Dg-Auto Dawid Gaweł

Niedźwiedź

Opinie o Dg-Auto Dawid Gaweł

Bolo

Bardzo dobry komis, nie wiem dlaczego wypisujecie takie głupoty z resztą każdy zainteresowany może się osobiście przekonać, co do każdego samochodu jaki mnie interesował dostałem wyczerpujące info, wszystko potwierdzone przez serwis, kupiłem u nich już dwa auta i jestem bardzo zadowolony. Zero ściemy, fachowa obsługa miła i przyjazna atmosfera. Polecam każdemu, kto ma dość kombinatorów i samochodów niewiadomego pochodzenia.

andrzej
@Bolo 23.06.2017 09:59

gowno wiesz o autach to jestes zadowolony każdy tak sie zachowa jak ty jesli sie ma tylko pieniadze to sie ma w dupie czy gowno sie kupuje czy cos dobrego

Viper

powiem tak.Szkoda ze opnie o DG AUTO pozostawiają ludzie nie zadowoleni lub zazdrosna konkurencja. Szkoda z nie wpisują się tu ludzie którzy są zadowoleni z pracy komisu ale tak już jest. Jak jest ok to ok.ale jak coś jest nie tak to bójcie się boga typowa Kaszubska mętalnosc. Ja ze swojego doświadczenia zakupiłem auto i skuter i wszystko jest ok polecam każdemu znajomemu komis DG auto za profesjonalna obsługę i miła atmosferę.Pozdrawiam

Kubik

Super Service, bardzo dobra i zorganizowana obsluga.

Marcin

Chciałem wszystkim odradzić zakup samochodu w DG-Auto Dawid Gaweł. Samochody niezgodne z opisem,prawie wszystkie powypadkowe z Włoch. faktury zaniżane lub zawyżane. Właściciel i pracownicy to coś na poziomie zerówki.Wpłacasz zaliczkę i samochód sprzedają komuś innemu a Tobie mówią "że zaliczka przepada a jak cośdo do sądu" !!!!

Wiry
@Marcin 28.08.2014 21:51

Prawda . Omijać z daleka ten komis tak jak nadętego małego grubego i łysego a na dodatek bankruta właściciela DG

tomek
@Marcin 28.08.2014 21:51

ssprzedal mi gownno pierszy i ostani raz

Zostaw opinię o Dg-Auto Dawid Gaweł - Niedźwiedź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dg-Auto Dawid Gaweł