Hapoń Auto Handel Patryk Hapoń

Białystok

Opinie o Hapoń Auto Handel Patryk Hapoń

Grzegorz

Firma zadłużona, handluje wrakami przerdzewiałymi bez poduszek powietrznych. Omijać szerokim łukiem.

Ania
@Grzegorz 16.12.2017 19:19

A ja jestem bardzo zadowolona z zakupu,kupiłam auto jakieś dwa lata temu za 1500 zł, i do dziś szczęśliwie jeżdzę i nie dołożyłam do samochodu ani złotówki,Ale tak to już jest wszystkim nie dogodzisz;)

KI

ta firma to ma długi i pewnie pracownikom też nie płaci rzetelnie

Marek
@KI 28.08.2014 12:13

Z tego co wiem to firma nie ma żadnych dlugów i nie zatrudnia nikogo także powyższe opinie są wyssane z palca.

Zostaw opinię o Hapoń Auto Handel Patryk Hapoń - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hapoń Auto Handel Patryk Hapoń