popieluch

Goro78

też pracowałem w tej firmie i robota była super ,właściciel bardzo w porządku a ekipa była przednia .Pozdrawiam serdecznie p.Wojtka oraz po staremu CMR-ke,Krzyśka,Tegeza,Łysego,Kwicka,Macka,Jimiego,Bogdana,Grubego,Bolka,Czapeczkę,Szoguna,Zwierzaka i jego szwagra Lapino, i wogóle wszystkich którzy tam robili ze mną----- mam nadzieje ze jak moja przygoda terazniejsza sie zakonczy to bede mógł powrócic za fajere do tej firmy :) WP Trans -- na granicach Wojsko Polskie POWER!!!!!!!!!

marti

SZUKAJĄ JUŻ 3 LATA kierownik warsztatu pojazdów cieżarowych i nie mogą znaleźć. byłem tam na rozmowie to właściciel wymyślał to szok, musiał byś w pracy siedzieć 24h

Ja

Miałem okazje pracować w WP przez 3 lata.I moja opinia o tej firmie jak i o właścicielu jest jak najbardziej pozytywna.Parę osób z biura nie cieszyły się wielką sympatią u kierowców ale to norma.Kasa w owych czasach (2005-2008) całkiem dobra.

Zostaw opinię o Wp-Trans Wojciech Popieluch - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wp-Trans Wojciech Popieluch