Andrex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Kwiatkowski

Turek

Opinie o Andrex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Kwiatkowski

gosc

robota jest, płatnosc na czas, idzie sie dogadać z wolnym, ogólnie w porownaniu z innymi jest ok

były

Firma płaci od frachtu,kierowcy są oszukiwani co do stawek,Kwiatkowskiego niestać by jezdzić autostradami jadąc do poznania muszą omijać a2 przez konin oczywiście pod zakaz 12t i jak zwykle co roku dokłada do transportu tylko ciekawe z czego,kiedyś to była naprawde dobra firma nie teraz.

Ol.

Żadna rewelacja szef wykorzystuje nowych a szczególnie młodych dając im umowę na pół etatu płaci im grosze a starszym za naukę młodego płaci śmieszne 0,5 % takich przykładów mógłbym podawać bez końca,rotacja w firmie jest ciągła.

Zostaw opinię o Andrex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Kwiatkowski - Turek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andrex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andrzej Kwiatkowski