Opinie o Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. w Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. w Zdrój

Też właśnie zainteresowałem się tym starym ogłoszeniem dla montera foteli, ale w ciągu tych dwóch lat mogło się sporo zmienić, więc dajcie znać czy warto aplikować. Praca jest zmianowa, ale ile zmian i w jakich godzinach to już nie zostało zawarte w ogłoszeniu, więc pomóżcie. Jeszcze widziałem, że można zarobić dodatkową kasę za polecenie ludzi do (usunięte przez administratora) Ile można dostać takiej premii jednorazowo?

Podobno dają możliwość przyuczenia do stanowiska montera fiteli, tak przeczytałem w ofercie sprzed roku. Z tego powodu ta najniższa krajowa by mi odpowiadała, na ten okres nauki. Tylko po jakim czasie możliwa jest podwyżka? Jak nabiorę doświadczenia i wprawy to dużo wyższe stawki da się uzyskać? I czy na montażu pracuje się w systemie zmianowym? Jeśli tak to w jaki sposób ustalany jest grafik?

intercity Nowy wpis

Czy firma zatrudnia przez agencję Otto za pośrednictwem oeliks? Bo jest ogłoszenie 'produkcja foteli'.

Witam, chciałbym zapytać czy przyjmują u was na montaż, jeśli tak to ile jest zmian i czy firma oferuje benefity typu Multisport? Nie obchodzą mnie opinie typu nie polecam ponieważ jak ktoś ma swoje za uszami w firmie albo jest ściemniaczem to na pewno ma negatywne zdanie na temat firmy.

Lidia Nowy wpis

Dlaczego trzeba być wytrwałym, aby podjąć tutaj pracę? Co w takim razie nie sprzyja? Atmosfera? Zarobki? Czy coś innego? Wytłumacz, bo mąż już nie wie, czy aplikować, a chciałby :P

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista/ka ds. kontrolingu i raportowania. Jaki był jej rezultat?

Aplikowaliście na stanowisko Spawacz w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Pomocna

Nie polecam. Najniższa krajowa i na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik obiecuję cuda

@Pomocna

Skąd wiesz, że kierownik obiecuje cuda, że to się potem nie sprawdzi? O co konkretnie chodzi? Wspominali coś może o premiach? Jak wyglądają godziny pracy? Można od Ciebie uzyskać więcej informacji na temat takiej rozmowy kwalifikacyjnej?

@Pomocna

Ale najniższa jest na początek czy ogólnie? Bo zastanawiam się czy może po jakimś czasie dają podwyżkę. Co takiego obiecuje kierownik? Potem już nic z tych rzeczy nie ma odbicia w realu?

W firmie trwa rekrutacja na stanowisko Kontroler finansowy. Ciekawi mnie to, czy jak jest informacja w ogłoszeniu, że dają możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Czy właśnie aby awansować trzeba podnosić kwalifikacje, czy wystarczą tylko wyniki pracy? Bez np. kursów można iść w górę na lepsze stanowisko?

trako

czy u was można się zatrudnić jako serwisant foteli?

Znalazłem ofertę pracy na produkcji. Niestety żadnych szczegółów nie ma, jedynie, że jest UoP. Czy ktoś może powiedzieć, jak teraz wygląda wynagrodzenie? Ile godzin się pracuje? Czy są nadgodziny, a jak tak, to czy za nie płacą?

Dawny pracownik

Obecny Właściciel, który wykupił Spółkę od Skarbu Państwa, pożarł się z wspólnikami, od początku był (usunięte przez administratora) paranoikiem i zwykłym chamidłem. Do tego za wszelką cenę chciał zbierać lewe haki na byłego prezesa (z ramienia Skarbu Państwa), robił awantury na rynku kolejowym itp. Póki firma nie trafi w odpowiednie ręce nic się nie zmieni. Nie polecam.

Mirek
@Dawny pracownik

Niestety, każdy to wie że podejrzliwość to cecha ludzi nieuczciwych....i tu też tak jest

to nie jest tak że nie szkoli się pracowników bo prezes chytry. taki pracownik w jego ocenie jest przegrany, nie ma podstaw do awansu, podwyżki itp itd bo nie ma asów w rękawie. Wręcz przeciwnie w jego ocenie jest niewiele wart i będzie siedział w Growag za (usunięte przez administratora) do emerytury. Bardziej durnego myślenia mieć nie można ale niestety tu taka prawda panuje

Leszek
@były pracownik

I z tego powodu się zwolniłeś? Czy było coś jeszcze? I dla odmiany - może powiesz też co Ci z kolei pasowało w pracy tutaj? Bo pewnie też było coś takiego? :)

Czy w firmie Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Chyba sobie żarty robisz, zero jakichkolwiek szkoleń chyba że rekolekcje u Marka, czyli zmarnowane kilka godzin z życia na słuchaniu o wiewiórkach w lesie. Niestety były właściciel to straszny chytrus, wiadomo nie dotyczy to jego żałosnej osoby. Oby się nam to poprawiło i był na to jakikolwiek budżet przeznaczony. Ps. a wie ktoś po co go jeszcze trzymają, przecież wartości dla firmy z niego żadnej?

