Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

Białystok

Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

Opinie o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Michał

Wczoraj 20.05.2018 kupiłem od niego samochód cena jego 3.300 ale oddał go za 2.900 zapewniał że stan techniczny jest bez zarzutów tylko brać i jechać... Wyjechałem dalej po czym zatrzymałem się na parkingu kilka kilometrów dalej zauważyłem czarną plamę pod samochodem wyciekł mi cały olej po próbach dodzwonienia się do sprzedawcy,on uznał że samochód był sprawy i nic mu nie wiadomo na temat,a jak zażądałem zwrotu pieniędzy to mnie wyśmiał powiedział że nie mam takiego prawa. Stanowczo odradzam i nie polecam tego handlarza.

Irena

Kto wypowie się o tym pracodawcy? Czy rekrutuje aktualnie? Jeśli tak to może wiecie na jakie stanowiska? Podzielcie się opinią o Auto Handel Hapoń? Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników.

Adrian

Kupiłem autko pół roku temu nie powiem jakie, jestem zadowolony do dziś bo znalazłem w środku jeszcze 1000zl. Pozdrawiam i polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń?

Pola

Wciska ludziom wielki kicz. Cena nieadekwatna do nie wspomnianych wcześniej uszkodzeniach w samochodzie. Po zakupie kontakt znika. Nie odbiera telefonu a jak już odbierze to udaje że to nie on. Porażka.

Grzegorz

Firma zadłużona, handluje wrakami przerdzewiałymi bez poduszek powietrznych. Omijać szerokim łukiem.

Ania
@Grzegorz 16.12.2017 19:19

A ja jestem bardzo zadowolona z zakupu,kupiłam auto jakieś dwa lata temu za 1500 zł, i do dziś szczęśliwie jeżdzę i nie dołożyłam do samochodu ani złotówki,Ale tak to już jest wszystkim nie dogodzisz;)

KI

ta firma to ma długi i pewnie pracownikom też nie płaci rzetelnie

Marek
@KI 28.08.2014 12:13

Z tego co wiem to firma nie ma żadnych dlugów i nie zatrudnia nikogo także powyższe opinie są wyssane z palca.

Zostaw opinię o Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Handel Hapoń Patryk Hapoń