Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Opinie o Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Janko
 Opinia

Trochę się do tego zbierałem ale rzucę tutaj kilka słów od siebie. Firma ma spory potencjał, przecież zarządza infrastrukturą kolejową transportującą surowce dla KGHM. I na tym się kończy potencjał... Sprzęt wiekowy, system premiowy słaby i znikomy program socjalny jak w każdej firmie (bony świąteczne, wczasowe, "trzynastka"), podwyżki dla wybranych. Zarobki jak na firmę istotną w grupie KGHM są dosyć marne. Wydaje się, że w tej firmie są równi i równiejsi. Osoby starające się z reguły są niedostrzegane, bo są w cieniu i robią swoją robotę bez wywyższania się a ich wiedza jest ogromna i to na nich można liczyć. Kierownictwo jest różne, jedni nie utrudniają pracy a inni natomiast chyba zapomnieli kim byli kilka lat temu. Są to tylko moje spostrzeżenia, nie każdy się musi z nimi zgadzać. "Wkrótce, w najbliższym czasie, planujemy" :)

Ulka
 Opinia

Każdy zarabia tyle na ile zapracował więc wszystko można sobie dopowiedzieć.

TakNie2

Ali Agca
 Opinia

Przepracowałem w tej firmie 1 rok i cieszę się, że dzisiaj skończył się ten koszmar. Firma, która istnieje 11 lat i biura ma w lesie w kontenerach tymczasowych. To jak od niej wymagać szacunku dla pracowników i godnych zarobków. Praca dla desperatów. Spółką zarządza pewien układ towarzysko kumoterski z Głogowa. Zwykły pracownik jest dla kierownictwa robakiem. Cieszę się, że uwolniłem się od tego bagna i mnie już nie wciąga na dno. Zarobki to koszmar. W grudniu 2018 roku były nawet wypłaty po 1.500 na rękę. Nie wiadomo co robić z tak wielką kasą. Współczuje tym, którzy tam poniżają się pracując u takiego pracodawcy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić dyrektora i kadrę kierowników oraz zacząć uczciwie płacić.

Tak17Nie

Pawll
Nazwa działu: Produkcja
@Ali Agca 21.01.2019 23:22

Gościu ale śmieci piszesz pewnie nie przepracowales tyle dni ile trzeba na żądanie i chorobowe pewnie i ręka (usunięte przez administratora) boli itp nie możesz zarobić mniej niż krajowa ludzie na zaladunku i rozladunku zarabiają na czysto 2160zl bez nadgodzin netto A Ty wypisujesz totalne bzdury

Tak1Nie2

Luiz
@Pawll 05.03.2019 16:22

To zarabiają więcej niż drogowcy. Jeśli najniższa krajowa wyniosła 1530 "na rękę" w 2018 roku to był bliski swojej wersji. To jak macie tak dobrze na załadunku to czemu macie w roku wymianę kadry rzędu połowy zasobów ludzkich?

Tak3Nie

Zły/dobre
 Opinia

Może jakie linie oddzielone jak przekładnię na kolejki, aby dwa pociągi się nie spotkały, minie chwila i dojdzie do katastrofy

dyzurny
 Opinia

Od 01.01.2018 grupa dyzurnych ruchu przeszla z PMT do PMT LK. Jak narazie czeski film nikt nic niewie .Jak bedzie dalej? zobaczymy.

Dyzurny
@dyzurny 08.01.2018 09:48

Firma dno...(usunięte przez administratora) dyzurnych ma pracownikow za nic. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora), nie slucha i sama wie wszystko najlepiej.... Zarobki jak na dyzurnego - slabe, srednio 2500zl brutto

Edyta
@Dyzurny 23.10.2018 21:35

@Dyzurny Jak widać - Twoja opinia na temat pracodawcy, jakim jest Pmt Linie Kolejowe nie jest zbyt dobra. Skoro Kierowniczka tak źle Was traktuje to chyba należałoby zgłosić ten problem wyżej postawionej osobie. A jak przedstawia się u Was kwestia dodatków pozapłacowych - są one w zasięgu ręki, czy niekoniecznie?

Opinia

@Gruby Dziękuję za opinię. Piszesz, iż zarobki w Pmt Linie Kolejowe są niskie. Ale pamiętaj, że jest to już kwestia uzależniona od indywidualnych potrzeb konkretnego pracownika. A jak długi miałeś tam staż pracy? I Czy suma, którą podajesz dotyczy zatrudnienia na cały etat?

