Stacja Paliw Shell Kostrzyn I

Kostrzyn nad odrą

Opinie o Stacja Paliw Shell Kostrzyn I

klijentka

to prawda potwierdzam to siedza na fejbuku

kostrzynianin

Kasjerki całymi nocami siedzą na komputerze,a panowie od lania paliwa sprzataja za nie na stacji ,scieraja kurze itp.

ziomal

Jeden z pracowników jest za miły dla kobiet ,żadnej nie przepuści,prace wykorzystuje do szukania znajomości z kobietami,mówią już na te stację burdel shell.Panie kasjerki są nie miłe.[usunięte przez moderatora] .Fakt że paliwo jest naprawde dobre tankuje tylko tam.Polecam stacje shell w Kostrzynie ale proponuje wymiane pracowników.

Zostaw opinię o Stacja Paliw Shell Kostrzyn I - Kostrzyn nad odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja Paliw Shell Kostrzyn I