Pantel Tadeusz Udziela

Opinie o Pantel Tadeusz Udziela

były

pantel prężna firma? uahahahahahahehe

Eugeniusz

Witam, Firma Pantel to prężnie i dynamicznie rozwijająca się firma. Bardzo szanowana na podhalu i już nie od jednego piłkarza dowiedziałem się że Pan Tadeusz Udziela to wysokiej klasy przedsiębiorca i wspaniały sportowiec. Co potwierdzają liczne projekty oraz zaangarzowanie w rozwój Gminy Ochotnica Dolna. Bardzo szanuję Pana Tadeusza i chciałbym aby tacy ludzie reprezentowali Polską Społeczność.

Ciekawski

witam, a gdzie dokładnie pan (usunięte przez administratora) ma swoją bazę samochodową?

mlody

Witam,jezeli ktoś chce pracować za darmo żeby szef mogl co roku nowe BMW sobie kupic to zapraszam do firmy Pantel.Porazka i dla mnie p.Udziela to zwykly kut.s. Pozdrawiam i szukaj dalej idiotow którzy będą u Ciebie jezdzic za 3000tys za miesiąc pracy na Uni i to płacone jeszcze w 10 ratach bo nawet na tak marne wyplaty nie ma Wielki Biznesmen hahahahahahah............!!!!!!!!!!!!!!!!

lekarczyk-diesel
@mlody 07.04.2013 00:19

Ty mała kurduplowata gnido. Jak śmiesz oczerniać człowieka którego ledwo znasz i który zwolnił cię za coś innego niż piszesz. Lepiej dla ciebie, że nie napiszę teraz za co i publicznie cię oszczędzę. Nawet jeśli otrzymałeś pieniądze z opóźnieniem to nie znaczy że możesz wypisaywać cokolwiek ci się podoba. Zapewne wiesz lepiej jak zarządzać średniej wielkości firmą i budżetem. Jesteś chyba najlepszym kierwocą w całej UE, który nie popełnia błedów! :-)) Jestem tu sarkastyczny oczywiście. Nie życzę sobie powyższych treści i tzw hejterstwa pod adresem firmy Pantel Pana Tadeusz Udziela. Piszę to pierwszy i ostani raz. Rozumiem że nie zaprzeczasz i więcej się to nie powtórzy. Lepiej dla ciebie. To wszystko!

Zostaw opinię o Pantel Tadeusz Udziela - Tylmanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pantel Tadeusz Udziela