Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Polkowice

Opinie o Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Pracowałem tam w tym syfie 2lata... Nikt mi zdrowia już nie zwróci. Nie idźcie tam bo to gorsze jak McDonald's. Oni wam obiecają...wy zrobicie wszystko a Ch!?a wam zapłacą!!! Dzien wypłaty i (usunięte przez administratora) bo nie wiadomo jak bardzo cię wydymali.

Xxxxxxxxx

Złodzieje złodzieje złodzieje

jan

Omijajcie ta firmę z daleka bo umrzecie z glodu

Xxxxxx

Witam serdecznie sytulacja w tej firmie PMT Linie kolejowe spółka z.o.o. Można powiedzieć tylko prawdę nędza z bieda wypłaty to jak 500plus porażka z kierownictwem zero rozmów ludzi traktują jak śmieci. Obiecują. wymagają a wynagrodzenie marne nie da się rodziny uczymac. Nie przyjmuje się do tego zakładu nic nie szanują ludzi

xxx

To prawda .nędzne zarobki ludzie pracują za 1200 zł na rękę gdzie za taką kasę utrzymać rodzinę.ciężko w to uwierzyć ? Taką jest rzeczywistość.

Lawka

Nie polecam! Nędzne wypłaty orke chamstwo i brak komunikacji między dozorem a pracownikiem firmy.

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.?

Zostaw opinię o Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.