Gmyrek I Danuta Zamłyńska

Góra

Opinie o Gmyrek I Danuta Zamłyńska

cobra

Jedno wielkie bagno!Omijajcie z daleka.

kierowca

Gmyrek [usunięte przez moderatora] Jedno wielkie bagno,pracodawca poza obietnicami nie spełnia żadnych warunków nie stosuje sie do żadnych przepisów.Płaci tyle ile uzna za stosowne nie ważne ile kto zrobi kursów ani kilometrów, diety podpisujesz czyste blankiety i tylko tyle widzisz z diety, telefon firmowy na międzynarodówce bez możliwosci wykonywania połączeń.Kierowca zobowiązany jest do samodzielnej naprawy auta w trasie .ZA całokształt tygodniowej pracy na koniec tygodnia zamiast premi szef otwiera wysoko procentowy bufet!!!!!! MASAKRA

ASiA
@kierowca 06.05.2013 12:14

Witam może pracował Pan w Firmie Gmyrek 1 potrzebuje namiar na kierowce Zdzicha wołali na niego USZATY bardzo byłabym wdzieczna za jego numer telefonu prosze chociaż napisac czy ma pan num tel pozdrawiam to mój num fon (usunięte przez administratora)

bezrobotny

Podajcie prosze jakies szczególy dotyczące atmosfery pracy i zarobkach w tej firmie , chodzi mi o stanowisko kierowcy w tej firmie

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Gmyrek I Danuta Zamłyńska - Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gmyrek I Danuta Zamłyńska