Opinie o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van der Wal Polska Sp. z o.o. w Gniezno

Organek

Firma jak dla mnie super , po latach spędzonych u prywaciarzy teraz odetchnąłem z ulgą w końcu kasa zawsze na czas bez proszenia wszystkie składki opłacone teraz można żyć tylko robic i się nai martwić o nic pozdarwiam

Sylwia
@Organek

No a jak wysokość wynagrodzenia tutaj w porównaniu do tych wspomnianych przez ciebie prywaciarzy? Tu jest lepiej czy gorzej pod tym względem?

AndrzejA

Świetna firma polecam wspópracę z nimi. Wszystko tak jak należy

Olgier

Firma na najwyższym poziomie obsługi ,Pozdrawia serdecznie i życzę samych sukcesów

Kleo

Polecam rzetelna firma. Obecni pracownicy na wysokim poziomie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Van der Wal Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca w transporcie międzynarodowym?
logo firmy Spawacz
Dextron Personeel B.V.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
Dany

Ręce opadają , całe szczęście ,że pozwalniali tych ludzi bo tylko szkodzili wizerunkowi firmy, zresztą widać po pisowni co sobą prezentują. Firma bardzo dobra świetna współpraca pozdrawiam serdecznie cały zespół VanDreWal

Iolo

Firma to jest Wielkie (usunięte przez administratora) kierowcy po odchodzili zarabiają po 12-14tyspln anie jak w vdw po 7,5-8tysminus 7tyśmandat za nieudolność Karola kazał wierzdżac do zielonej strefy w Londynie (pioter dobrze nie towar dostarczony a mandaty niech murzyny płacą )i gdzie tu jest dobrze nowy Licheń jest budowany zatem pieniądze na grunwaldzkiej .zato powinniśmy Piotrowi na koniec podstawić limuzynę i przyozdobić w czerwone wstążki

Aktualny
@Iolo

Pudel płaczesz że tak źle że 7 tyś mandatu zapłaciłeś a do szefa na kolana chodziłeś żeby ci auto przydzielił, a jak zrzuta była na prezent to 5€ ci było żal i nie dałeś

Szarik

Trojka zakładowa zbiera pieniądze na prezent emerytalny dla zasłużonego towarzysza będzie to taczka na żelaznym kółku do gnoju i dzieła Lenina w oryginale który tow.zna doskonale jeszcze raz dziękujemy towarzyszą za oddolną inicjatywę partia wam tego niezapomi

@Szarik

Ty gupku od Pana Piotra to się odwal .Jakby wszystkie firmy transportowe miały takich dobrych szefów to by ta branża zupełnie inaczej wyglądała.Lecz się lepiej z tego alkoholizmu bo widać że ci mozg wyżera (usunięte przez administratora)

Marzena

No może trochę ostro ale dosadnie. Widzę, że sporo osób broni co wygląda dobrze ale w takim razie skąd się te negatywy od nich biorą?

Jerry
@Marek

Prawda

Żelazny
@Marek

Marku z Szubina uspokój się proszę i nie broń tak wyzyskiwaczy.

Aktualny praciwnil
@Marzena

Negatywy piszą ci co chcieli by tylko stać na bazie w Holandii i chlać wódkę przez tydzień, a w domu siedzieć 3 tygodnie na wolnym żeby wątrobę zregenerować i oczywiście zarobić minimum 10 tysi na rękę. Jak ktoś chce pracować, to lepszej firmy nie znajdzie. Pozdrawiam.

Nicodem

Firma dla mnie super. Po pracy w innych firmach transportowych ,to tutaj to bajka ,kasa zawsze się zgdza na koncie przed czasem .Tylko sumienni pracować i nie ściemniac to naprawde raj jak dlamnie .Pozdarwiam wszystkich serdecznie

Janek

Firma spoko , kasa ok trasy spoko ogólne mogę polecić

Ojek

Firma ok , kasa dobra , treasy jak dla mnie ok nie ma się do czego doczepić polecam podrawiam

Krzychuro

Pracuje parę lat ,czasem planiści wariują ale generalnie ok. Latwo nie jest ale firma spoko i poki dyrektor piotr tym rzadzi to pieniadze wyplacone na czas,robić wszędzie trzeba i jak ktos robi swoje i nie chce się szarpać co miesiąc o kasę i normalnie z szefem pogadać to polecam.

Adam Gniezno

Nie polecam firmy, stare auta co mają 2-3 miliony przebiegu - rozsypujace sie Mercedesy. Co kółko dostajesz inne auto ktore jest mega zasyfione w srodku bo nikt o nie nie dba...kadra kierowcow? Stare dziady....a. Planista z Gniezna to odklejony typ od rzeczywistości, uważa się za Boga i nie szanuje kierowców i ich czasu pracy. Oczywiscie auta stoja porozrzucane w okolicach Calais i jesteś wożony starym zdezelowanym busem jak najgorszy robotnik do kopalni ponad 1000km po czym bez żadnej przerwy masz robić kolejną 15stke w aucie załadowany po 40 ton. Jedyny plus w tej firmie to kasa na czas, ale kasa jak to kasa szału nie ma.

