Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak

Opinie o Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak

Kierowca Nowy wpis

Witam bardzo proszę o wypowiedzi kierowców którzy pracują około roku lub więcej nie interesują mnie wypowiedzi pracowników z biura bo widzę że biuro tutaj się wypowiada i zachwala , pozdrawiam

Izka Nowy wpis

Dzień dobry. :) widziałam, że jest dostępna oferta pracy na spedycję. Nie ma tu niestety bieżących opinii a mnie interesują warunki pracy a przede wszystkim zarobki. Nie zostały wskazane w ofercie. W jakich widełkach można się zmieścić w tym roku?

xyz Nowy wpis

Firma ogólnie na plus. Pieniądze zawsze na czas, nie trzeba się prosić o wypłatę jak to w niektórych firmach bywa, z systemem pracy też można się dogadać. Jak się dobrze robi swoją robotę to i pracodawca nie czepia się o byle co. Czasem można usłyszeć podteksty o dużym spalaniu, ale jak się jeździ z ładunkami powyżej 20ton to nie ma co się dziwić, że samochód musi swoje wypić. Jak ktoś ma pojęcie o tym co robi, to można zarobić fajne pieniądze.

s

A propos sytuacji przy zatrudnianiu...kierowcy również uchodzą za najlepszych szoferów na rozmowie kwalifikacyjnej, po czym wyjeżdża w drogę wychodzi jaki to jest specjalista. Przykład z życia : z bazy na Jedlance do Świecka zabłądził dwa razy :) Ci, którzy chcą i mają pojęcie o robocie i głowę na karku pracują długo. Ci słabi sami się eliminują a potem piszą takie właśnie nieprzychylne komentarze. Współczujemy, że sobie nie poradziliście, ale to nie nasza wina.

Krzych Nowy wpis
@s

To jak zatem przeprowadzacie weryfikację kwalifikacji? Sama rozmowa i decyzja po niej tego samego dnia? Czy jakiś sprawdzian praktyczny umiejętności również się odbywa?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku 129 - KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO C+E?
Robert

Witam, Pracuje od kilku miesięcy dobra firma, szef i kierownik na duży plus inwestują w pracowników. Koleżanki i koledzy super, przyjemnie się pracuje. Jestem zadowolonym pracownikiem. Pozdrawiam

opinia zamówiona

@Adam

Adam nadal jestem zadowolonym pracownikiem, nadal tu pracuje i jest jeszcze lepiej niż było :)

Bolek
@Robert

Inwestują w pracowników? to rzadkość, myślę, że nie chodzi tylko o badania lekarskie potrzebne do zatrudnienia? Bo to jest akurat norma i obowiązek szefa

Robert Mosiołek
@Bolek

regularnie wysyłany jestem na kursy podnoszące moje kwalifikacje.

@Robert Mosiołek

Np jakie? Kiedy ostatnio byłeś na takim kursie?

@Zainteresowany

A jakie byś na oko obstawiał? Ogólnie to sądzisz, że mogą tutaj kazać jakąś lojalkę podpisywać bo jakiś grubszych kursach?

Flesher
@Ewa

Nikt w lojalki się nie bawi. jeśli jedziesz na kurs sponsorowany przez firmę i ma przynieść to tobie korzyści jak i firmie to jest jeden warunek. Podziel się wiedzą którą nabyłaś.

@Flesher

Nie no, oczywiście, że tak. Ale zastanawiałam się właśnie czy na tyle tutaj ludziom ufają, że nie uciekną z tą wiedzą do konkurencji. ;) Czyli brałeś udział w tego typu różnych kursach? Jak tak to jakich?

@Robert

dalej kłamczuszku pracujesz i czy jeszcze ci lepiej jak było? :)

Renata
@Adam

Czemu uważasz ze on nie mówi prawdy?

@Adam

Tak nadal pracuje nadal jestem zadowolony. Napisz proszę kiedy Cię okłamałem skoro nazywasz mnie kłamczuszkiem. Pozdrawiam.

s

Pan Robert pracuje w biurze, nie jest kierowcą.

@Bolek

Potwierdzam. Szef płaci za kursy pracowników biurowych podnoszące ich kwalifikacje. Natomiast kierowcy rokrocznie mają szkolenia BHP oraz z czasu pracy kierowcy.

