Opinie o Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex w Bochniak

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex w Bochniak

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Zadowolony Nowy wpis

Jestem zadowolony z zakupu, bardzo miła obsługa przez Pana Marcina, samochód bez zarzutów SUPER. POLECAM

Marpex Nowy wpis
@Zadowolony

Mam inne zdanie na ten temat to (usunięte przez administratora) jakich mało sprzedaje uszkodzone samochody i zaniża faktury sprzedarzy..powinni zamknąć tego (usunięte przez administratora)

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Marpex Ksuto-Komis Marcin Bębenek?

Makumba78 Nowy wpis

Nie polecam tego komisu to są (usunięte przez administratora) którzy sprzedają powypadkowe auta i wadliwe

Gutek

Wiecie może coś o ewentualnej pracy? Czy w ogóle firma zatrudnia ludzi?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Flex1410

Zakupiłem w tym komisie 10.2018 autko Chevrolet Cruze. Auto bezwypadkowe z pełną dokumentacją z Belgi,cena była przystępna a i tak z Panem Marcinem sporo utargowałem na pierwszy serwis. Auto spisuje się super,jest tym długo wychodzonym egzemplarzem po ciężkich wizytach u wielu sprzedawców ulepionego kitem gówna więc gorąco polecam odwiedziny w komisie Marpex /Targowisko. Flex1410 :-)) Gorąco polecam

Ibiza

Nie polecam. Nie kupujcie z tego miejsca samochodu. Wpakowałem się w nieźle (usunięte przez administratora) przez nich z samochodem który zakupiłem. Nie rzetelni i (usunięte przez administratora)

Zrobiony na szaro

Omijac z daleka oszusci jezda prubna super samochod a jak przychodzi do kupna okazuje sie ze połowa czesci dobrych jest wymieniona na zepsute tylko zeby za brame wypchnac przestrzegam przed tym komisem.

comfort

Proszę Państwa, Panowie prócz tego że handlują samochodami, handlują również częściami samochodowymi - na innym koncie z allegro, gdzie tak naprawdę miejscowość odbioru to ŁAPCZYCA. Umówiłem się na odbiór lusterek do space stara dzień wcześniej - Pan powiedział że lusterka są i można przyjechać. Kolejnego dnia zadzwoniłem, pan powiedział gdzie podjechać, ale nie zaznaczył dalej że odbiór będzie w komisie (tajemnica), a wiec tak czekaliśmy godzinę - Pan powiedział że będzie za chwilę... kolejny telefon do Pana - mówi że "już" jedzie i że musi się wrócić bo zapytaliśmy czy ma jeszcze półkę do samochodu - powiedział że ma i jedzie... Kolejna godzina... w sumie 2 Pan dzwoni... i mówi ze nas widzi... okazało się ze Pan handluje i samochodami i częściami (w komisie !!!). Następnie Pan poszukał części na allegro, zdjął je z aukcji i ... nie wiadomo gdzie są części! Ale Pan zapewnił ze 15 minut i będą... kolejne pół godziny i nic ! W sumie 2 godziny 30 minut, ani przepraszam ani pocałuj w trąbe. Co do komisu ponieważ mieliśmy dużo czasu - syf syfa syfem pogania. Auta robione na sprzedaż (wyglądają niby ładnie, a ile szpachli to szkoda gadać), każdy z przebiegiem poniżej 200 000 km. Ale teraz HIT - zainteresowaliśmy się pewnym VOLVEM. Panowie z komisu odprawili niezły TUNING SHOW (Janusz-Tuning) i skoro wydech się nie mieści pod zderzakiem (pewnie boli jechac po wieszaki lub inne części - chociaż nie wiadomo czy wydecj nie z ŻUKA) to nalezy podwiesić go na drucie a zderzak podciąć pilką do metalu żeby się zmieściło... NIE POLECAM BRAK SZACUNKU DO KLIENTA, SYF BRUD SMRUD I UBUSTWO OMIJAC Z DALEKA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex - Bochniak

• Jak się pracuje w Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex?

Zobacz opinie na temat firmy Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex?

Marcin Bębenek Komis Samochodowy Marpex
  • Stanisława Wyspiańskiego 27