Poltrakt Witold Kalisiewicz

Opinie o Poltrakt Witold Kalisiewicz

czy kierowcy międzynarodowi dalej jeżdżą na Włochy? Kiedyś w ogłoszeniu widziałem, że na Niemcy także trasy były prowadzone, na raczej na Italię mam doświadczenie i jeśli jest opcja na taka trasę to bym chciał się dowiedzieć na jakie zarobki można przy tym liczyć. Jeździ ktoś teraz i napisze?

Sławomir Duda

Czytam pierwszy raz te komentarze i naprawdę śmiech mnie bierze, jakieś profile mark czy ninja? Wy naprawdę macie jakiś dystans do swoich nazwisk, jedni chwalą,drugi odradza. (usunięte przez administratora) ludzie wszędzie trzeba jeździć żeby zarobić na chleb, dostaliście kiedyś coś za darmo? Ja pracuje tu 8 lat w firmie poltrakt i jakoś nie mam powodu narzekać, są też tacy którym pękło 25lat i jakoś nie szukali czegoś innego, ale znam wielu co odeszło i teraz żałują niestety. Takie opinie w internecie są mało wiarygodne niestety, przyjdź, zobacz i wtedy komenuj. A co do spedycji odpowiedzialnej za powroty to są same kobiety, więc rozumiecie dwie co jeszcze mają te sprawy kobiece pare dni w miesiącu i jedna co ma raz na 10 lat, ale atmosfera rodzinna. Takie jest moje zdanie. Dziękuję za uwagę i smacznego piwka

Jacek Leda Nowy wpis
@Sławomir Duda

Panie Duduś masz rację w 100 % nikt za darmo nie da co jak co ale sprzęty w firmie były i są dobre pozdrawiam kolegów z firmy

Widziałam, że w sieci trwa rekrutacja i szukają kogoś jako młodsza księgowa. Wiecie coś o zadaniu rekrutacyjnym, skoro to posada juniorska? Wymagają np. znajomość prawa o VAT i CIT. Dlatego chce wiedzieć, czy spodziewać się trzeba zadania lub testu że znajomości tego.

Denis

Dobra firma

Najlepsza pod względem czego? Jakie maja wymogi dla kierowców? jest w ogóle jakaś konkretna rozmowa czy może każdemu dają szanse? Wcześniej w ofercie widziałem, że doświadczenie jest mile widziane dlatego pytam

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Poltrakt Witold Kalisiewicz? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Kolega widzę ze o jakieś inwestycje w lutym jeszcze pytał, do dziś ciekawi mnie to milczenie we wpisach, z czego wynika? mnie interesuje praca ale od strony biura. Widnieje właśnie oferta dla dyspozytora z językiem włoskim. Poznam średnie zarobki? jakie wyniki? I tak ogólnie to możliwy jest tryb hybrydowy?

Aleksander

Widziałem że ktoś się skarżył w komentarzu na stan aut i naczep. Kupili jakieś nowe samochody od tamtego czasu albo stan techniczny tych co są się poprawił? Dajcie info.

Czy w Poltrakt Witold Kalisiewicz odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Gru

Co?

Byłykiero

Praca w miarę Oki. Auta i naczepy tragedia. Jedyny plus to wynagrodzenie na czas

Putin:)

Spoko firma ameby zawsze będą płakać jak ciężko że źle .

Ninja

Firma jak firma tacy Janusze biznesu i tyle pieniadze jakies tam placa ale szalu nie ma na chwilke mozna isc na przeczekanie bo tragedi nie ma szprzet co tu gadac jedzie ale przy kontroli beczysz bo swoj najlepszy okres sprzet juz ma dawno za soba ale to chyba normalne typowy polski prywaciarz

Mar

Porządna firma! Sprawnie działają! Można na nich polegać!

Heniek

Dobra praca. Polecam!

Łuk

Na duży plus cotygodniowe powroty do domu na weekend. Przewidywalne, powtarzalne, w większości stałe trasy. Rozliczenia zawsze na czas. Spedycja ok, zawsze można się było dogadać - kwestia właściwej komunikacji.

Llechu
@Łuk

Łukasz serio? Ty w biurze robisz ty spedytor hahaha

Kierowca
@Łuk

Dodaj że w roku większość powrotów to soboty no chyba że prezenty lubisz nosić do biura i z ucha strzelasz wtedy robota poukładana, auta stoją bez obsady obdzwaniaja byłych kierowców

Kierowca kierowca
@Kierowca

Jak roboty nie umiesz poukładac to wracasz w soboty mi robota odpowiada a jak tobie nie to po sie meczysz?

Edek

Widzę, że większość tu piszących ma problemy z pisaniem po polsku. Może stąd te złe opinie?

Kierowca
@Edek

A moze to fenomenalny spedytor pisze bo edka u nas nie ma

kierowca kierowca
@Kierowca

Widac malo ludzi znasz w firmie

MIREK CELEBRYTA ..........

Będą podwyżki chłopaki słyszałem nieodchodcie proszę was plis.........

MIREK CELEBRYTA ..........

Wio wio wio chłopaki nienarzekamy.....................

Jak szefostwo w Poltrakt Witold Kalisiewicz? Spoko traktują ludzi?

Mareczek

Jest spoko

pracuje

Normalna dobra firma

Łucja
@pracuje

Twój wpis na temat zatrudnienia w firmie Poltrakt jest niezwykle lakoniczny, napisz proszę coś więcej na temat tego, jakie są Twoje doświadczenia z tym zakładem pracy, wtedy bardziej pomożesz osobom odwiedzającym forum w poszukiwaniu informacji na temat pracy w tym miejscu. Jak oceniasz atmosferę? Jakie są plusy i minusy zatrudnienia w tej konkretnej firmie?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Poltrakt Witold Kalisiewicz?

Stefano

nic nie wypłacają, teraz już nie płacą za postoj i doladunki. Nagroda to bedxie jak zjedziesz w piątek do domu

Radek

@Szasza nigdy się nie zdarzają?

Zostaw merytoryczną opinię o Poltrakt Witold Kalisiewicz - Suchy Las

• Jak się pracuje w Poltrakt Witold Kalisiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Poltrakt Witold Kalisiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltrakt Witold Kalisiewicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltrakt Witold Kalisiewicz