Dorota

Możesz napisać coś więcej? Po co szukają na odchodne? Wypłacają całość czy właśnie chcą obcinać wynagrodzenia? Ogólnie to będę wdzięczna jak opiszesz jak ta praca wygląda i na co trzeba uważać

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

S

Różnie bywa. Zwalniani są wówczas, gdy dopuszczą się zachowań karygodnych, nieakceptowalnych. Jeżeli współpraca układa się dobrze, nie ma powodu do zwolnienia. Czasem odchodzą z przyczyn nie związanych bezpośrednio z samą pracą a np. sytuacji rodzinnych. Wśród kierowców są osoby pracujące już kilkanaście lat, ale byli też ci "szukający szczęścia" i zwiedzający wszystkie firmy w okolicy. Ludzie są naprawdę różni i oczekują każdy czegoś innego. Jeżeli współpraca się układa i obie strony są zadowolone- trwa naprawdę długo.

Jak szefostwo w Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak traktuje ludzi?

S

Tak, ja na to zasługuje pracownik. jeżeli wywiązuje się z powierzonych mu zadań sumiennie i rzetelnie, dlaczego miałby być traktowany źle? Pracuję tam 6 lat i nigdzie się nie wybieram :)

Dorota

Znalazłam ofertę na stanowisko spedytora w Radomiu. Jest tu może ktoś, kto pracuje lub pracował na tym stanowisku? Ciekawa jestem jak wygląda atmosfera w pracy, czy zespół jest zgrany

Witam, chciałbym zapytać o prace w firmie max-pol, od strony Spedytora/Dyspozytora/Logistyka, może sie ktoś wypowiedzieć na ten temat?

Elżbieta
@Zainteresowany

I jak tam składałeś tam może cv? Byłeś na rozmowie? Możesz opowiedziec jak było? Jakie pytania itp?

Flesher
@Elżbieta

Pracuje tutaj od dłuższego czasu jako spedytor. Są plusy i minusy tak jak w każdej firmie. Idzie zarobić rozsądne pieniądze. Jeśli masz głowę i dobrze wykonujesz swoje obowiązki masz będziesz bardzo pozytywnie zaskoczona gdy przyjdzie do wypłaty. Wiadomo działa to też w drugą stronę. Nie robisz nic, obijasz się to minimalną stawkę na jaką się umówiłaś dostaniesz.

Jak długo czekaliście na odzew z Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak? Oddzwaniają zawsze?

Robert

Witam gdzie znajde ogloszenie pracy do max pol krakowiak jako kierowca

Kamil

Witam interesuje mnie praca w max pol jako kierowca czy wiecie może jak płacą jaki system jazdy jest i czy jazda na legalu jest bo ostatnio coś często ogłoszenie pojawia się ich na olx

Tonik

Może trochę dziwić taka cisza na forum ale mamy świetną firmę w której bardzo dobrze się pracuje więc i zainteresowanie tym wątkiem jest małe.

Jestem zainteresowany praca biurowa. Jak to wyglada?

Jak długo trwa proces awansu w Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak?

A na kogo ty chcesz awansowac? Na starszego mobila?

Poldek

Firma działając na rynku od 2002 roku zdobyła ogromne doświadczenie. To profesjonalista zajmujący się różnymi rodzajami transportu, polecam pracę.

Marzena

Jeżeli masz wiedzę na temat realiów panujących w Transport I Spedycja Max-Pol, to zapraszam Cię do udziału w dyskusji. Napisz proszę, jakie są w tej firmie warunki zatrudnienia. Można liczyć na podpisanie umowy o pracę już od pierwszych dni zatrudnienia? Każdy komentarz napisany przez osobę posiadającą osobiste doświadczenie jest na wagę złota dla użytkowników forum.

@Marzena

przylaczam sie do pytania

Syska
@Marzena

Przyłączam się do pytania, ktoś coś wie?

MM

Platnosci jak w zegarku nie ma się do czego (usunięte przez administratora),sprzet z najwyższej polki, wyposażenie itd.szef ogarnięty sam czasem jeździ.Kierownik wymagający hahaha.Ze wszystkim idzie się dogadać.

Syska
@MM

Nadal tam pracujesz? Jak to wygląda teraz, chodzi mi o kierowców ciężarówek, jakie warunki i płace? Warto spróbować?

Zadowolony

@Krakus Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby się tu utrzymać?

koles

Chłopaki jaka praca jak z płatnościami i powrotami?

Zostaw merytoryczną opinię o Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak - Kolonia Jedlanka

• Jak się pracuje w Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak?

Zobacz opinie na temat firmy Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Transport I Spedycja Max-Pol Sławomir Krakowiak