Opinie o Globsped Sp. z o.o. w Skierniewice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Globsped Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Globsped Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globsped Sp. z o.o. w Skierniewice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Globsped Sp. z o.o.?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Globsped Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

zdzichu Nowy wpis

tak

Cezary Nowy wpis

@Rafal Jeśli taki zarzut jest zgodny z prawdą to wypada jakoś to uzasadnić bo firma ma raczej dobre opinie.

Bartek

Może ktoś słyszał , że firma potrzebuje pracowników? Jakieś dodatkowe informacje byłyby mile widziane.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Globsped Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Skierniewice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Skierniewice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Globsped Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

John

Wszystko jest

Leszek

Niepokojące informacje dowiaduję się. Miałem chęci starać się o pracę!

nick

Cała załoga Globspedu została przeniesiona pod firmą Amlogip, widać to na giełdzie trans.eu. Do niedawna pracownicy mieli nawet te same numery telefonów. Właścicielki przeniosły się po prostu pod inny szyld i inne nazwisko właściciela. Nie płacą już nawet pracownikom, długi wobec dostawców ogromne. Mają mnóstwo spraw w sądach.

klientaka

Prosze unikac.Nie zaplacili faktury ....(usunięte przez administratora).Na noty nie odpisuja.Telefony wylaczone.

Czy ta firma jeszcze funkcjonuje ???

tenon

byly kierowca nie polecam (usunięte przez administratora)

kuba

witam,ma ktoś na nich jakiś namiar?Tel?

byly pracownik

odradzam spedycia aby wypchnac za brame slizganie z wyplatami brak zaliczek na nieoczekiwane wydatki placenie wlasna karta problemy ze zwrotem poniesionym z wlasnych srodkow ogolnie nie polecam

Asto

NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TA FIRMA !!! Wziąłem od nich ładunek (05.12.2018), krótki przerzut po PL (900PLN). Kierowca załadował i rozładował zgodnie ze zleceniem. Okres przed świąteczny. Dokumenty zostały wysłane w ciągu 7dni. Dzisiaj przyszła nota obciążeniowa na kwotę 225PLN za nieterminowe dostarczenie dokumentów. Do 7 dni powinny być dokumenty u nich. Kierowca realizował zlecenie w środku tygodnia , wiec po powrocie kierowcy na bazę księgowa miała 2 dni na wystawienie FV i dostarczenie dok. Jest to nie możliwe. Tak właśnie Polak traktuje Polaka. Z SK CZ HU LT itd nie ma takich problemów i jakiś wymyślnych NOT!!. Pozdrawiam

hhh

nie polecam.

@hhh

Czego konkretnie nie polecasz? Pracy w firmie Globsped, czy może korzystania z ich usług? Tego typu wpis jest mało zrozumiały i trudno stwierdzić czego konkretnie dotyczy. Poza tym nie uzasadniłeś w żaden sposób swojego zdania, dlatego tym bardziej zachęcam do sprecyzowania swojego wpisu.

azy

Kiepska Atmosfera Nie Polecam. Firma z "Tradycjami "

SK

UWAGA !!! FIRMA NIE PŁACI PODWYKONAWCĄ!!! WINDYKACJA !!!

Aws

Nie polecem. Częsta rotacja pracowników. Opóźnienia w wpłatach.

@Aws

Znasz może powody tego, że w firmie panuje częsta rotacja wśród pracowników? Napisałeś również o rzekomych opóźnieniach w wynagrodzeniach dla pracowników zatrudnionych w firmie Globsped. Wiesz może, czym są spowodowane te opóźnienia? Pracodawca w jakiś sposób uzasadniał takie sytuacje? Opisz proszę szczegółowo, co wiesz na ten temat.

Łuki

Brak szacunku do ludzi. Stanowczo odradzam.

jaaa
@Łuki

Łuki pracowałeś tam? Mozesz napisac cos wiecej?

jaaa
@Łuki

a mozesz napisac cos wiecej? Brak szacunku od strony pracodawcy?

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się?

kk

Słabo. Niestety zarządza nami babka, która zarządzała PLTRANSEM :(

Zostaw merytoryczną opinię o Globsped Sp. z o.o. - Skierniewice

Globsped Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Rawska 82
    96-100 Skierniewice