Opinie o Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński w Gryfów sląski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński w Gryfów sląski

Ewka

Od dwóch lat jeżdżę z Kamilem ,nigdy mnie nie zawiedli. wspaniali kierowcy , zawsze na czas..Jest tylko jeden mankament pelne na ful busy. Mimo to polecam firmę z czystym sumieniem

@Ewka

z czym tacy wspaniali kierowcy... pojecia nie maja o bozym swiecie.Nie wiedza nic kto ktore miejsce ma miec na liscie.Wykupilam dwa miejsca dla siebie i tych miejsc nie bylo. Owszem bylo ale zajete przez inna osobe. A ja sie cislam. Ten ktos siedzial na moich dwu miejscach i ustapic nie chcial a ten wspanialy kierowca nie zaeragowal.

Max Nowy wpis

Znalazłem przedawnioną ofertę (kierowca C+E), a po tym już nic nowego nie widziałem. Jest stała ekipa i nikogo nie szukają czy jednak mają dostępne jakieś oferty? Może dać ktoś znać, bo cisza w wątku od tamtego roku?

Pasażerka Nowy wpis

Z firmą Kamil wracałam z De do Pl,wyjazd miał być o 21ej.przyjechał o 1 godz w nocy. Pominę to spóźnienie bo to co działo się w czasie podróży przechodzi wszelkie pojęcie. Kierowca odzywał się do mnie od samego początku bezczelnie,po zwróceniu mu grzecznie uwagi żeby skupił się na jeździe i odłożył komórkę w której ogladal sobie fb,odwrócił się do mnie i powiedział że ma mnie dosyć, ze mnie zaraz wysadzi ,że ma w (usunięte przez administratora) moją opinię, ze oni klientów mają dosyć i nie muszą mnie wieść.Nadmienię ze przed tą sytuacją stanął na parkingu i zdrzemnął się ok.10 min(tego nie neguję bo lepiej ze się przespał jakby miał zasnąć za kierownicą, później znowu widziałam że chce mu sie spać)zażądał sobie 30 ero za nadbagaż, przyznaje miałam nadbagaż ale wczesniej pytałam ile osób jedzie i czy mogę takowy mieć, odpowiedź byla jedzie 6 osób, bez problemu wszystko zabierzemy. W normalnej sytuacji zapłaciłabym za nadbagaż, tylko pytam w jaki sposób firma zrekapesuje mi ta długą,niebezpieczną i bezczelnie podróż?Jeżdżę do De 12 lat i pierwszy raz jechałam w tak nie miłej atmosferze i naprawdę bałam się żebyśmy bezpiecznie dojechali do celu.Beszczelne zachowanie kierowcy daje do myślenia, dodam że nie zamawiałam tej firmy,zostałam oddana od innego przewoźnika. Nie polecam,nie polecam, przynajmniej podróży z tym kierowcą!!

Roman Nowy wpis

Jakiś czas temu był oferta pracy dla kierowca c+e. Nadal można się zatrudnić na busy czy ekipa stała i trudno się dostać? W razie co weekendy tez są pracujące jak wypada zmiana? Ile dni w tygodni spędza się za kółkiem?

Ewka

odpowiedz Nowy wpis
@Ewka

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Renatabe

Nie polecam niestety. Pierwszy raz spotkałam się z tym że zabierają psy i koty beż zgody pozostałych pasażerów. Na granice przyjechał bs 3 psy i kot. Ja miałam ten pech że jechalam z psem i kotem. Jestem alergiczka i tylko alergicy mnie zrozumieją. NIE POLECAM

Honorata
@Renatabe

Ejj faktycznie słabo, pewnie zapomnieli wziąć na to poprawkę. Pewnie wpłynie więcej skarg i to ogarną. Może wydzielą osobny autobus przyjazny zwierzakom? ;p

@Renatabe

pies czy kot to nie krowa. Nikt nie bedzie sie Ciebie pytal czy moze psa,czy kota przewiezc. wszyscy nagle maja alergie wszystkie chore a jak jest pauza to pala papierosy jak najete. Do papierosow to zdrowe.

Dzień dobry :) Tata myśli nad stanowiskiem spedytora-logistyka, chciałby się dowiedzieć czy to dobry pomysł? Co myślicie o wysłaniu tutaj cv, jak wam się pracuje w firmie? Niestety opinie tutaj mogą być nieaktualne:/ Wpadliśmy na archiwalne ogłoszenie (2016r), stawka podana wynosiła: 2 000 - 7 000 PLN. Jak to wygląda teraz?

