Spid-Joy Paweł Duczmal

Kalisz

Opinie o Spid-Joy Paweł Duczmal

Pablo

Dokładnie, można szukać wiatru w polu 240€ też można szukać. Ale wiem gdzie gość mieszka więc teraz zapłaci 2 razy tyle :)

Kowalik

przewoznik, firma sie zwinela... znikneli na trans. tel nie odbieraja, poczty nie odbiera. 300€

Gwido

Aro wykrakał :-) Już Go nie ma - zostawił tylko długi!!!

Aro

Pracuje w firmie Spid-Joy juz 4 lata , pieniadze zawsze na czas , kilometry rozliczane uczciwie i uczciwe pieniadze .

lolita

Hm zgadzam się z buziaczkiem co do współpracowników lepszych nie można sobie wymarzyć ale jeśli chodzi o Szefa to na lepszego nie traficie

buziaczek

szczupak
@buziaczek 18.03.2013, 13:37
Hm.musze powiedizec ze atmosfera jest dobra z współpracownikami, a z pracodawcą daje troche do życzenia...

Oszust nie płaci na czas ucina kilometry stoisz po cztery dni i czekasz na załadunek za postoje nie płaci i cwaniak który zniknie szybko z giełdy

Zostaw opinię o Spid-Joy Paweł Duczmal - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spid-Joy Paweł Duczmal