Auto-Komis Karol Jabłoński

Suwałki

Opinie o Auto-Komis Karol Jabłoński

Radek

Czy w końcu ktoś obudzi się w tych Suwałkach i ukruci proceder wciskania szrotów, fałszowania faktur i oszukiwania ludzi przez tego oszusta. Szerokie znajomości i rodziny na stołkach, to jeszcze nie wszystko,kiedyś ta maszyna nabijania ludzi w butelkę się zakończy.

franek

Oszust - to łagodne określenie. Trzeba bardzo uważać, bo sprzedaje samochody z ukrytymi wadami. Nie odbiera telefonów jak już uda mu się coś sprzedać, żeby nie usłyszeć że oszukał kolejnego klienta. Sprzedaje samochód z wymontowanym radiem - to drobiazg, ale nikt się nie spodziewa że są wymontowane nawet głośniki. Obiecuje dowieźć książkę pojazdu, a jak już weźmie pieniądze, to szukaj wiatru w polu. Jeżeli przypadkowo odbierze telefon, to mówi że oddzwoni i już więcej nie odbierze telefonu z tego numeru. Myślę że dopadnie go kiedyś Sprawiedliwość Uniwersalna, a przedtem na pewno i ziemska w postaci służb skarbowych, bo praktycznie sprzedaje w komisie, pisze umowę podpisując się nazwiskiem (właściciela pojazdu) a następnie przyjeżdża i wymienia umowę podpisaną przez prawdziwego właściciela. Uważajcie ludzie , bo ja kupując samochód założyłem że jest on normalnym handlarzem , a okazało się że to wyrachowany oszust.

TADEUSZ

KIEDYŚ TA JEGO CHCIWOŚĆ I PAZERNOŚĆ STANIE MU KOŁKIEM W GARDLE. WSZYSTKO MA KIEDYŚ SWÓJ KONIEC.

ZUZIA

TO TOBIE ZAMAWIAŁ TEN CZUJNIK KTÓREGO W OGÓLE NIE ZAMÓWIL A JEGO MECHANIK TO TEZ DOBRY ARTYSTA KŁAMIE JAK HANDLARZ KAROL, SŁYSZAŁEM ŻE JUŻ NIE JEDNEGO OSZUKAŁ A TELEFONOW NIE ODBIERA TO STANDART ALE OSZUKUJE LUDZI NIE KUPUJCIE U NIEGO A ZTYM CZUJNIKIEM SPALANIA TO JUŻ NIE JEDEN MÓWIŁ ŻE GOŚCIA OSZUKAŁ I ZE MU POMOŻE A CO SIĘ OKAZAŁO OSZUKAŁ I BAWIŁ SIĘ W KOTKA I MYSZKĘ UWAŻAJCIE NA TEN KOMIS NIE KUPUJCIE NAWET JAK JEST COŚ OKAZYJNEGO BO I TAK OSZUKUJE

ola

kant i oszust już nie jednemu sprzedał badziewne auto, dla kumpla sprzedał w grudniu auto turana, był problem z filtrem ale oczywiście karolek tego się wyparł i co nie odbierał telefonów, a jak do niego zajeżdżał to tem ukrywał się, kupe kasy włożył w naprawienie tego auta no bo jak już kupił, a ten stwierdził że tak się zdarza. Kobieta tez kupiła z jakimś defektem no i zwróciła się do niego o pomoc to ten ją wyśmiał. Nie kupujcie żadnych aut od niego, ale kiedyś ta krzywda ludzka wyjdzie mu a zobaczy jak to miło jest. uważajcie na niego

Robert83

Typowy handlarz. Widać gołym okiem, że na elemencie jest szpachla, on przynosi czujnik lakieru i pokazuje, że element jest w oryginale.

Kamo72

Fajny facet, zna się na autach jak mało kto,samochody ładne czyste sprawne . Potrafi handlować uczciwie i wozi auta z Niemiec a nie z LT.Kamil z olecka

RADEK
@Kamo72 25.10.2015 21:06

NIE JEDEN CHCIAŁ SIĘ WYPOWIEDZIEĆ UCZCIWIE NA TEMAT SPRZEDAŻY TEGO PANA,ALE CZĘSTO TE PRAWDZIWE OPINIE ZOSTAŁY USUWANE, ODPOWIEDŹ NASUWA SIĘ SAMA

Jan
@Kamo72 25.10.2015 21:06

Już tak go nie zachwalaj, bo to kanciasz nie z tej ziemi. Judaszowy sprzedawczyk.

Zostaw opinię o Auto-Komis Karol Jabłoński - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Komis Karol Jabłoński