Beata

Bardzo dziękuję firmie za pomoc. Znalazłam się na minie " i musiałam z tego miejsca uciec.Mija firma nie zareagowała. Natomiast kierowca Artur Piwowar wrócił po mnie, dzięki czemu nie spędziłam nocy pod chmurką ". Bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc, zarówno firmie przewozowej Kamil i kierowcy P. Arturowi. Pozdrawiam

Bielsko biala

Ta firma to kompletne dno...kierowca jedzie na Śląsk rozwozi ludzi śpi na cpnie 40min wraca i zbiera osoby na granice.w połowie drogi kierowca niczemu nie winien jedzie wolniej bo o oczy ma na zapalkach. Spóźnię się 15 minut na granice i wraca do domu wyspać się. po godzinie kretyn Kamil lub jego niedołężny Braciszek dzwoni żeby kierowca był na granicy za 40min..później taki kierowca jedzie 80km na godz i co chwilę sam bus Jemu zjeżdża na boki.raz to nawet o bandę sie odbyliśmy.A te dwa Braciszki siedzą tylko w domu i jeżdżą z Tatusiem na polowanie.raz jak kierowca powiedział przez tel ze podczas wichury i przy mocnych deszczach wygielo Jemu wycieraczke i potrzebuje innego busa ...to odp była od Kamila...na (usunięte przez administratora) wlaczales wycieraczki.jak można być tak bezczelnym typem. Nie polecam tej firmy to powinien być przewóz bydła a nie ludzi

@Bielsko biala

popieram jeżdziłam z nimi często ale pani rezerwując mi miejsce zarezerwowała na dzień póżniej po czym to mi wcisnęłóa ze ja dałam inna dattę sugerujac, że nie wiem kiedy mam jeczac. żenada ma tego chyba się na mnie uwzięli poniewaz miałam wracac nad ranem 6 czerwca, kierowca dzwoni zapewnia powrót, po czym pani w biurze powiedziała, że kerowca będzie o 2 w nocy czekam do tej pory a jest 6 30 ani kierowcy ani telefonu mało tego nikt nie odbiera ode mnie telefonu. oytanie czy takiej firmie można zaufać

@anonymous

Zastanawia mnie jeden fakt, czy te negarywne opinie nie są czasami od konkurencji?????

Grażyna
@Bielsko biala

Drogi Panie bydło też należy traktować z szacunkiem, bo ono czuje. Proszę te określenie bydło zastąpić innym.Pozdrawiam

Student

Od konkurencji ,.

Antie

Witam powiem krótko przejazd dnia 19.12.2019 r to jedna ogromna porażka nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług . Mówię o co chodzi dn.19.12.2019 jechałam z Kielc do Francji , pierwszy kierowca ok przyjechał na czas i wszystko było ok pan był uprzejmy ale po przesiadce młody kierowca po 1. Wisiał ciągle na telefonie z słuchawkami na uszach żeby nie słuchać naszych skarg . 2. wyłączył ogrzewanie całkowicie mało tego włączył nawiew zimnego powietrza . Jeżdżę już 6 lat do Niemiec ale z takim chamstwem spotkałam się pierwszy raz , 6 kobiet łącznie ze mną siedziało poubierane w kurtki czapki i szaliki przez kilka naście godzin a twarze miałyśmy lodowate od nawiewu .Kierowca wogule nie reagował na nasze uwagi że my po prostu zamarzamy.Ja wiem że czasem kierowcy przykręcają ogrzewanie żeby nie zasnąć ale to już nawet nie da się określić a to jeszcze nie koniec .Po dowiezieniu mnie na miejsce o 22.30 prosiłam kierowce żeby poczekał aż wejdę do środka bo po prostu się boje sama Nowe miejsce Nowe państwo gdy ja usiłowałam dowołać pod oknem kogoś bo dzwonek prawdo podobnie nie działał Kierowca po prostu nawrócił i odjechał wołałam machałam ale nic ZOSTAWIŁ MNIE Po 2 godz zmienniczka która zeszła na duł zamknąć drzwi zobaczyła że stoję z walizką przemarznięta i wystraszona . Skutek tej podróży zapalenie puc i ja tu przyjechałam do pracy a tym czasem to rodzina musi się opiekować mną .Tragedia .

