Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Marys

Jest ok nie ma co wymyślać głupot , praca jest trzeba robić kasa na czas i zawsze

@Marys

No dobra, a jak oceniasz stan techniczny pojazdów? Bo widzę że ktoś negatywnie to oceniał. Ciekawi mnie czy w ogóle to prawda.

Wuja

Bardzo dobrze mis się pracowło nieststy choroba zmusiła mnie do przejscia na rentę.Pozdarwiam serdecznie wszystkich ,zawsze dobrze ich wspominam , a teraz jeszce idzie sporo zarobić

Janek

Dobry pracodawca jak dla mnie bez zarzutu pozdrawiam

Klient

Bardzo dobry przewoźnik jako klient VdW z czystym sumieniem polecam..

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Spawacz
Gniezno
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Pioter

Pani Andrzej jak kobitko Wisz jak ma się mocne kwity mozna wszystko a wstawiać ludzium na fejsie imiennie od daunuw, doić paliwo jak ze swego nawet prokurator niepomoze jak ma się znajomości tu i uwdzie

OBCY

Ostatni wpis "Andrzej" najprawdopodobniej jest starszą kobietą i żoną pracownika WAN der wal, świadczy otym znajomość tematu a stylistyka i forma wskazuję na starszą kobiete

Naczelnik

Andrzej no dalej włuż kij w mrowisko, wiesz dlaczego nikt nie zgłasza do prokuratury, Polska to nie białoruś i Rosja że zamyka mordy niewygodnym albo wysyła na wojnę, jak niewieszto cie informuje najpierw wszystko jest sprawdzane i nawet z biura pujdą siedzieć chcesz się przekonać?

Widać ,ze ktoś się uparł widać ,ze te głupoty jedna osoba wypisuję, konkurencja możliwe, jak tak w ogóle podziwiam tych pracodawców, że zezwalają na pisanie takich głupot ,przecież wystarczy zgłoscić do prokuratury o zniesławienie ,a wtedy prosta ścieżka o wydanie ip gagatka i dopiero by płakali jak by im szło zapłacić za swoje zachowanie ....

Mango sutu butelezi

Mam dla waszego Karola robotę i niepotrzebne jest prawo jazdy będzie miał kierowcę trzeba rozwieść TOY- TOY-e po strażackich imprezach i budowach

Mango

Bardzo dobra firma pracuje się bardzo przyjemnie , oczywiście jak się rztelnie wykonuje pracę ,a nie patrzy gdzie co skubnąc.

Klient

Jak ktoś pisze takie opinie to świadczy tylko o nim nie dziwię się ,że przedłużenio znimi współpracy wstyd za takich pracowników. Ręce opadają .Chyba ,że to konkurencja pisze ...

Dziewczyn gniewny ton

Karol myśli że jest nadczłowiekiem i wolno mu wrzystko! Biedny facecik z narcystycznym zabużeniem osobowości.

Bova

Trzeba być kretynem żeby po chlaniu siadać za kierownicą(usunięte przez administratora) go z roboty,

Bonanza
@Bova

Trzeba być kretynem by pisać takie wymyślone rzeczy ha ha

Bova
@Bonanza

Bonanza skoro to nieprawda to niech kretyn przewiezie się doblem firmowym za kierownicą ale tak żeby można było mu zdiecia zrobic ha ha ha

Arnold Boczek

Tożeś se narobił tożeś se narobił. Spieszsie bo niedługo nie będziesz miał nawet miejsca w biedronce:) :) :)

T4kw

Płacenie na czas jest ich obowiązkiem, najgorszy dziad trans w Polsce płaci na czas i w miarę dobrze także niema tu żadnych rewelacji

Herbo
@T4kw

Polski planista Karol stracił prawo jazdy już jakiś czas temu, za chlanie?

Mobidick

Praca dobra spokojna stabilna , kasa dobra ,na czas zawsze bez dnia spóźnienia. Chyba nawet rekrutują jak by ktoś chciał to polecam.

Włodek

Ogólnie wszystko w jak nalepszym porządku. Pracowałem w wielu firmach ,głównie u małych prywaciarzy, czesto i gęsto kasa z opóxnieniem .Tutaj śpię spokojnie przychodzi dzień wypłaty kasa na koncie ,albo wcześniej .Trasy ok jak dla mnie mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam

NewDriver

Jak na razie wszystko w porządku kasa dobra, trasy ok byle tak dalej..

KlientNew

Bardzo dobry przewoźnik polecam serdecznie

Wujek

Praca stabilna , jak dla mnie nie ma żadnego problemu ,te negatywne opinie pisze jedna ta samo osoba widać zresztą ,że opinie dodawane w tym samym czasie pod różnymi pseudonimami. Wracając do opinii ja jestem zadowolony jak dobrze wykonujesz swoją pracę i nie patrzysz tylko jak by tu coś na boku przyciąć to praca ok .Jak wszędzie dobrze robisz dobrze zarobisz .Pozdrawiam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 48 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.