Gruby
 Opinia

Witam co mozna powiedziec o firmie żenada dyrektor kierownik maja ludzi głęboko w du pie płaca jest tragedia za to co tam sie robi pracowników traktują jak przedmioty tylko robic a premia sie nie należy a grube pieniadze robi sie .w firmiezarabia sie 1400zl na reke wypłaty dobrze ze sie zeolniłem z tego syfu nie polecam praca ciężka a płaca porażka dużo tylko obiecują

Tak4Nie

Zszokowany
@Gruby 01.08.2018 12:22

1400 na rękę? O matko! A na jakim stanowisku tyle płacą jeśli można wiedzieć?

Opinia

@Niezadowolony Widzę, że możesz sporo wiedzieć na temat firmy Pmt. Jesteś może tam zatrudniony? Jeśli tak, to możesz wypowiesz się na temat tego pracodawcy - jakie warunki oferuje, jaka panuje tam atmosfera pracy, itp.? Jeśli posiadacie jakieś aktualne informacje związane z tym pracodawcą, to śmiało podzielicie się nimi z innymi użytkownikami forum!

Kornik
 Opinia

Ha,Ha płaca od 2100 brutto.To przecież najniższa krajowa.Podwyżek w tej firmie nie ma od kilku już lat.Premie to dostają pociotki dyrektora,za pisanie donosów.

Niezadowolony
@Kornik 27.02.2018 22:33

Chyba mówisz tu o pewnym dyżurnym Ruchu?

Opinia

@Krzysiek, proponuję, żebyś zapoznał się z regulaminem forum, który zobowiązałeś się przestrzegać, decydując się na zamieszczenie opinii w tym miejscu. https://www.gowork.pl/regulamin Pod wskazanym linkiem zapoznasz się z jego treścią. Chcę Ci również przypomnieć, że osoby zatrudnione w Pmt Linie Kolejowe nie są przedmiotem tego forum. Rację bytu mają wyłącznie merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy. Wpisy, które lekceważą zasady forum, decyzją administratora mogą zostać zarchiwizowane.

Krzysiek
 Opinia

Firma ok ale trzeba uważać na sprzedawczyka z Lubina gościu Roman romac jest parową i dobuzibierca

Opinia

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Pawel

2100 brutto a z dodatkami na reke bez nadgodzin 2300zl

Tak8Nie

Luk
 Opinia

To nie prawda że (usunięte przez administratora) umowa o pracę odrazu wiadomo za co pracujesz nikt nie mydli ci oczu w umowie wypłata do 10 tego każdego miesiąca i zazwyczaj jest 8 mego zarobki to od 2100 brutto i wyżej do tego premie . Za bilety do pracy dopłaca firma co miesiąc kartki żywnościowe może nie wszystkie zyski ale bony na święta wczasy pod gruszą dofinansowania itp no jak normalnie

Tak3Nie

Opinia

Pracowałem tam w tym syfie 2lata... Nikt mi zdrowia już nie zwróci. Nie idźcie tam bo to gorsze jak McDonald's. Oni wam obiecają...wy zrobicie wszystko a Ch!?a wam zapłacą!!! Dzien wypłaty i (usunięte przez administratora) bo nie wiadomo jak bardzo cię wydymali.

Xxxxxxxxx

Złodzieje złodzieje złodzieje

Tak5Nie

jan
 Opinia

Omijajcie ta firmę z daleka bo umrzecie z glodu

Xxxxxx
 Opinia

Witam serdecznie sytulacja w tej firmie PMT Linie kolejowe spółka z.o.o. Można powiedzieć tylko prawdę nędza z bieda wypłaty to jak 500plus porażka z kierownictwem zero rozmów ludzi traktują jak śmieci. Obiecują. wymagają a wynagrodzenie marne nie da się rodziny uczymac. Nie przyjmuje się do tego zakładu nic nie szanują ludzi

Tak8Nie

xxx
 Opinia

To prawda .nędzne zarobki ludzie pracują za 1200 zł na rękę gdzie za taką kasę utrzymać rodzinę.ciężko w to uwierzyć ? Taką jest rzeczywistość.

Lawka
 Opinia

Nie polecam! Nędzne wypłaty orke chamstwo i brak komunikacji między dozorem a pracownikiem firmy.

Opinia

Witam wszystkich, dawno nikt nie dodawał opinii w sprawie atmosfery i zatrudnienia. Czy ktoś posiada aktualne informacje o firmie Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.?

Tak5Nie

Zostaw opinię o Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o. - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pmt Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.