Opinie o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń w Białystok

Adrian

Kupiłem autko pół roku temu nie powiem jakie, jestem zadowolony do dziś bo znalazłem w środku jeszcze 1000zl. Pozdrawiam i polecam

Uczen
@Adrian

Widzę nie którzy za 1000zl to zrobią wszystko ja wiem co się z tymi autami tam dzieje i jak są szykowane na sprzedaż wycinane katy kasowane błędy więc nie masz się czym cieszyć bo nie bawem wydasz dużo więcej niż ten 1000

MH Nowy wpis

Czy mogę prosić o kontakt ze mną. Proszę opisać dla mnie Pana problem.

MH Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Dzień dobry, Pan Patryk sprzedał mi auto z wadą wykrytą dwa tygodnie później. Okazuje się że uszkodzona część - przewód wlewu paliwa był uszkodzony już dawno temu. Ukryta wada zgłoszona ale Pan Patryk nie chce pomóc. Proponował mi tylko szroty ale nic konkretnego. Zgłosiłem się do Rzecznika Praw Konsumsenckich i zaleca mi złożenie wniosku - reklamacja towaru z rękojmi. Proszę o informację czy warto iść z tym do Sądu - autko kosztowało mnie 3 400 zł

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń?

Karol

Koleś handluje wrakami, a w dodatku załatwia sobie lewe przeglądy aut. Kupiłem samochód z ważnym przeglądem, kiedy się skończył diagnosta wpisał w dowód negatywny stan pojazdu, totalna porażka. Omijać szerokim łukiem.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Adrian

Uczen
@Adrian

Auto Szrot Hapoń nie Handel , handlarz cwaniak kupa wraków nie nadających sie nawet na dojazd do pracy . Każde auto wadliwe i oczywiście on sie nie zna nic nie wie . Hahaha lipa szerokim łukiem omijać !!!Szczerze nie polecam

Sebastian

Ten pan ma ze mną sprawę w sądzie nalewa do oleju doktora aby ukryć wady silnika i teraz grozi mu zakaz sprzedaży

Aleksandra
@Sebastian

Zakaz? Czyli firma prawdopodobnie nie będzie z tego powodu działać?

Sebastian
@Aleksandra

To jest zwykły (usunięte przez administratora) zdziwi się jak dostanie pozew bo już złożony a (usunięte przez administratora) to mało powiedziane

Dominika

Polecam!!!

To forum nie jest właściwym miejscem na komentarze które powinny trafić do firmy. Tu pracownicy maja możliwość ocenić pracę w firmie.

Witam polecam tego Pana , jestem zadowolona z zakupu Auta. Pozdrawiam

Kupilem wczoraj auto i jestem naprawde zadowolony dojechalem do domu 400km i nic sie nie dzialo. Super stan i najwazniejsze dobra cena!

Jakos nie chce mi sie wierzyc ze ten Handlarz jest taki zly jak piszecie , kupilem wiele samochodow u niego i jestem zadowolony , niskie ceny i autka naprawde nadajace sie do jazdy. Nie oczekujcie samochodu za 2tys ze bedziecie jezdzic nim wiele lat. w W kazdym samochodzie uzywanym jest cos do zrobienia a gosc naprawde uczciwy jak jest cos w aucie to mowi co jest grane i tyle. Opinie negatywne to chyba pisza ci co nigdy do nieczego nie doszli i po prostu zazdroszcza !! Pozdrawiam

Mateusz

Ludziee co wy za głupoty wypisujecie. Gościu naprawdę jest rzetelny a kupujac auto uzywane czego oczekujecie? Ze będzie śmigało jak z salonu... To po co kupować używane auto skoro się później narzeka idź jeden z 2 do salonu kup nowe auto i będzie po problemie. Mało się słyszy jak to nowe auta klękają szybciej niż e używane ?

niki
@Mateusz

Klękasz to chyba ty przed tym handlarzem :)

@niki

Kultura wypowiedzi dość niska, jak na publiczne forum. Pracujesz w Hapoń? Mam pytanie odnośnie tego, czy oprócz podstawy oferują tutaj jakieś premie?

Iwo

To forum dla ludzi pracujących w firmie a nie dla klientów!

Polecam tego handlarza nie zgadzam się z negatywnymi opiniami jak dla mnie super gość uczciwy ????

Zenek

Ale to jest forum pracownicze a klienci powinni pisać na adres firmy!

Irena

@Kamila, jak widać opinie są różne, czy Ty korzystałaś z takiej profesjonalnej oceny pojazdu, o której pisałam poniżej? Może to jest bardziej pomocne przy zakupie i potwierdza to co mówi Auto Handel Hapoń na takim finalnym załatwieniu sprawy.

Kamila

A ja jestem zadowolona z zakupu u tego Pana autko sprawne i bardzo fajne. Z góry polecam, uczciwego handlarza jak ten jeszcze nie spotkałam.

Irena

@michał, na stronie sami radzą korzystać z profesjonalnej oceny stanu technicznego pojazdu, który sprawdzi najważniejsze podzespoły. Czy przed zakupem zrobiłeś tak samo i miałeś dokładne informacje na temat pojazdu sprzedawanego przez Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń?

Wczoraj 20.05.2018 kupiłem od niego samochód cena jego 3.300 ale oddał go za 2.900 zapewniał że stan techniczny jest bez zarzutów tylko brać i jechać... Wyjechałem dalej po czym zatrzymałem się na parkingu kilka kilometrów dalej zauważyłem czarną plamę pod samochodem wyciekł mi cały olej po próbach dodzwonienia się do sprzedawcy,on uznał że samochód był sprawy i nic mu nie wiadomo na temat,a jak zażądałem zwrotu pieniędzy to mnie wyśmiał powiedział że nie mam takiego prawa. Stanowczo odradzam i nie polecam tego handlarza.

Irena

Kto wypowie się o tym pracodawcy? Czy rekrutuje aktualnie? Jeśli tak to może wiecie na jakie stanowiska? Podzielcie się opinią o Auto Handel Hapoń? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń - Białystok

Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń
2.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jagiellońska 4
    15-250 Białystok