Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

NIP: 5422707799 REGON: 200222177

Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

Opinie o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

Zenek

Ale to jest forum pracownicze a klienci powinni pisać na adres firmy!

Mateusz

Ludziee co wy za głupoty wypisujecie. Gościu naprawdę jest rzetelny a kupujac auto uzywane czego oczekujecie? Ze będzie śmigało jak z salonu... To po co kupować używane auto skoro się później narzeka idź jeden z 2 do salonu kup nowe auto i będzie po problemie. Mało się słyszy jak to nowe auta klękają szybciej niż e używane ?

Irena

@Kamila, jak widać opinie są różne, czy Ty korzystałaś z takiej profesjonalnej oceny pojazdu, o której pisałam poniżej? Może to jest bardziej pomocne przy zakupie i potwierdza to co mówi Auto Handel Hapoń na takim finalnym załatwieniu sprawy.

Kamila

A ja jestem zadowolona z zakupu u tego Pana autko sprawne i bardzo fajne. Z góry polecam, uczciwego handlarza jak ten jeszcze nie spotkałam.

Irena

@michał, na stronie sami radzą korzystać z profesjonalnej oceny stanu technicznego pojazdu, który sprawdzi najważniejsze podzespoły. Czy przed zakupem zrobiłeś tak samo i miałeś dokładne informacje na temat pojazdu sprzedawanego przez Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń?

Michał

Wczoraj 20.05.2018 kupiłem od niego samochód cena jego 3.300 ale oddał go za 2.900 zapewniał że stan techniczny jest bez zarzutów tylko brać i jechać... Wyjechałem dalej po czym zatrzymałem się na parkingu kilka kilometrów dalej zauważyłem czarną plamę pod samochodem wyciekł mi cały olej po próbach dodzwonienia się do sprzedawcy,on uznał że samochód był sprawy i nic mu nie wiadomo na temat,a jak zażądałem zwrotu pieniędzy to mnie wyśmiał powiedział że nie mam takiego prawa. Stanowczo odradzam i nie polecam tego handlarza.

Irena

Kto wypowie się o tym pracodawcy? Czy rekrutuje aktualnie? Jeśli tak to może wiecie na jakie stanowiska? Podzielcie się opinią o Auto Handel Hapoń? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

Adrian

Kupiłem autko pół roku temu nie powiem jakie, jestem zadowolony do dziś bo znalazłem w środku jeszcze 1000zl. Pozdrawiam i polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń?

Pola

Wciska ludziom wielki kicz. Cena nieadekwatna do nie wspomnianych wcześniej uszkodzeniach w samochodzie. Po zakupie kontakt znika. Nie odbiera telefonu a jak już odbierze to udaje że to nie on. Porażka.

Grzegorz

Firma zadłużona, handluje wrakami przerdzewiałymi bez poduszek powietrznych. Omijać szerokim łukiem.

Ania
@Grzegorz 16.12.2017 19:19

A ja jestem bardzo zadowolona z zakupu,kupiłam auto jakieś dwa lata temu za 1500 zł, i do dziś szczęśliwie jeżdzę i nie dołożyłam do samochodu ani złotówki,Ale tak to już jest wszystkim nie dogodzisz;)

KI

ta firma to ma długi i pewnie pracownikom też nie płaci rzetelnie

Marek
@KI 28.08.2014 12:13

Z tego co wiem to firma nie ma żadnych dlugów i nie zatrudnia nikogo także powyższe opinie są wyssane z palca.

Zostaw opinię o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń