Ab Cars Agnieszka Babisz

Opinie o Ab Cars Agnieszka Babisz

Mateusz526

Polecam

Citroen c1 gdansk

Laikiem to możesz być ty ;) trzeba być niedorozwiniętym zeby utwierdzać klienta ze samochod ma do malowania przedni zderzak a jak przychodzi co do oględzin na żywo stwierdzić ze nie widziało sie uszkodzeń na każdym elemencie i nie mowie to o uszkodzeniach minimalnych a przerwysowanym całym elemencie. Dla mnie to typowy handlarz i naciągacz w jednym zreszta czego sie tu było spodziewać po handalrzu. Miernota i nic więcej.

Mateusz526
@Citroen c1 gdansk 20.11.2016 12:03

Jak dla mnie po twojej wypowiedzi mogę stwierdzić to, że jesteś zwykłym miejskim lajkiem i chodzisz w "rurkach" ????

Zostaw opinię o Ab Cars Agnieszka Babisz - Bełżyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Cars Agnieszka Babisz