Kierowiec
@Antie

Jesteś wariatką? Z miasta Wariatkowa? Choć raz SZCZERZE weź się do czegoś wyznaj !!!

Zbyszek Pułczłowiek-Półlitra
@Antie

ta pani kłamie tylko nie wiem w jakim celu. No chyba ze jej sie firmy pomylily bo tą firmą nie mogla jechac do francji bo po pierwsze oni nie obslugują francji, po drugie nie obslugują swietokrzyskiego wojewodzwtwa, po trzecie 19 grudnia mogla z nimi wracac do polski co najwyzej bo to b7yl czwartek wiec dzien powrotu do kraju. P.S. najbardizej mnie zastanawia czemu wczesniejszy moj komentarz zostal przez panow adminów usuniety w ktorym opisalem wszystkie z tej pani klamstw. moze i jechala wtedy do tej francji ale na pewno nie z kamilbus.

Aleks
@Antie

A ja powiem tak ,kobieto jesteś zagrożeniem sama dla siebie.Piszesz krytykujące opinie bo widocznie czujesz się niedowartościowana i tak samo złośliwie oceniasz innych.

Antie

Kolejna negatywna opinia o Firmie Bus Śląski 03.04.2020 r jechałam z Kielc do miejscowości Hauenstein w Niemczech. Porażka wyjazd o 3 rano na miejsce dojechałam o 21 godz ludzie 18 godz tułania się po całych Niemczech południe , północ przecież jest ktoś kto robi plan adresów jak można tak układać plan żeby wszyscy rozsiani po całych Niemczech byli pasażerowie umordowani i kierowca zresztą też ale to nie wszystko mówią o bezpieczeństwie o tym że w busach co drugie miejsce musi być wolne ze względów bezpieczeństwa a tu Niespodzianka w ciasnym busie poutykani wszyscy jeden koło drugiego jeden kaszle drugi prycha kicha ludzie bez masek łącznie 9 osób z kierowcą do czego to podobne czy nikt nie ma nad tym kontroli nie dość narażacie pasażerów to i kierowców również . Gdy stracicie kierowców będziecie sami wozić barany bo ludzie na pewno nie wsiądą do busa pełnego bakterii . Odradzam jeszcze raz odradzam wszystkim .

ponsky
@Antie

Droga Antie. Mam pytanie do ciebie. Czy wiesz może dlaczego masz ma jeden zwój w mózgu więcej od konia? Żebyś nie piła wody z wiadra jak podłoge zmywasz. Tyle. Dziekuje

Lidia
@Antie

Zgadzam się...duchota niesamowita i większości przeszkadza jeszcze Klima..wola swój smród,pot dym papierosa A Po każdym kuszące perfumy

@Antie

Dokładnie, i odradzam również .. Plus kierowca reagujący na zwrócona uwagę jak obrażony nastolatek w rozmowie z kolezanka

@Antie

Chociaż z drugiej strony potrafi być grzecznie i normalnie. Jeżeli chodzi o czas przejazdu to można go udoskonalić przez wystawienie każdego z maska w torebce, na brodzie do dalszej natychmiastowej podróży stopem

loker77@wp.pl
@Antie

Było że samolot czarterowy wynająć i jakiegoś (usunięte przez administratora)

Student
@Antie

Powiem tak jeździłem z Kamilem 3 lata i nie narzekałem.Jesli tobie coś przeszkadzało to widocznie masz problem sama ze sobą .Trzeba było jechać swoim prywatnym autem z maseczka na twarzy i co postuj płukać się spirytusem na covida .To co piszesz świadczy o tobie jak mało jesteś rozumna.

kierowca alkocholik

do pana annonymous widze ze nie ma pan pojecia o czym pisze Klient Normalny powinien czekac na kierowce przed domem po umowionym telefonie a nie zeby za nim dzwonic szukac itd debilem jest ten kogo dziwi ze czlowiek jadacy w trase po 1000km chce sobie wypic kawe czy kupic cos do jedzenia jak sie zatrzymuje to zle bo ludzie chca do domu jak sie nie zatrzymuje to tez zle bo do toalety trzeba no i zapalic ciezko dogodzic kazdemu dla wymagajacych polecam samolot

Co super? Jak masz coś do dodania to weź No powiedz coś więcej ;-)

Mela
@kierowca alkocholik

Bo sama byłam tego przykładem

Dorota
@Mela

Czego byłaś przykładem? Nie widać tamtego wpisu. Możesz konkretniej napisać?

