Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.

Zdrój

Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.

Opinie o Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Kapucyn

Ludzie omijajcie GROWAG szerokim łukiem. TOTALNA PORAŻKA. NIE POLECAM!!!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Piotr

Potwierdzam poniższej umieszczone opinie, szkoda czasu i nerwów "ciężko trafić na drugi taki beznadziejny przypadek" NIE POLECAM

Rafał Tołdi

Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Szef produkcji nie zna się na niczym i do niczego się nie nadaje, zastrasza pracowników, dziwny człowiek, śmieją się z niego. Ostrzegam, omijajcie szerokim łukiem tego pracodawcę

Kierownik były
@Rafał Tołdi 03.04.2018 15:11

Nie znam go, ale wiem jak jest na górze, i nie dziwie się że tak jest na produkcji. Problem leży na syczcie, z czym nie pójdziesz do pseudo prezesa nie podejmie żadnej decyzji, dużo pieprzy dostaniesz dziesiątki przykładów o wiewiórkach a nie prostej decyzji (każdy go unika bo zmarnujes pół dnia i wyjdziesz bez niczego). To jest problem tej firmy, ale na szczęście już nie mój, ciężko trafić na drugi taki beznadziejny przypadek

Marian

Atmosfera kiepska, płaca na poziomie 1600zł, za nadgodziny nie płacą tylko dzień wolny dają, na nic nie ma pieniędzy. Nie ma sprzętu, narzędzi, maszyny z ery kamienia łupanego. Szef produkcji na rozmowie obiecuje wszystko to co chcesz usłyszeć a później tłumaczy się niepamięcią, dziwny człowiek, co powie to kłamie jego obietnice są bez pokrycia. NIE POLECAM

Jarosław

Zarówno atmosfera jak również warunki pracy i płaca to kompletne dno.Dni wolne za 11 listopada i 6 stycznia nie zostały jeszcze wyznaczone przez pracodawcę do wykorzystania(widocznie chce za nie zapłacić).Nie liczyłbym na to ponieważ firma nie płaci nawet za nadgodziny tylko daje dzień wolny(roczny okres rozliczeniowy).Pseudo szef produkcji nowym pracownikom obiecuje złote góry, a rzeczywistość okazuje się zupełnie inna...PORAŻKA.Nie potrafi wogóle rozmawiać z ludźmi, jedyne co robi to mobbinguje pracowników i to na bardzo niskim poziomie, nie zna kodeksu pracy.Tak ogólnie mówiąc to się na niczym nie zna, nie nadaje się nawet do pracy na portierni, oczywiście nie ubliżając portierom tam pracującym.Panowie Prezesi, ja już dawno bym go wyrzucił, możnaby użyć innego słowa ale po co? Brak słów na tego pseudo szefa. Jeżeli chcecie podjąć pracę w tej firmie to zapraszam przekonajcie się sami, ja osobiście NIE POLECAM.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Growag Sp. z o.o. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Kandydatka

A jakie są wasze opinie o prezesie Marku? Krążą opinie że chłop oszukuje i ma w nosie ludzi, udaje wybitnego specjalistę a nie ma zielonego pojęcia o niczym. Byłam jakiś czas temu na rozmowie o pracę którą odbyłam z nim. Rozmowa potwierdziła mi powyższą tezę, była o niczym i trwała kilka godzin, obiecywał gruszki na wierzbie a z informacji jakie mam wiem że później udaje zdziwionego i się wypiera że on tak nie mówił (zawsze wszystko co mówi chciejcie na piśmie). Piszę o tym aby ostrzec i się nie nadziać, nie wkopać, nie stracić kolejnych kilku godzin i wiedzieć na co zwrócić uwagę.

Stary

Warunki pracy kiepskie płaca na poziomie 1600 zł to jest growag od 3lat sprywatyzowany .Dziwie się że tyle wytrzymałem.Sporo starych kolegow blisko emerytury zapewne zostaną reszta za wczasu niech szuka lepszej pracy bo nic ku lepszemu sie nie ma

Stary

Czyli ile proponowali?Jak była panstwówka to były czasy teraz nawet naleznego socjalu nie ma ciekawe gdzie idą te pieniadze?1000 zł.na pracownika rocznie przysługuje a na święta dawali po 200 zl.Smiechu warte.Związkowiec to przydupas wszystko podpisuje tak jak bank godzin.Szkoda gadać nie polecam firmy ktora kiepsko płaci i nawet za nadgodziny nie potrafi zaplacić tylko wolne daje.Na szczesie niedługo odchodze a wy pracownicy growagu sie bujajcie sami na to sie godzicie.

Technik

Firma poszukuje kierownika d/s utrzymania ruchu.Uczestniczyłem w rozmowie kwalifikacyjnej.Osoba prowadząca ją nie była specjalnie dobrze do niej przygotowana - nie posiadała odpowiednich kwalifikacji do jej prowadzenia. Oczekiwania od kandydata spore,a płaca niestety niska.Zakład sprywatyzowany na początku roku zaczyna walkę ze zbędnymi kosztami.Nadal sporo jest starych urządzeń i instalacji wymagających specjalnej troski i zaangażowania

Zostaw opinię o Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o. - Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów Growag Sp. z o.o.