Opinie o Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar w Szamotuły

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar w Szamotuły

Dawid Nowy wpis

Zabiegi deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji, montaż urządzeń, obsługa narzędzi ręcznych, prowadzenie samochodu służbowego. Do tych czynności szuka teraz firma pracownika. Za pensję w kwocie 4242 zł brutto. Tylko, czy wiecie jaki jest właściciel w stosunku do pracowników, i kiedy może zwiększyć wynagrodzenie?

Marta Nowy wpis

5 lat temu kupiłam z Makrocar Suzuki Grand Vitara jestem bardzo zadowolona, auto jeździ beż zarzutu. Polecam.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Andrzej Nowy wpis

Zakupiłem auto z ukrytymi wadami. Spawana zwrotnica!! To kryminał! Wtryski nawet nie nadają się do regeneracji. Zwracajcie uwagę na umowę/fakturę.. Miejsce puste przeznaczone na uwagi WYKRESLAJCIE, bo Pan Marek w razie sporu wypełni je i wpisze tam wszystkie usterki, które mu zarzucicie! Potem powie, że informował. W rozmowie przed zakupem bardzo miły i rozmowny Pan. A potem gbur i cham. Zakup auto w Makrocar Szamotuły to największy błąd.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kuba

bardzo profesjonalny komis samochodowy. w makrocar ostatnio kupiłem samochód ford taki jak potrzebowałem w dobrej cenie i jestem zadowolony.

Julia W.

Pan Marek doradził mi z wyborem pierwszego samochodu i jestem bardzo zadowolona. Dobrze mi się jeździ. I udało się kupić po takiej cenie na jaką mogłam sobie pozwolić. Także idealnie. Na pewno jeszcze zajrzę do komisu Makrocar :)

Hania

Super komis samochodowy. Kocham mój nowy samochód od makrocar!!!

Jurek

Makrocar to moim zdaniem bardzo fajny komis samochodowy. Kupiłem tu żonie używany samochód na jej pierwsze auto i dobrze się spisuje. Kolejny miesiąc nim jeździ bez jakichkolwiek problemów.Także polecamy.

Grzesiek

Nie ma to jak transparentnie działająca firma. Kupiłem sprawny samochód, a sprzedający nie ukrywał przede mną żadnych faktów z nim związanych.

Rafoni

Pan Marek jest bardzo ugodową osobą. Wszystkie problemy udało mi się wynegocjować na niższą cenę. Polecam gorąco.

Angelika421

Jestem niesamowicie zadowolona ze współpracy z tymi panami. Pomogli mi wybrać najlepszy samochód dla całej rodziny. Polecam Makrocar wszystkim.

FranekSiwy

Makrocar to komis naprawdę przyjazny dla klienta. Nie próbują wykorzystać jego niewiedzy, a zamiast tego dają dobre rady i starają się pomóc w wyborze jak najlepiej potrafią

Bober

Makrocar jest doskonałym miejscem do zakupu samochodu używanego. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak bezproblemowym przyjęciem i profesjonalną pomocą ze strony profesjonalistów

Watka

Bardzo spodobała mi się obsługa w tym komisie. Wszystko podane jak na tacy, bez żadnych przekrętów i prób wyłudzenia dodatkowych pieniędzy. Polecam

Pat

Samochody poskładane jeden z trzech, szkoda czasu jechać i nawet oglądać, gość nie wie co mówi, wciska kit o stanie pojazdu, omijajcie szerokim łukiem

Mariusz

Pełny profesjonalizm pracowników tego komisu pozwolił mi znaleźć i kupić samochód w doskonałym stanie ale w cenie dużo niższej niż rynkowa. Polecam Makrocar wszystkim

Miro

NIE POLECAM TEGO PANA (usunięte przez administratora)CO INNEGO MÓWI CO INNEGO ROBI PISZE NA SPRZEDAŻ I NA ZAWYŻONA CENĘ A DAJE MNIEJ TO CO LUDZIE PISZĄ O NIM TO SZCZERA PRAWDA MA WSZĘDZIE UKLADY TAKŻE NIE POLECAM

Maria
@Miro

Ciekawa jestem gdzie niby ma te wspomniane układy i skąd o tym wiesz?

AG zawiedziony klient

Kupilismy auto w listopadzie i od tamtej pory mamy same problemy ,a z właścicielem nie idzie się dogadać, nawet nie dopuści cie do glosu xeby poeiedziec swoje zdanie ,tyle juz nerwów ze szok auto nammjest potrzebne i sprawne bo potrzebuje na rehabilitację na leczenie ,wszystkie pieniądze odkładaliśmy zeby kupic wieksze zeby pomiescic mojecwozki balkonik krzeselko , chcieliśmy się dogadac zwrócić auto ale gosc jest nie do ogarnięcia ,co robic z tym isc do sadu? Ja z mojej strony nie polecam klient nasz pan a nie ze my mamy byc dla pana komisu I jeszcze jedno z racji iz jestem osobą niepełnosprawną zbieram na rehabilitację i leczenie pan Marek zasugerował ze jak zmienimy opinie to wplaci 1% ,niestety musimy wystawic negatywna opinia bo juz nie mamy sil do tego samochodu

Aneta
@AG zawiedziony klient

Przepraszam pomylilam się co fo p.Marka. Jestem jednak pozytywnie zaskoczona..poniewaz pan Marek mimo iż male nieporozumienie mielismy pan Marek próbował sie dogadac i doszliśmy do porozumienia i wszystkie sprawy idzie załatwić i dogadac. Trzeba rozmawiać i sie dogadac. Polecam komis pana Marka

Łucja
@Aneta

no ale wcześniej pisałaś że ten pan nie dopuszcza do głosu i że nie da się dogadać.. Jakoś podejrzany ten brak konsekwencji, co się naprawdę stało że zmieniłaś opinię?

Maria

Po co tak wulgarnie. :/ Nie bardzo wiem czy wyzywasz ją czy jego. Chyba, że obydwoje mówią nieprawdę? Tak właściwie o co konkretnie Ci chodzi z tym

Megan

Kompletnie nie polecam, obsluga moze i mila ale to wszystko po to aby ukryc wady auta. Gosc sprzedal mi auto jako bezwypadkowe, po jakims czasie z ciekawosci wygenerowalem raport i wyszlo ze auto bylo bite a cena naprawy oscylowala okolo 10 tys euro!!! W dodatku nie polecam polis od tego goscia, robi ludzi w bambuko, w moim AC zamiast pieciu drzwi wpisal trzy i zamiast skrzyni manual wpisal automat!!! Co za wyrachowanie!!!! A po ponownym kontakcie gosciu udaje ze nic sie nie stalo! Ze w dzisiejszych czasach takie cos jeszcze istnieje to dramat!

Matias

Nie polecam ,w opisie alusy ,po 300 km widzę kołpaki, hi a to ich pomyłka ,przeciez przyjechalem kupic auto nie felgi ,zero skruchy ,cena nienegocjowalna itd

Zostaw merytoryczną opinię o Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar - Szamotuły

• Jak się pracuje w Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar?

Zobacz opinie na temat firmy Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wesołek Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Makrocar
  • Bolesława Chrobrego 60A