Nie polecam , dzisiaj znajoma miała z nimi jechać do Niemiec , nikt nie przyjechał . Pani w biurze powiedziała rano że kierowcy urządzili sobie libację i bardzo przeprasza. ( Żenada ).

Jarosław
@Paweł

Dobrze chociaż że nie jechali po %%, tak z dwojga złego. ;d Ale zgadzam się, skandaliczna sytuacja. Odkręcili to jakoś? Wysłali innego busa?

Elżbieta

Hej, chciałam się dowiedzieć czegoś odnośnie pracy w Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński. Jak sama nazwa wskazuje firma pewnie poszukuje pracowników na stanowisko kierowcy. Prawda? Zastanawiam się czy przyjmują bez problemu kobiety na takie stanowisko oraz jakie mają ogólnie wymagania. Znacie odpowiedź?

Bozena

Polecam serdecznie, młodzi kierowcy, pomagajacy, serdeczni. Świetni kierowcy. Jak jadę, to tylko z nimi. DZIĘKUJĘ SERDECZNIE.

Magdalena

Wczoraj właśnie wróciłam z tą firmą, z De. Podróż jak zawsze była profesjonalna, serdecznie polecam.

Gosia

Od dwóch lat jeżdżę z tą firmą do Niemiec,czasami przesiadka na granicy długo trwała ale ostatnio tzn.4 marca moja podróż trwała bez końca.Ze Zgorzelca wyjechalam przed 8 rano a mój cel to ok.80 km na północ od Hamburga.Jechalismy przez Hanovet,Bremen....Na miejscu bylam o 22.Porażka!!! Nie winie kierowcy tylko osobę odpowiedzialną za ustalanie trasy.

Czy szukają może jakiegoś nowego kierowcy? Na jak długo są wyjazdy ?

Olga 231

Ja polecam firmę przewozową MS TRANS z Jeleniej Góry jeżdżą do Berlina. Nie przesiadają się, z adresu na adres i są super ceny

EB

Jechałam ostatnio z kierowcą,Panem Wojtkiem.Niesamowita postać!!!Pogodny,niesamowicie sympatyczny,spokojny,kulturalny,grzeczny.Aż miło z takim kierowcą podróżować.A firma powinna być z tego pracownika szczególnie dumna.

@EB

Tak, Pan Wojtek Sz. !!! Przejechałam z nim milion kilometrów. To wspaniały człowiek i kierowca! Firma Kamil powinna płakać z powodu utraty takiego pracownika, bo niestety, Pan Wojciech uciekł do innej firmy przewozowej.

Roman
@Marta

Fajnie, ze masz taką dobrą opinię o kierowcy, który pracował w firmie. Czy pracownicy tej firmy przewozowej także są zadowoleni z warunków pracy i wynagrodzenia? Liczę na Wasze komentarze i większą aktywność.

Z (usunięte przez administratora) jeżdżę od 6 lat zawsze byłam zadowolona do teraz młody kierowca który mnie odwoził był bardzo opryskliwy i nie przyjemny prosząc aby podjechał pod miejsce zamieszkania stwierdził. że ma nawigację i tak jedzie i musiałam bagaże dzwigać daleko inni kierowy nigdy nie robili problemu nawet prosili o informacjie o kródszej drodze ale nie ten młody i nie kulturalny

norbert
@anonymous

A nie łatwiej skoro była Pani zadowolona do tej pory zadzwonić do firmy i poinformować o zaistniałej sytuacji , anie od razu (usunięte przez administratora) na firme na forum. Pewnie . Najprostsza droga. A własciciel może nawet nic o tym nie wiedzieć . Brudu najłatwiej narobić swoja durna bezmyslnością. Niech sie Pani zastanowi zanim drugi raz coś Pani napisze. Niech żyje głupota i bezmyslnośc. Zna Pani takie zdanie: gdybu głupota miała skrzydła to Pani latała by jak gołebica. Wić nic dodac , nic ując.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński - Gryfów sląski

• Jak się pracuje w Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński?

Kamil Przewóz Osób Krzysztof Tarczyński
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oldzańska 3
    59-620 Gryfów sląski