Rafał
@Adam Gniezno

Tak to cała prawda o pracy kierowcy w tej firmie. Dojazd do pracy zdezelowanym busem przez pół Europy. Jeden jest w Roermond drugi w Kortrijk, a trzeci w Calais. Katastrofa praca po 15 h.

@Rafał

15 h?! Mam nadzieję, że chociaż dobrze jest tam płacone?

Rafał
@Monika

Żadnych dobrych pieniędzy się tu nie zarobi. Można tylko się dobrze na pracować na starych naczepach z lat 90 gdzie tyczką zarzucasz plandekę bo nie ma drzwi tylnych. Auta też nie są lepsze bo szroty i na myjka to szczotka w busie plus wiadro i do przodu. Odradzam firmę.

Kierowca z bombowca
@Adam Gniezno

Hmmm auta które mają po 2miliony przebiegu to chyba nie do tej firmy trafiłeś bo tutaj najstarszy robur ma 800tys i czeka na wymianę aż Mercedes da nowe auto. Co do truupowatych busów którymi się dojeżdża to skoro dla ciebie fiat Doblo z przebiegiem 50tys km to szrot to powodzenia w szukaniu firmy. Czytam te komentarze i zastanawiam się czy ktoś firm nie pomylił bo nic się nie zgadza a pracuje tutaj to wiem.

Helena
@Kierowca z bombowca

Czyli ludzie przesadzają co do jakości samochodów. A z zarobkami też wymyślają że słabe? W końcu zarobi się dobrze czy nie?

driver
@Helena

Nie

Zbigniew
@Adam Gniezno

Tak to wszystko prawda. Firma jest do chrzanu. Pozytywne komentarze piszą pewnie czopki bo są zakochani w firmie albo Wiśnie plus grodzkie. Masakra tam pracować i dać się okradać. Normalni ludzie stąd się zwolnili.

Marzena
@Zbigniew

Ale skoro piszesz, że być może zakochani są w firmie to jednak znaczy, że za coś ją cenią? Może to od charakteru zależy i Ty np. się nie dopasowałeś? :(

@Adam Gniezno

Widać jaki z ciebie kierowca jak piszesz o autach co mają 2 albo 3 miliony przebiegu. (usunięte przez administratora)się ci kompletnie. Nie chlaj tyle bo to się źle skonczy...

Śmiech na sali

Zobaczymy panie i panowie z biura czy będziecie tacy roześmiani jak was nowa miiotła o połowę zredukuje bo w biurze jest was zadużo a w utrechcie już mówią o redukcji w Gnieźnie

Robert

Ooooo strach obleciał biuro w Gniezno? Za dużo tam Was jest? Nie będzie dorabiać na boku.

Pioter

I mam tu pracować pioter?Karol na grunwaldzkiej w Gnieźnie podniesie się standardy zamontuje się marmurowe łazienki dżakuzi żebyś mógł wjakiś normalnych warunkach pracować a od roboty to są kierowcy i woły

Stanisław

W branży już jestem z 30 lat ,pracuje w Van i naprwdę nei ma się do czego przyczepić , jak się jest rzetelnym pracownikiem nie patrzącym co by ty do siebie jeszce ugrać , ludzie nie rozumieją ,że też ten pracodawca musi zrobić a mody przychodzi i 10 na rekę najlepiej wokół komina jeździć jak przydą cięzkie czasy to się dopiero obudzą. Powiem tak warunki jakie sa teraz to jeszcze nif=gdy w mojej kaierze nie było .Jak polecam i pozdrawiam

Iolo

Może limuzynę podstawic

Normal

Firma jest ok nie rozumiem tych opinii, jak się komuss nie chce pracowac to później wypisują głupoty .Jak się pracuje nie ściemnia to praca i płaca ok, Jak komuś sie nei podoba praca to zmiania na inną i po co to bicie piany i jakdu .Ja pracuję i jestem zadowolony i jak najbardziej polecam , oponie [iszę pewnie tea sama osoba .ze im się neiz znudzi , ale z tego wynika że do roboty to dwie krótsze , bo kto ma czas nostop pisac to samo i w kółko i w kłoko nie będa i nie wiwedząc co i jak .Ja polecam firme rozsądnych i pracowitym ludzią.Pozdarwiam

Dzidzi

Praca ok , wyjazdy ok, wypłata na czas i też bardzo ok, jak chce się pracować ma się spokój ma się kasę , Polecam

Magnat

Dobra konkretna firma nie , jakiś Janusz co ma 2 tiry, wszystko opłacone dobre warunki płacy i pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Van der Wal Polska Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Van der Wal Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 145.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van der Wal Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 48 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Van der Wal Polska Sp. z o.o.

Van der Wal Polska Sp. z o.o.