Iza
@Marek

Może z sentymentu? Jak można przez kilka godzin o wiewiórkach mówić? Ale on docelowo wtedy miał szkolenie robić czy na siłę na pogadanki ludzi tak bierze

zKiela

Czy Recaro już wam zaoferowało aneksy do umów ze stawkami w euro. Ogłoszeń pełno growag wypuścił, pewnie minimalna stawka 2tys € netto...

Sławomir
@zKiela

Serio stawki będą w euro czy to żart? Może jak firma przeszła pod niemiecki koncern to chociaż podwyżki dadzą, co? Czy raczej szykują się zwolnienia?

Jan

Dzisiaj firmę kupił niemiecki koncern .,,

Niedźwieź z lasu

Po 8 latach Growag znów na sprzedaż!

Samuel

Gdzie jest ogłoszenie?

@Niedźwieź z lasu

Niestety tak to musiało się skończyć, wartościowi ludzie poodchodzili a został Pan Szef szefów który jest nowotworem złośliwym dla tej firmy. Ostatnim czasem prawie wszystkie postępowania przegrane, a za rok kończą się kontrakty zdobyte za czasów ekipy która chciała zrobić coś fajnego i to się udawało. Dziś sytuacja wygląda tak że prawie wszystko jest po terminie, klienci masowo się odwracają i idą do konkurencji. Pan szef szefów niestety nie ma pojęcia o oprowadzeniu biznesu, mimo że uważa iż na wszystkim się zna, jego konik to planowanie (hihi) od 8 lat leży i kwiczy, co tydzień nowe standardy - a planistów to tu się przewinęło że hoho zresztą nie tylko rotacja jest na wszystkich stanowiskach które miały z nim styczność. Był czas że za wszelką cenę wdrażał nowe procesy aby udowodnić pewnym osobom że to co jest jest złe, majster od procesów po kilku spotkaniach zrozumiał z kim ma do czynienia i przestał przyjeżdżać - znowu kasa poszła w błoto. Ogólnie działało tylko to czego nie dotykał.

Dawny Pracownik
@Niedźwieź z lasu

A gdzie są jakieś informacje o chęci sprzedaży?

Pytajnik

Dlaczego nazywacie się fabryką? Powinniście nazywać się montownią bo produkują dla was inni!

Sławomir
@Pytajnik

Pracujesz w firmie i masz informacje o warunkach zatrudnienia? Dawno nikt o tym nie pisał, a mnie interesuje na jakim poziomie kształtuje się obecnie wynagrodzenie. Liczę, że mi pomożesz.

Niko
@Pytajnik

No na przykład rais-tools z Poznania i chadmet z Tomyśla.

bomba
@Sławomir

najniższa krajowa + premia uznaniowa która jest ulotna

Ciekawski

Witam, na jakie zarobki brutto można liczyć na dziale CNC ? Ile mniej więcej dostają doświadczeni pracownicy na tym dziale ?

ODP.
@Ciekawski

Myślę, że na początku oraz przez następne 10 lat (o ile ta firma będzie jeszcze tyle istnieć) wywalczy Pan nieprawdopodobnie dużą stawkę w granicach...3500brutto..

Ciekawski
@ODP.

Jak zobaczyłem tą dziadownie na własne oczy jak przyjechałem na rozmowę to zdałem sobie sprawę, że tylko zmarnowałem czas. Myślałem, że więcej oferują ale dzięki za info. Jak zamieniłem parę słów z jakimś pracownikiem to tylko potwierdziły się opinie na goworku na temat właściciela/prezesa.

bomba
@Ciekawski

3000brutto max

Lolek

Kto was kupuje? Włosi?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Stan

Jest ogłośzenie spec d/s planowania - wymogi kierownika - jakie oferują zarobki, jak płacą?

pracownik z branży
@Stan

ostatnia planistka jest w ciąży na chorobowym, poprzedni się poddał, przedpoprzedni również. jak ktoś nie chce sie nabawić nerwicy nie polecam. wymagania jak kierownik, płaca jak w biedronce na kasie. i Prezes, który nie wie co chce. paranoja to miejsce

Gshshdh

Jak wyglądaj zarobki na tapicerni

Zostaw merytoryczną opinię o Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. - Zdrój

• Jak się pracuje w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.