Dg-Auto Dawid Gaweł

Niedźwiedź

Dg-Auto Dawid Gaweł
4 2

Opinie o Dg-Auto Dawid Gaweł

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Dg-Auto Dawid Gaweł? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Kubik

Super Service, bardzo dobra i zorganizowana obsluga.

Pawełusz Gawełusz
@Kubik 10.12.2016 17:02

Bzdura

Viper

powiem tak.Szkoda ze opnie o DG AUTO pozostawiają ludzie nie zadowoleni lub zazdrosna konkurencja. Szkoda z nie wpisują się tu ludzie którzy są zadowoleni z pracy komisu ale tak już jest. Jak jest ok to ok.ale jak coś jest nie tak to bójcie się boga typowa Kaszubska mętalnosc. Ja ze swojego doświadczenia zakupiłem auto i skuter i wszystko jest ok polecam każdemu znajomemu komis DG auto za profesjonalna obsługę i miła atmosferę.Pozdrawiam

Lolek
@Viper 05.02.2017 14:03

Viper - Kopiuj - wklej z innego portalu

G. G.

Tez miałem do czynienia z ta firma i szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem z taką obsługa totalne dno i zero tolerancji dla kupującego.Dziwię się ze jeszcze ta firma działa na polskim rynku i wciska bez możliwości wcześniejszego sprawdzenia auta z wyższych półek.

Izabela

@ArtekURS - czy miałeś osobiście do czynienia z firmą Dg-Auto Dawid Gaweł? Możesz coś powiedzieć o atmosferze, jaka panuje w tym miejscu? Może wśród użytkowników forum znajdzie się osoba, która pracuje w tej firmie i mogłaby podzielić się z nami swoim doświadczeniem?

JimCastro
@Izabela 06.03.2018 19:42

Do: Izabela @ArtekURS Izabela jak szukasz dobrego auta, samochodu, jeepa, to przyjedz !.... Do Nas!.....WELCOME!.... A jak szukasz "Problemow" to pojedz gdzie indziej.

Bolo

Bardzo dobry komis, nie wiem dlaczego wypisujecie takie głupoty z resztą każdy zainteresowany może się osobiście przekonać, co do każdego samochodu jaki mnie interesował dostałem wyczerpujące info, wszystko potwierdzone przez serwis, kupiłem u nich już dwa auta i jestem bardzo zadowolony. Zero ściemy, fachowa obsługa miła i przyjazna atmosfera. Polecam każdemu, kto ma dość kombinatorów i samochodów niewiadomego pochodzenia.

ArtekURS
@Bolo 23.06.2017 09:59

Czytałem opinie gdzie indziej i też ludzie się skarżą na ten komis. Przede wszystkim że miały być bezwypadkowe a są powypadkowe i klepane, a przebieg jest kręcony i zaniżany. Zastanawiam się czy po prostu nie zgłosić tego gdzie trzeba bo teraz za takie coś jest przecież kara więzienia. Odradzam zakup w tym komisie

Wujekq

Nie polecam obsługa na poziomie 0

ejsele

Obsługa całkiem miła - akurat obsługiwał mnie sam właściciel, bez zbędnych rozmów dał kluczyki i pozwolił przejechać się samochodem. Minus - niski przebieg pojazdu w żaden sposób nie udokumentowany, samochód miał malowane prawe przednie drzwi, wymieniany zderzak, maskę oraz naprawiany słupek - rzekomo bezwypadkowy. Autko stało bez ważnego przeglądu, zarejestrowane w Polsce, natomiast sprzedawca zniżył cenę bez większych negocjacji o 3 tys zł. Mimo to - ze względu na brak dokumentacji nie został przeze mnie zakupiony.

T

Niestety potwierdzam... bezwypadkowe samochody to sciema... Kupiłem i sprzedałem samochód bo naprawy zżerały to co oszczędzić miałem... Przykro... od tego czasu wole brać nowe w leasing

anonymous

Umówiłem sie ze sprzedawca że jak przejdzie przegląd w servisie to go kupie ,ok termin sam wyznaczył po czym , kasuje ogłoszenie , pomyślałem spoko może dlatego że ze jesteśmy umówieni , ale nie dawało mi to spokoju wiec tel do właściciela czy nadal umowa jest aktualna ? No przykrością stwierdził że komis wziął zaliczkę na ten samochód , WOW !...... pomyślałem z kim ja się wo gole umawiałem jakiś nie poważny człowiek ma (usunięte przez administratora) na klienta , wyczułem że musi mieć obawy sprawdzenia tego samochodu w autoryzowanym servisie , po tym jak powiedziałem co o tym myślę, napisał sms o treści "A jak na servisie przypadkiem powiedzą że coś nie tak to Pan go weźmie ?! " Noż (usunięte przez administratora) skąd takie pytanie ? ludzie ,tak (usunięte przez administratora) wezmę samochód nawet jak sie okaże zkleciony z trzech samochodów , albo jeszcze lepiej bez sprawdzenia wezmę ! samochód za kilkadziesiąt tysięcy co to ma być ? japrl straciłem czas paliwo , wyszedłem na głupka co do servisu , Nie profesjonalne podejście do klienta i oczekiwania brania samochodów w ciemno NIE POLECAM !

edward

Właśnie czytam opinie i zasięgam info na temat tego komisu i nie wygląda to dobrze.Oglądałem tam samochód ale tak opowieści o nim niezbyt mnie przekonały jak i sam sprzedawca.Podpytywałem w okolicy o ten komis i okazuje się, że znajomy tam nacioł.Kupił samochód z małym przebiegiem którego silnik rozleciał się po 3 miesiącach i się na nie go wypieli a niby gwarancje dają.Słabo to wygląda więc moje obawy się potwierdziły co do uczciwości w tym Miejscu.

Marcin

Chciałem wszystkim odradzić zakup samochodu w DG-Auto Dawid Gaweł. Samochody niezgodne z opisem,prawie wszystkie powypadkowe z Włoch. faktury zaniżane lub zawyżane. Właściciel i pracownicy to coś na poziomie zerówki.Wpłacasz zaliczkę i samochód sprzedają komuś innemu a Tobie mówią "że zaliczka przepada a jak cośdo do sądu" !!!!

tomek
@Marcin 28.08.2014 21:51

ssprzedal mi gownno pierszy i ostani raz

Zostaw opinię o Dg-Auto Dawid Gaweł - Niedźwiedź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dg-Auto Dawid Gaweł