Growag Sp. z o.o. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów

Zdrój

Opinie o Growag Sp. z o.o. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów

Stary

Warunki pracy kiepskie płaca na poziomie 1600 zł to jest growag od 3lat sprywatyzowany .Dziwie się że tyle wytrzymałem.Sporo starych kolegow blisko emerytury zapewne zostaną reszta za wczasu niech szuka lepszej pracy bo nic ku lepszemu sie nie ma

Stary

Czyli ile proponowali?Jak była panstwówka to były czasy teraz nawet naleznego socjalu nie ma ciekawe gdzie idą te pieniadze?1000 zł.na pracownika rocznie przysługuje a na święta dawali po 200 zl.Smiechu warte.Związkowiec to przydupas wszystko podpisuje tak jak bank godzin.Szkoda gadać nie polecam firmy ktora kiepsko płaci i nawet za nadgodziny nie potrafi zaplacić tylko wolne daje.Na szczesie niedługo odchodze a wy pracownicy growagu sie bujajcie sami na to sie godzicie.

Technik

Firma poszukuje kierownika d/s utrzymania ruchu.Uczestniczyłem w rozmowie kwalifikacyjnej.Osoba prowadząca ją nie była specjalnie dobrze do niej przygotowana - nie posiadała odpowiednich kwalifikacji do jej prowadzenia. Oczekiwania od kandydata spore,a płaca niestety niska.Zakład sprywatyzowany na początku roku zaczyna walkę ze zbędnymi kosztami.Nadal sporo jest starych urządzeń i instalacji wymagających specjalnej troski i zaangażowania

Zostaw opinię o Growag Sp. z o.o. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów - Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Growag Sp. z o.o. Grodziska Fabryka Wyposażenia Wagonów