Aso Piotr Mieczkowski

Lisi Ogon

Aso Piotr Mieczkowski
3 4

Opinie o Aso Piotr Mieczkowski

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ilona

@kolej, nie rozumiem Twojej wypowiedzi, jeżeli zarobki w Aso nie są złe, to rotacja w firmie powinna być mała? Temat monitoringu zawsze wzbudza gorące dyskusje. Monitoring poprawia jednak bezpieczeństwo pracowników. Czy próbowałeś na to popatrzeć z tej strony? Czy zgłaszałeś swoje uwagi co do organizacji pracy przełożonemu? Jak się do tego odniósł?

Zenon
@Ilona 01.06.2018 21:48

Tak firma dba o bezpieczeństwo? Proszę pokozać mi świadectwa UDT na podnośniki kolejowe, wózki widłowe, itp. Nie mówiąc o jeżdżeniu pojazdami szynowymi bez uprawnień.

kolej

Panowie zarobki jak na Inowroclaw nie sa złe powodem tego jest bardzo duza rotacja ludzmi z powodu bardzo złych warunków pracy... Monitoring jest WSZEDZIE NA temat właściciela brak słów Jezeli chodzi o organizacje pracy i kierownictwo czego mozna wymagac jak nigdy nie byli związani z ta branża:)

Ilona

@Inowroclaw, negatywnie oceniłeś poziom organizacyjny firmy Aso Piotr Mieczkowski. Twoja opinia nie posiada jednak żadnego uzasadnienia, czy możesz podeprzeć swoją opinię konkretnym argumentem? Jakie jest Twoje zdanie na temat innych aspektów pracy w tej firmie? Czy z pozostałych rzeczy jesteś zadowolony?

Inowroclaw

Kierownictwo dno zero organizacji

Matejko

Panowie jak pracuje sie w inie jako lakiernik ?jakie warunki ? Normalna praca czy nerwówka ?

Figo
@Matejko 10.04.2018 10:53

Zarobki może i są ale atmosfera zrypana. Skusilem się mimo złych opini... z perspektywy dni zaluje.. i nie polecam dno dno i dno zaloga jako taka trzyma się razem bo nie ma wyjscia . Ale kierownictwo wiele do życzenia. Jedna osoba odeszła pozatrudniali nowych ciekawe ile wytrzymaja

Kaka

Zarobki godne, dużo ludzi teraz zatrudnili

Elektryk
@Kaka 03.04.2018 17:00

A skąd wiadomo że kasa godna??? Jakieś konkrety

Dejwid_d

jakie zarobki w tej firmie bo słyszałem że nie najgorsze ...

Ciekawy

Hmmm jakieś konkrety??? Z jakiego powodu odradzasz??? Czy tylko tak poprostu taki wpis???

kamil26

najgorsza firma jaką znam odradzam pracy tam

Zostaw opinię o Aso Piotr Mieczkowski - Lisi Ogon

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aso Piotr Mieczkowski