Opinie o Mar & Mar Marek Dyczka w Wiktorów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mar & Mar Marek Dyczka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mar & Mar Marek Dyczka o rekrutacji.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar & Mar Marek Dyczka w Wiktorów

Dusia Nowy wpis

Hejka. ;) szukałam pracy jako sprzedawca na jakiejś stacji paliw u nas w rejonie i niby firma pokazała się w tym segmencie ale po adresie stronki www wyskoczył mi jakiś sklep z telewizorami. Tu jest prowadzonych kilka działalności? Wiecie może gdzie prowadza stacje?

Dropset Nowy wpis

Ja mam pozytywną opinię o firmie Mar & Mar . Maja dużo części w dobrej cenie . Często służą dobrą radą

filozof Nowy wpis

To jest forum dla pracowników ,żeby mogli zostawiać tu opinie o pracy!! Zgłoś zażalenie bezpośrednio do firmy.

Serwis Nowy wpis

To firma z negatywną opinją a nawet śmiało ją można nazwać oszustami .Mają moduły wybrakowane nie sprawne złom????Nie masz kłopotów kup u nich cokolwiek to zaczną sie problemy.(usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mar & Mar Marek Dyczka? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Tomasz

Zgadzam się z Panem Januszem. Firma wysłała uszkodzony sprzęt, po reklamacji (wysyła na mój koszt), otrzymałem również uszkodzony sprzęt, po czym po rozmowie z obsługą klienta oraz technikiem, zostałem obwołany kłamcą oraz technik stwierdził, że marnuje jego cenny czas. Po kolejnej reklamacji (na kosz firmy) otrzymałem co prawda działający sprzęt, lecz wydaje mi się że tylko dlatego iż poinformowałem obsługę klienta, po rozmowie z aroganckim technikiem, że jeśli nie załatwią tej sprawy, to skontaktuję się z biurem ochrony klienta oraz nagłośnie tą sprawę. Nie polecam!

janusz

Uwaga! Firma sprzedaje niedziałający sprzęt elektroniczny jako sprawny. Do tego arogancka obsługa klienta i problematyczny kontakt.

Zostaw merytoryczną opinię o Mar & Mar Marek Dyczka - Wiktorów

Mar & Mar Marek Dyczka